PDA

View Full Version : trqbva li da se trevoja



babi_girl
05-02-2006, 14:03
zna4i s moeto gadje hodim ot 7 meseca pochti. toj ima edna priqtelka, s koqto e v mnogo dobri otno6eniq. te i dvamata kazvat 4e sa kato brat i sestra, pregru6tat se kato se vidat. minalata sedmica toj q e vidql kato se pribirala ot diskoteka i predlojil da q izprati do tqh, i tq se gu6nala v nego pod predlog 4e i e studeno. i vypreki 4e kazvat 4e sa samo priqteli az mnogo se drazna :evil: , moje da vi zvu4i mnogo tupo ama imam nujda ot syvet, spored vas ima li za kakvo da se trevoja

Варки
05-02-2006, 14:11
Абе не познавам приятеля ти лично за да кажа дали има нужда от притеснение.Така само по обяснения ще ми е малко трудно.
Аз не вярвам в това "най-добро" приятелство между момичетата и момчетата всичко е химия и винаги според мен от едната страна има повече интерес,който след време ще се покаже дори и смело да бъде прикриван.
Имаи си едно на ум и другия път добре наблюдавай как общуват гаджето ти и приятелката му.По погледа,по държанието дори по самите жестове ще разбереш според мен дали тя има нещо повече към него.

teenkopele
05-02-2006, 15:04
...
Имаи си едно на ум и другия път добре наблюдавай как общуват гаджето ти и приятелката му.По погледа,по държанието дори по самите жестове ще разбереш според мен дали тя има нещо повече към него.

И аз мисля така. :wink:

blqblqqqqqqqqqqqq
05-02-2006, 17:04
abe mili4ka ti se edno si edna moq priqtelka (syshtata situaciq i pri neq i te ot 7 meseca)
i taka... spored men te moje naistina da sa mn dobri priqteli i da nqma nishto drugo mejdu tqh (pojelavam ti go) no vij ot dr strana vsi4ko e vyzmojno taka che to naistina she si proli4i po pogledi i t.n
i spodeli na priqtelq si 4e ne ti e priqtno taq da se gushka v nego(az taka bih napravila) toi ako te uvajava she spre tova i te mogat da si bydat priqteli i bez da se gushkat i t.n.

LP_girl_14
05-02-2006, 17:29
Недей да притискаш приятеля си и да му показваш ревността си,защото той би си помислил че му нямаш доверие и т.н. ,а и е много възможно наистина да са си просто приятели.Тва че прегръщаш някой не винаги означава че умираш от любов по него.Ако си сигурна в чувствата му към теб,ако знаеш че те обича и не веднъж ти го е доказвал мисля че няма за какво да се безпокоиш :wink:

`Death`Whore`
05-02-2006, 17:37
Защо да не показва ревността си? Нека я покаже, за да знае пичът, че е само неин и че може би не трябва да си позволява да прегръща дори други момичета. Или поне да я успокои, че с онази са само приятели.

seductionfreak
05-02-2006, 18:02
Защо да не показва ревността си?
В моя случай просто ще начеша либидото ми... Както и в 80% от случаите с мъже. А и ще покаже колко е слаба и безсилна и може да си я манипулирам както искам. Ето защо.
Пък и разговорите винаги са решавали проблемите. Поне цивилизованите такива.

L_i_z_I
05-02-2006, 18:12
Трудно е да се определи дали е заплаха или пък не...засега е по добре да непредприемаш нищо май...но все пак бъди предпазлива :wink:

naia
05-02-2006, 18:15
много познато дръж я на страна иначе ядове :)
мойта приятелка и гаджето ми са не знам като какво за тва аз се му се карам и така поговорете и не знам....

babi_girl
05-02-2006, 19:06
mersi za syvetite! toj najtina e dokazval 4e me obicha ama mislq 4e problema e v neq. gledam q kak se dyrji i prosto se izumqvam kak moje edno 13 godi6no momi4e da se dyrji taka. tq bukvalno si igrae sys mom4etata, a te izob6to ne mogat da go razbrat

pitbullbg
05-02-2006, 19:10
...
Имаи си едно на ум и другия път добре наблюдавай как общуват гаджето ти и приятелката му.По погледа,по държанието дори по самите жестове ще разбереш според мен дали тя има нещо повече към него.

