PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Какво прави впечателение в едно момче ?



penywise
05-02-2006, 17:08
Интересно ми е какво мислят момичетата на... вашата възраст...

Какво ви прави "впечатление" в едно момче? На първо място - външния му вид?
Толкова ли е важно наистина?
След това какво следва? Начина по който ви говори и се държи с вас? Какъв е тоя "начин"?
Или е по-важно какво мислят "остналите" за него - т.е. как се държат спрямо него?
Или е важната колата? Парите? Какво работи?

Напоследък останах с впечатление, че последните неща водят в "класацията - Харесвам това момче"...

което... тъпа работа...

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

05-02-2006, 17:22
Какво ви прави "впечатление" в едно момче? - Ми първо което виждам е външен вид след това дали има излачване защото всеки човек си притежава някакав чар
На първо място - външния му вид? Ох туй е доста общо понятие ми на мене ми харесват нормалните момчета имам предвид външен вид ама като начин на обличане например харесват ми момчетата спортно облечени или просто едно дънки нищо особенно НО не и ся които се праят на модни с прически кат петел и така нататак тъпа мода е това
Толкова ли е важно наистина? Ми то е ясно че е важно до към 25 г и после няма значение зависи от възрастта ся в момента има значение за лапетата които искат просто да кажат АЗ ИМАМ ГАДЖЕ
Начина по който ви говори и се държи с вас? Ми начин на говорене да не е както си говори с приятелите а малко по така все пак към момиче се обръща да е естествен и най вече да се шегува и просто да може да се говори с него и да е пекан не да мисли само с ... си
Или е по-важно какво мислят "остналите" за него - т.е. как се държат спрямо него? Ми не няма значение какво мислят защото мисленето е до време докат сме на училище ама всички гледат да ти завиждат и така
Или е важната колата? Парите? Какво работи? Кола НЕ ПАРИ НЕ ама аз лично гледам ако е по голям какво работи защото ми харесват умните момчета които са учили в училище за да си уредят живота с някоя хубава работа това е от мене на 15 годинки съм

dream_for_you
05-02-2006, 17:38
Първо като видя едно момче ме впечатлява външността и по-точно:как е облечен,с каква прическа е,дали е сладък в лице и такива неща.Естествено това не е достатъчно [-X Много е важно как се държи,да не е някакъв простак или селчо =; Обичам едно момче да е мило и забавно,да може да те накара да се почувстваш като най-специалното момиче O:) На кратко тва си е :lol:

Glezlata
05-02-2006, 17:42
ops malko gi sme6ah :lol:


Интересно ми е какво мислят момичетата на... вашата възраст...

Какво ви прави "впечатление" в едно момче? На първо място - външния му вид?
Толкова ли е важно наистина?
След това какво следва? Начина по който ви говори и се държи с вас? Какъв е тоя "начин"?
Или е по-важно какво мислят "остналите" за него - т.е. как се държат спрямо него?
Или е важната колата? Парите? Какво работи?

Напоследък останах с впечатление, че последните неща водят в "класацията - Харесвам това момче"...

което... тъпа работа...

ta na koq vuzrast po to4no?

pipi`e`golqma
05-02-2006, 17:56
Първото нещо което виждам в едно момче е външният вид. След това(след време примерно) преценявам характера му(дали имаме сходни интереси и т.н. не да е някой фукльо) и начина на отношение към мен. Не се влияя от други (странични) хора нали аз съм си го харесала и ще си е моето момче... Относто последните 'водещи' по горе казах че не се занимавам с фукьовци някфи дето ми се прават на много важни щото тати и мама имат пари и са ми купили кола и съм големия гъзар ... сеено [-X [-X [-X

L_i_z_I
05-02-2006, 18:07
Първото което забелязвам в едно момче е външния вид ако кажа,че не е така ще излъжа :---) Значи от голямо значение е дърванието на момчето към мен и към останалите.Естествено,че искам да се държи към мен по специално,да ми обръшта внимание да ми прави комплименти и т.н. :smt007 Ноо по въпроса за парите,колите...лично аз не съм материалистка и просто тези неща не ме вълнуват,но има и такива момичета,който се интересуват само от това.. :::

