PDA

View Full Version : kak da go nakaram da me obikne?



05-02-2006, 14:47
zdraveite,otskoro si imam priqtel.iskam da se sblijim i da se privurje kum men,kak da go postigna?kak da pravq,kak da se durja i izob6to vsi4ko za da go nakaram da me obi4a?tova e edinstveniq na4in da go zadurja i da e smen.toi poprincip se vlubva silno,stiga da uspeq da mu vlezna pod kojata...no kak?daite suveti pls i ne mi kazvaite emi to stava ot sebe si...taka e,no vse pak moje da se napravi ne6to nali :)kak se postiga taq privurzanost?osven da sum mila...kakvo o6te>?
blagodarq vi :)

teenkopele
05-02-2006, 14:51
Бъди мила с него, показвай му колко много дръжиш на него, колко много го обичаш и искаш да сте заедно. :)
Успех. :wink:

05-02-2006, 14:55
a taka nqma li da se otdrupne ot men 6toto 6te re6i 4e sum mu v krakata??i 6te mu stana bezinteresna

babi_girl
05-02-2006, 14:57
emi vij sega mila, spored men trqbva da byde6 sebe si, ne ti trqbvat pravila za tova kak da se dyrji6. prosto bydi tova koeto vsy6nost si i mu pokazvaj kolko mnogo go obi4a6, sigurna sym 4e 6te si ostanete zaedno. Uspeh \:D/

teenkopele
05-02-2006, 14:59
Зависи от теб самата. :wink:
Всеки трябва да има лична свобода. Какво искам да кажа с това?!?- не прекалявай с вниманието ти към него. Недей да го задушаваш, защото тогава наистина може да се отдръпне.
Успех. :wink:

krisi_love
05-02-2006, 15:02
ми чесно казано съвети няма за това ...просто найстина му покажи , че го обичаш друж се мило но не и досадно...но все пак всичко с времето си ,стискам палци :)

L_i_z_I
05-02-2006, 16:28
Като за начало бъди себе си :wink: !Мисля,че въпроса ти е глупав,защото не можеш да накараш някой на сила,чрез пари или пък чрез молби да те обича.Просто не може така ...то ако беше толкова лесно ..жовота щеше да е много по случен.Ноо да не излизам извън темата...така,така.. :-k С времето всичко ще си дойде на мястото,ще имате и хубави и лоши мигове заедно,и все пак ако найстина има нещо между вас в следствие на обстоятелствата то може да се превърне и в обич... :wink:

bibonka
05-02-2006, 16:30
Budi sebe si,nikakvi skandali na pyrvo vreme,dori kogato my se nervish mnogo - zamylchi zashtoto moje da te pomisli za isterichka..
Ne kazvam da si mulchish kogato ne e prav ,govorq za drebni neshta ot sorta na " trqbvashe li sa da kupish tfa a ne onova"...
Pokaji kolko si dobra po dysha,mila,gotina,sveja,vseotdaina.Pokaji my che da skysa s tebe shte e nai-golqmata greshka v jivota my :)

Krem4eto
05-03-2006, 13:43
МмМм просто гледай да си оригинална измисляй интересни теми за разговор,интересни места където да се срещнете...

IKisseDAGirL
05-03-2006, 22:04
ами според мене трябва да разговаряте повече... просто за някакви общи работи, за нещата от живота, за това, което те притеснява или вълнува :) така ще се опознаете повече :wink:
разбира се не може само на сериозни теми да си говорите
закачай се с него, шегувай се, някой път можеш да го базикнеш с нещо за да погъделичкаш егото му :P понякога бъди мила, друг път се прави на непукистка - все едно си с него ей така, между другото 8-[ така за него ще представлява интерес да разбере истинското ти мислене и чувствата ти :-s ... ще поиска да те завладее :-)
и така ден по ден нещата все повече ще си идват на мястото ;-) просто трябва да споделяте заедно повече моменти и да бъдете интересни един на друг O:)

black_dimond
05-04-2006, 19:40
nasila hubost ne stava trqbva da poiz4aka6 za da moje toi da e siguren v 4uvstvata si

ani4ka18
05-04-2006, 21:06
не можеш да накараш насила някой да те обича повече от това, което изпитва. все пак чувствата са част от личното пространство и именно затова са толкова дълбоки - защото никой няма право да се меси в тях и да се опитва да ги променя :wink:

tremal
05-05-2006, 12:24
NEmogesh po dobre si strushi glavata v nekoq stena ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ZAPOMNI [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X

05-07-2006, 15:21
pitah prosto kak da se sblijim.naposleduk se slu4va taka 4e samo az go tursq :( kak da go nakarm da me iska po-silno?be6e dosta hlutnal i iskam pak da go usetq tiova :-k kak da go zaintriguvam?pls help