PDA

View Full Version : Секс



SEXtreme
05-02-2006, 16:15
Секс...хм, едно доста приятно изживяване. Но защо ли са кръстили палавите мацки дяволчета? Може би сексът е точно дяволско дело... Вие чувствате ли се гузни след секс? Мислите ли за секса, освен като за най-вкусния плод на земята, така и за най-грешния?
:smt008

bibonka
05-02-2006, 16:23
Ta...znachiiiii nqkoi hora kazvat che sexa predi braka e grqh taka e i spored bibliqta..No ako se vodim po tova togava vsichki sme greshni i otivame v ada...neshto ne se vryzva...
Ot dryga strana pyk jiveem v 21 vek i samite principi,vuzpitanie mnogo sa se promenili,da ne kaja che sa se zavyrtqli na 360 gradusa...
Az lichno sym otrasnala v semeistvo { kakto i drygite predpolagam) v koeto sexa ne e tema tabu i se govori zatova,spodelq se ,davat se syveti...
Edinstvenoto koeto ne se podkrepqt sa orgiite i k*rvite...
I po vyprosa ne se chyvstvam gyzna...nz zashto,moje bi takova mi e vyzpitanieto da ne se pritesnqvam,no shte se pochyvstvam gyzna ako napravq 3ka ili nqkoq orgiq,ako iznevera na priatelqt mi,ako izlyja,ako simuliram orgazym...
Ima hora koito se chyvstvat gyzni i gi grizka syvestta zashtoto kakto kazah mai vodeshta rolq igrae v kakva sreda si otrasnal i dali v semeistvoto e pozvoleno da se govori za sex...Edno momiche na koeto tehnite sa my kazali da ne vodi polov jivot ( e ne direktno de ama tam po nqkakyv nachin ili namek nqmam ideq ) shte se pritesnqva sled kato pravu sex,shte se uprekva malko ili mnogo i shte go grize syvestta..Dokato momiche,v chieto semeistvo ima razbirane i nqma temi tabu shte spodeli s maika si,zaedno shte namerq reshenie na problema ( ako ima takyv),shte kupat hapcheta,shte otidat na ginekolog i nqma da q ima gyznata syvest...
Edit : Nadqvam se da ste me razbrali,malko obyrkano go napisah... :)

CCCP
05-02-2006, 16:49
Ot dryga strana pyk jiveem v 21 vek i samite principi,vuzpitanie mnogo sa se promenili,da ne kaja che sa se zavyrtqli na 360 gradusa...
:)
Колко имаш по математика ---> :?:

^KaSiDi^
05-02-2006, 17:00
Ot dryga strana pyk jiveem v 21 vek i samite principi,vuzpitanie mnogo sa se promenili,da ne kaja che sa se zavyrtqli na 360 gradusa...
:)
Колко имаш по математика ---> :?:

ahahahahahahahahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

aide de :-D ne sme v chas po matematika,ako bqhme...to az nqmashe da prisystvam tuka :Pxa xa xa
a po temata....verno sled sex mi e nqkvo takova strano,kachvam se v avtobusa da se pribiram,i imam chuvstvoto,che vs znaqt,che predi 20 min sam se chukala...nz kofti mi stava.....

`Death`Whore`
05-02-2006, 17:08
За мен сексът е нещо естествено. Не ме е срам да говоря за него. Не ме е срам да казвам, че съм правила секс, макар че то ни личи с мъжа...защо да е грешно? Така сме се родили. Той е просто физическо удоволствие като яденето на шоколад, например.

gangbang
05-02-2006, 19:59
Хич не се чувствам гузен след секс, не зависимо с кого го правя. :mrgreen:

machoka
05-02-2006, 20:04
Чувстваш се гузен тогава, когато си извършил нещо лошо и го знаеш.

В тази връзка - сексът може да бъде както и върховно изживяване, така и постъпка, след като да си гузен и да си си навлякъл непоправими последствия.

pitbullbg
05-02-2006, 20:12
am... za kfo da se 4ustvam guzen... da ne sam obil 4ovek... a i nali i na men mi dostavq udovolstvie ne vijdam ni6to lo6o v tui 4udo sex-a :lol:

n0mak
05-02-2006, 20:21
Секс...хм, едно доста приятно изживяване. Но защо ли са кръстили палавите мацки дяволчета? Може би сексът е точно дяволско дело... Вие чувствате ли се гузни след секс? Мислите ли за секса, освен като за най-вкусния плод на земята, така и за най-грешния?
:smt008

dore de :) a kato celuva6 nqkoi nali si puha6 ezika v ustata mu? kakvo zna4enie ima togava kakvo kude buta6 a? :P 4e i guzen da se 4ustva6 :mrgreen:

shadow4e
05-02-2006, 21:54
ако предполагма,че би ми било гузно след като го направя, въобще и не бих почвала...в сексът няма нищо срамно,той си е нещо съвсем естествено

?? :]
05-02-2006, 22:02
Хич не се чувствам гузен след секс, не зависимо с кого го правя.
Даже и ако го правиш с мъж ? :) :shock: :shock: :shock: :shock:

`Death`Whore`
05-02-2006, 22:03
Защо да го е срам? Харесва мъже, прави секс с мъже. По-мизерно е да правиш секс и да те е срам, че си го правил.

shadow4e
05-02-2006, 22:05
е,това едва ли го е пробвал, ако някой ден го пробва го питай отново,да видим може и тогава ад ти даде отговор на въпроса :D
а тези,които им е гузно,може ил да кажат и причините,поради които им е?

bibonka
05-02-2006, 22:21
6tica ama nikoga ne mi e bila lubimiqt predmet,dobre che zavyrshih i sa si ycha samo angliiski :))) izvinih se za greshkite koito sym dopysnala no prosto mnogo byrzah a temata mi haresa :P

Nimfetkata
05-03-2006, 12:05
obojavam sex-a i hi4, ma nikak nemam zadr1jki pritesnenia i skrupoli
izob6to [-X :P

SEXtreme
05-03-2006, 12:46
Ами...на мен не ми е гузно след секс, но понякога се замислям, какво биха казали наще по въпроса и ми става малко кофти, защото аз буквално се крия от тях, че правя секс, а щом го крия, значи го имам за нещо лошо...:( въпреки, че за мен наистина няма по-яко изживяване :)

Qvkata_
05-03-2006, 15:23
Секс...хм, едно доста приятно изживяване. Но защо ли са кръстили палавите мацки дяволчета? Може би сексът е точно дяволско дело... Вие чувствате ли се гузни след секс? Мислите ли за секса, освен като за най-вкусния плод на земята, така и за най-грешния?
:smt008

Кои ти е дал титлата Мега ФЕн ве
имам чувството че сам в форум за бавно развивашти
само малумно смешни теми от типа на
"ХУЯ МИ РАСТЕ НА ВАТРЕ ,ПРИАТЕЛЕ МИ СВАРШИ В УСТАТА БРЕМЕНА ЛИ САМ , НА 7 ГОДИНКИ САМ И ОБИЧАМ ДА СИ БАРКАМ В ДУПЕТО ТОВА Е ЛОШО НАЛИ , КВО Е КЛИЗМА"и оште 10000 олигофренски теми