Absconding
05-02-2006, 18:09
При мен на първо място е външният вид по простата причина, че не бих обърнала внимание на момче, което намирам за отблъскващо. Но пък не отдавам голямо значение на външността.. което ще рече, че не търся някой красавец. Според мен е по-лесно да намериш момче с хубава външност, от колкото момче с хубав характер. За това се водя предимно по второто. Но външността в повечето случаи остава на заден план чак малко по-късно, на 13 години е нормално това да ти е приоритет. Това, което аз търся определено си е характер, който ми пасва. Това включва държание, отношение (към секса, към жените, към връзките и т.н.), интелект, амбиции. Това са нещата, които ми идват на ум в момента. А по изтърканата тема за парите мога само да кажа, че не са от значение стига момчето да има амбиции. Пък парите ще си дойдат с времето. Е естествено няма да се правя на света вода ненапита - не е като да нямат никакво значение. Но поне говорим за някакво нормално парично състояние. Демек да може да си плати колата като излезем на кафенце ;) , да не се ограничаваме много в това, което правим само, защото той не може да си го позволи. Може да звучи кофти ама.. така си е, какво да направя.
За това какво мислят останалите.. за мен има значение какво мислят само най-близките ми приятели, но това не значи, че ще се съобразя с тях и ще си пренебрегна собствената преценка.

п.п. Забравих хигиената да спомена.. и тя си е важна. :-D

Sabrina27
05-02-2006, 18:44
Аз лично напрово ПОЛУДЯВАМ по момчета със тъмносини очи :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 Но дори и да има най-готините очи на света не би ме впечатлил ако е груб и мирише на пор (както повечето тийнове които не използват дездорант)

marche
05-02-2006, 18:53
na 1 mqsto -kak se dyrji s men,ne kato nqkyv oligofren
2-haraktera mu
3-vun6niq vid
4-a ot sorta koli i takiva ne6ta ne me interesuvat

^sladyranka`
05-02-2006, 18:58
mi na men specialno mnogo ne6ta mi pravqt vpe4atlenie.. da ne kaja absoliutno vsi4ko... kato se po4ne ot tova kolko e visok/nisak/debel/slab/v liceto .... ta 4ak do parfiuma
ina4e to zavisi ot mom4eto....vajno e kato sme sami da ima kakvo da mi kaje 6tot ne obi4am samo az da govorq.... da e nqkaksi po "svoboden"....da moje da se razgovarq na vsqkakvi temi s nego....mnogo e vajno da ne laje... ili pone ako go pravi da go pravi dobre...6tot mn mrazq da me lajat!
"външния му вид?
Толкова ли е важно наистина?"---ideq si nqma6.... ne moje nqkvo gotino momi4e da tragne s nqkvo mom4e koeto vaob6te ne obra6ta vnimanie na tova kak izglejda....ne moje da hodi nebrasnat ili nepostrigan primerno...ili dr takiva ne6ta..
"Какъв е тоя "начин"?"---ami prosto da se darji milo.....i kato govori da ne gleda nastrani 6tot e mn glupavo!....
"Или е по-важно какво мислят "остналите" за него "--na men ne mi puka...vajnoto e na men da mi haresva
"Или е важната колата? Парите? Какво работи?"--za mnogo momi4eta tova ne e ot osobeno golqmo zna4enie....vse pak ne sme po na 24-5-6 4e da se jenim za tqh... :) pone az taka vijdam ne6tata

nadqvam se 4e otgovorih dostat4no iz4erpatelno na vsi4kite ti vaprosi:)

black_dimond
05-02-2006, 19:05
normalno purvo da zagleda6 vun6niq vid no tova ne e vajnoto a tva za durjanieto za men e mn prosto ne iskam priqtelq mi da e nqkakuv propadnal tip i postoqnno da me prebiva ili puk vednaga kato me vidi da mi kaje"are da te e*a

penywise
05-02-2006, 19:17
Ухаа... много и разнообразни отговори... и все пак преобладава този "външен вид" като номер едно "приоритет"...