И аз мисля така. :wink:
i az sam na tqhnoto mnenie

black_dimond
05-02-2006, 19:12
spoko moje naistina da go vuzpriema samo kato priqteli toi samo kato priqtelka i az imam takuv priqtel taka 4e deistvai samo v kraen slu4ai ako se celunat ili ne6o dr

white_chik
05-02-2006, 19:16
ami ti nai-dobre znae6 kvi sa im otno6eniqta.ot edna strana ne trqbva da podlaga6 na sumnenie va6ta vruzka i ne moje6 da go ograni4ava6,no puk ot druga strana priqtelstvoto mejdu mom4e i momi4e,pri tva tolkova blizko,e dosta sumnitelno.nai-dobre ne se vprqgai mnoo i vse pak si pogovori s negovata priqtelka i se opitai da useti6 kvo i se vurti v glavata

^sladyranka`
05-02-2006, 19:38
spored men NE!
po dobre ne si pokazvai mn qda 6tot samo 6te go vbesi6!
qvno mn darjat edin na drug kato pr.... po dobre priemi ne6tata
i se opitai da si po oravnovesena!

stasi_girl
05-02-2006, 21:37
Ти си познаваш гаджето ти трябва да знаеш т.е сама да прецениш но се увери сама бъди по внимателна :-k да не стане някои гаф за които да съжелявате после и 3-мата :wink: поговори с него кажи му че се съмняваш и така може да се поуспокоиш малко :lol: Но между мъж и жена не мисля че може да има приятелство [-X т'ва е супер рядко според мен :-k \:D/ :-s

sasho_metallico
05-02-2006, 21:43
Ам притялство м/у момче и момиче няаа...
Поне така както го описваш не е такова.
Поговори с тоз твоя приятел и му кажи, че ревнуваш..
Оная може да иска ти го земе.. Внимавай :>
Ай поздрави!

`Death`Whore`
05-02-2006, 21:43
В моя случай просто ще начеша либидото ми... Както и в 80% от случаите с мъже. А и ще покаже колко е слаба и безсилна и може да си я манипулирам както искам. Ето защо.
Пък и разговорите винаги са решавали проблемите. Поне цивилизованите такива.
1. Мъжът също има нужда от комплимент, а това, че любимата жена го ревнува, е приятен такъв.
2. Никой не е казал, че ревността може да се показва само с истерия.
3. Ако имаш истинска връзка с някого, няма да искаш да го манипулираш, не мислиш ли? Какви са тези детинщини? И ти ако ходиш с лабилна и лесно манипулируема жена, няма ли да искаш да го знаеш? Най-малкото, за да знаеш с кого си имаш работа, а не след време тя да изтрещи и ти да се чудиш от къде е дошло.

Heart_Break_Kid
05-02-2006, 21:45
Нормално е да ти става гадно като ги виждаш,но според мен не трябва да се притесняваш

[LP]```
05-02-2006, 21:49
...
Имаи си едно на ум и другия път добре наблюдавай как общуват гаджето ти и приятелката му.По погледа,по държанието дори по самите жестове ще разбереш според мен дали тя има нещо повече към него
SAGLAS NA SAM!!!6te si proli4i dali ima ne6to po4vee ot priqtelstvo m/y tqh rano ili kasno si4ko izliza na qve:)))gore glavata \:D/ \:D/ \:D/ :-D

DeSsY`
05-03-2006, 06:16
...
Имаи си едно на ум и другия път добре наблюдавай как общуват гаджето ти и приятелката му.По погледа,по държанието дори по самите жестове ще разбереш според мен дали тя има нещо повече към него.

И аз мисля така. :wink:

Дам, и аз. O:)

05-03-2006, 06:30
Opredeleno ima za kako da se trevojish. Ne se doveryavai na prikazkite im a go draj dale4e ot neya.

moni4ka
05-03-2006, 17:46
Оххх не искам да те плаша.Била съм и от двете страни.Ще ти дам примери.Ходих с едно момче доста време което си имаше една много добра прятелка от детството... не са ми давали поводи да се съмнявам...добре са се прикривали... но тя много ревнуваше от мен ... и не се понасяхме..след като скъсахме разбрах че редовно я е** . А иначе имам един много добър приятел споделяли сме си всичко...в момента той има приятелка и ми споделя че супер много я обича... и е влюбен.Но в същото време сме си близки... проблема е че аз слагам границата... ако зависи от него.. няма да я има....! :evil: :evil: :evil:

05-03-2006, 17:48
Ам притялство м/у момче и момиче няаа...
Поне така както го описваш не е такова.
Поговори с тоз твоя приятел и му кажи, че ревнуваш..
Оная може да иска ти го земе.. Внимавай :>
Ай поздрави!
Хахаххахаха? няма ли бе пич? И кои те излъга толкова лошо..?