PDA

View Full Version : Не е възможно..



05-02-2006, 14:23
Не може всички тук да са толкова жалки, тъпи, прости и комплексирани.. просто не е възможно да има толкова много отрепки на едно единствено място.

05-02-2006, 14:31
точно така, игнорирайте мен и фактите.
или не, по-добре някой от печените батковци да ме напсува и да се докаже пред по-малките*(бъдещи жалки боклуци) ..

Ekita
05-02-2006, 14:34
Аргументирай се
иначе си същия "жалък боклук".

teenkopele
05-02-2006, 14:35
Без коментар. :lol:

05-02-2006, 14:38
моля те, не говори за аргументи..
нужно е просто да прегледаш 3 произволни теми, за да ти се изясни на какво ниво е днешното поколение.. това е.. толкова тъжно.. |;

05-02-2006, 14:40
mda povecheto sa jalki .... ama i ti si jaluk da pishesh takiva temi TT

KiLLeR_InSTiNkT
05-02-2006, 14:41
Вземи кажи защо според теб "всички" са боклуци, защото тук има и много свестни хора. Интересно ми е как така реши да ги сложиш тези "всички" под един общ знаменател?
Немам думи просто, това че си гост не значи че трябва да обиждаш хората...
Баси какви тъпи теми :smt013

shadow4e
05-02-2006, 14:44
наистина има доста хора, чието интелектуално ниво е доста ниско, но има и доста интелигенти хора!Не обощавай така! А иначе и аз мисля,че нашето поколение /тинейджърите/ е доста деградирало и всеки ден се появява някой, който да ме убеди все повече и повече това мое твърдение.... :cry:

Night_Knight
05-02-2006, 14:55
наистина има доста хора, чието интелектуално ниво е доста ниско, но има и доста интелигенти хора!Не обощавай така! А иначе и аз мисля,че нашето поколение /тинейджърите/ е доста деградирало и всеки ден се появява някой, който да ме убеди все повече и повече това мое твърдение.... :cry:
А пък аз смятам, че сегашните тийнейджъри са много по-информирани, много по-амбициозни и любознателни.

Помня каква беше помията преди 10-15 години, така че стига пенсионерски коментари. Тази тема и без това скоро ще бъде изтрита, заключена, или поне преместена.

А авторът трябва да се погледне в огледалото и да се запита какво го е накарало да отвори подобен топик.

bibonka
05-02-2006, 16:01
Syglasna sym sys KiLLeR_InSTiNkT i otchasti sys shadow4e...Deistvitelno ima mnogo malki momicheta na po 13-14 godini ,koito reshavat da se pravqt na "madami",no ne otricham i daje tvyrdq,che ima mnogo takiva koito sa svetstni i kato harakter i kato principi...
Osven tova moje da sym novak tyka i da sym otskoro ,i nikoi da ne poznavam,no po postovete tvyrdq,che povecheto potrebiteli sa edni mnogo svetstni hora,koito malko ili mnogo zaslyjavat yvajenie ,a ne obidi kato "jalki,typi i kompleksira",zashtoto se opitvat da pomagat na teenageri,koito ne mogat da se obyrnat kym dryg v tryden za tqh moment i s kakvoto mogat i znaqt pomagat...
Jalki,tupi i kompleksirani hora ima navsqkyde i vinagi shte ima,no tova ne oznachava che trqbva da slagash vsichki pod obsht znamenatel,kakto kazaha..Zatova si mulchi i kato ne znaesh nishto prosto shut up..

shadow4e
05-02-2006, 17:36
аз пък мисля,че доста хора се мислят за много умни,а всъщност въобще не са....не може от моят клас 10 момичета да не са девствени и 5 от тях да не са чували постинор същотот нещо се наблюдава и в този форум,а лично го посещавам от една година,не е много време,но е достатъчно,за да си направя изводи....редовно има малоумни теми, в които се питат нещо от рода на забременяване от свирка.Информирани са как се прави секс/по точно имитиране,на това което правят големите/,а не знаят как да се предпазват....
а ад не говорим за правописът, който е просто ужасен, 2/3 от тийнейджърите пишат "съжЕлявам" или "незнам".аз не се мисля за много умна,определено не, просто човек трябва да има един минимум от познания /това,коеот са имали предвид хората през Ренесанса за термина "хубанизъм"-необходима литературно култура,необходима на всеки,смятащ се за образован и цивилизован/....

YO
05-02-2006, 17:46
shadow4e breei napravo nqmam dumi :0 xax

machoka
05-02-2006, 18:52
Като не ти изнася, прав ти път младежо.