В какво се определя той?
Тялото?
Усмивката?
Лицето?
Очите?
Дрехите?
Тена?
Силен?
Слаб?
Едър?
Дебел?

Защото понятията - "сладък", "красив" и "готин" събират хиляди неща в себе си - уникални за всяко момиче...

(и все пак за някои е важна я колата, я парите "до някъде", я какво работи - евала, че си казвате - то срамно няма! един мъж ако не може с гадже да излезне... з@еби...)

:)

midnight...
05-02-2006, 19:55
добре де всеки човек си има излъчване, няма значение колко пари има, дали изобщо има кола или каквото и да е
все пак когато си харесаш някой ти не ходиш с колата, портфейла или мнението на другите за него...ходиш с човека когото избираш

alice```
05-02-2006, 21:30
Бля...Ми да се чувстваш комфортно въобще в компанията на съответния субект... Да има за какво да си говорите, общи неща, смях... Да ти е приятно.Един гол външен вид нищо не значи. Но ако с някой ти е извънредно приятно, то бавно малко по малко всичко в него започва да ти харесва и да те кара да се чувстваш добре. Тоест допаднете ли си като светоглед и прочие всичко останало е комплексно и от самосебе си.

`Death`Whore`
05-02-2006, 21:34
1. Гледам коса, обличане и окосмяване по лицето.
2. Ако горното ме впечатли, се заглеждам в лицето /късогледа съм.../.
3. Ако се стигне до разговор, не се задълбавам в "това как се държи с мен", а в това дали разговорът върви - дали е приятно, дали имаме общи интереси.

black_dimond
05-03-2006, 07:58
liceto i usmivkata nai ve4e a otnosno tena nqma zna4enie stiga da ne e ciganin ili po to4no kazano ot romski priizhod

Nadelina
05-03-2006, 09:17
Sujalqvam che she go kaja...am az sam golqma ligla..i si imam dosta problemi s tfa...momchetata ne go haresvat...mrazqt takia momicheta..stanala sam na 18 god.. i chak sq se osaznah kfo pravq...ama .. po dobre kusno otkolkoto nikoga .. nali taka? :P

Labelle
05-03-2006, 10:17
За да ме впечатли момче................. поглед най-важно начина по който ме гледа направо може да ме подлуди.......... приятна визия...........въобще не ме интересува как се облича....... след това дали е интересен като човек - можем ли да общувваме свободно или всеки 5 минути се получава неловко мълчание............. да е кавалер задължително , но да не прекалява с дребните жестове......... забавен ......... нищо против кола (обичам да се возя) и ако има и хубава работа цена няма а има(въпреки че като се замисля до сега ми е било все едно с какво се занимават гаджетата ми ) .А да, и разбира се да има някакви симпатии към мен , че дори и някой принц да е като не ме харесва как да се самовпечатлявам :)

pipi`e`golqma
05-03-2006, 11:18
Ухаа... много и разнообразни отговори... и все пак преобладава този "външен вид" като номер едно "приоритет"...

В какво се определя той?
Тялото?
Усмивката?
Лицето?
Очите?
Дрехите?
Тена?
Силен?
Слаб?
Едър?
Дебел?

Защото понятията - "сладък", "красив" и "готин" събират хиляди неща в себе си - уникални за всяко момиче...

(и все пак за някои е важна я колата, я парите "до някъде", я какво работи - евала, че си казвате - то срамно няма! един мъж ако не може с гадже да излезне... з@еби...)

