PDA

View Full Version : az li da napravq purvata kra4ka???



05-02-2006, 16:42
Zdraveite! Problema mi e sledniq: Predi okolo 1 mesec v edna diskoteka go vidqh.Toi se kazva Emo i e na okolo 23/24 godini.Mnogo mu se izkefih no taka i ne se zapoznahme.Ot ob6ti poznati razbrah imeto mu,4e nai veroqtno si nqma priqtelka,4e e mn. pe4en i t.n.t. KOgato se vidim toi vinagi NI zaglejda,no ne moga da razbera kum koq ot nas(az i moite priqtelki)proqvqva interes.Mislq 4e toi su6to izpitva nqkakvi simpatii kum men,no ne moga da buda sigurna.Moga da namerq telefona mu i da mu pi6a,no ne sum sigurna dali az trqbva da napravq purvata kra4ka.Bilhte li me posuvetvali kakvo da pravq? Blagodarq na vsi4ki predvaritelno! :)

L_i_z_I
05-02-2006, 16:50
Ммм в днешно време... :-k какво толкова се чудиш,няма нищо страшно в това ти да направиш първата крачка :wink: Така,че действай докато момчето не се е захласнало по дтуга.Доколкото виждам той явно проявява интерес към теб,така че гледай да не го изпуснеш ами се хващай здравата на работа и го плени с очерователната си усмивка.. :P :wink:

POLA^_^
05-02-2006, 16:56
Пиши му!Нищо не губиш!При едно момче на 24-25 ве4е не съществуват тия предрасъдаци,че момичето трябва да прави първата крачка.Успех! :wink:
П.С.Ако му пишеш,постни какво се е случило :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

LP_girl_14
05-02-2006, 17:40
Разбира се че би трябвало да предприемеш нещо.Никъде не е казано че винаги момчетата трябва да действат първи.Намери му телефона,или пък ник-а в мирк,скаип и т.н.Пък мен ако питаш просто иди при него и се запознайте на живо.Като ти харесва вложи си чара и направи всичко възможно за да се сближите.Нищо не губиш,можеш само да спечелиш ;-)

black_dimond
05-02-2006, 19:14
az ne obi4am momi4eta da pravqt purvata kra4ka no v tvoq slu4ai moje i da pomogne ti ni6o nqma da sagubi6 ako si pi6e6 s nego taka 4e deistvai

black_dimond
05-02-2006, 19:16
deistvai
:wink:

white_chik
05-02-2006, 19:23
az sum v po4ti su6tata situaciq i moje bi 6te ti preporu4am da deistva6 smelo.vse pak ima li kvo da gubi6?moje samo da si hvane6 gotino gadje :wink:

Pe6ko
05-02-2006, 19:52
Точно така, щом си го харесала действай. Пиши му, обади му се или като го видих го заговори. Няма нищо лошо когато момичето прави първата стъпка.
И L_i_z_I е права не умувай много щото междувременно може някоя друга девойка да го придърпа :-D

ExTr3m3_GiRL
05-02-2006, 20:04
Абе действай няма какво да се чудиш! И да не е харесал теб голяма работа...поне ще знаеш че си направила всичко възможно (само не прекалявай!) А и кажи после какво е станало \:D/ Успех!!!