PDA

View Full Version : GSM-pls za pomo6t



sladka_metalka
05-02-2006, 17:29
хора много съжелявам ако темата ми не е за тука,но ве4е направо неиздаржам.имам Samsung X640 и си купих от ония кабели дето чрез тях си качаш снимките в компа(не се сещам как се казваха точно)
много ми трябва някаква програма EasyStudio Setup (така ми пи6е а аз не сам много на ти с телефоните ама и то си личи)и чрез тая програма се качат нещицата.аз вече пробвах няколко и нестава не ми разчита телефона а самия телефон отчита кабела.искам да ви помоля ако мож някои да ми прати инстала на тая програма или самата програма на пощата щото вече незнам какво да правя.или някои сайт да си драпна многоо моля.
e-mail:azra_89@abv.bg
Благодаря предварително

Amorfofalus
05-02-2006, 19:38
Нямам я тая програмка която търсиш , но повечето хора които познавам използват инфрачервен порт или блутуут защото уж било по-сигурно от дата кабелите ( това което ти имаш ) :D чувал съм че има опасност да ти стане нещо на тел-а , но и да ти кажа не виждам смисъл да си качваш яко мелодии или картинки ( въобще каквото и да е ) все пак тоя тел ти е да говориш по него ;-)

YO
05-02-2006, 20:53
ami :) zna4i ti kato si kupi neti li dadoxa edin disk na nego ima programata ima i nai vajnoto draivarite za kabela :)

sladka_metalka
05-02-2006, 21:15
dadoha mi oba4e ne6to netragva izpisva mi error i nqkvi drugi ne6ta....utre 6e hodq otnovo do 6ibaniq magazin........6e umra ot sram...cqla sedmica se potam s edin kup kabeli i nikoi ot tqh nestava6e i toq vze 4e stana a to tiq draiveri nqma da ba4kat