:)


Тялото? :arrow: не мисля че има много голямо значение
Усмивката? :arrow: Тя винаги привлича човека
Лицето? :arrow: Ем да естествено тя е част от външният му вид, не бих се хванала с някой който ми е антипатичен относно лицето му
Очите? :arrow: Нямам претенций към тях
Дрехите? :arrow: ...
Тена? :arrow: ...
Силен? :arrow: каквото природата му е дала
Слаб? :arrow: същата работа
Едър? :arrow: Не щото и без тфа съм ниска
Дебел? :arrow: Не е за предпочитане

^sladyranka`
05-03-2006, 14:49
Ухаа... много и разнообразни отговори... и все пак преобладава този "външен вид" като номер едно "приоритет"...

В какво се определя той?
Тялото?
Усмивката?
Лицето?
Очите?
Дрехите?
Тена?
Силен?
Слаб?
Едър?
Дебел?

Защото понятията - "сладък", "красив" и "готин" събират хиляди неща в себе си - уникални за всяко момиче...

(и все пак за някои е важна я колата, я парите "до някъде", я какво работи - евала, че си казвате - то срамно няма! един мъж ако не може с гадже да излезне... з@еби...)

:)
Tqloto-->mi moje da e slab,moje i po palni4ak ama da ne e prekaleno !
Ysmivkata-->mi da i tva e vajno...oba4e ne 4ak tolkova(pone za men)
Liceto-->za men e ot golqmo zna4enie,zadalzitelno trqbvada go poddarja!Naprimer da se griji za kojata na liceto,za brdata si ,vejdite moje i da ne si gi opravq oba4e i da go pravi o6te po dobre
O4ite-->cveta ne e ot zna4enie ina4e ako e sas svetli o4i pravi vpe4atlenie :))
Drehite-->mi to na hubavi hora vsi4ko im otiva \:D/
Tena-->i tova nqma zna4enie
Silen,slab,edar,debel--> po skoro se vkliu4vat kam tqloto.... nqma kakvo dr da dobavq :)

ashly besnata
05-03-2006, 14:58
1. za men nqma znachenie vunshniq vid pone az nikoga ne haresvam momcheto po vunshniq vid 2.za men nai-vajni sa durjanieto i haraktera i tova e mi dobre hora predstavete si che nqkoi na vunshen vid e ebasi pichagata ama otvutre e nekuv prostak deto misli samo kak da legne s tebe a?

Krem4eto
05-03-2006, 15:11
[quote="penywise"]Ухаа... много и разнообразни отговори... и все пак преобладава този "външен вид" като номер едно "приоритет"...

В какво се определя той?
Тялото? :arrow: Все пак е важно тялото!
Усмивката? :arrow: Ммм не съм гледала досега усмивката :?
Лицето? :arrow: Разбира се!
Очите? :arrow: Аммм аз обичам момчета със светли очи но си зависи от момчето
Дрехите? :arrow: Мммм защо не?! :)
Тена? :arrow: Стига да не е от ромски произход!
Силен? :arrow: Да!
Слаб? :arrow: Мне да е нормален,но не и дебел!
Едър? :arrow: Нз
Дебел? :arrow: НЕ

Защото понятията - "сладък", "красив" и "готин" събират хиляди неща в себе си - уникални за всяко момиче...

(и все пак за някои е важна я колата, я парите "до някъде", я какво работи - евала, че си казвате - то срамно няма! един мъж ако не може с гадже да излезне... з@еби...)

:)

veselka_15
05-03-2006, 17:18
Dobro ili lo6o?Dobro vperatlenie na men nikoi ne moje da mi napravi 6tot vsi4ki sa nqkvi grubiqni,a lo6o vpe4atlenie postoqnno mi pravqt

ExTr3m3_GiRL
05-03-2006, 17:35
Ухаа... много и разнообразни отговори... и все пак преобладава този "външен вид" като номер едно "приоритет"...

В какво се определя той?
Тялото?
Усмивката?
Лицето?
Очите?
Дрехите?
Тена?
Силен?
Слаб?
Едър?
Дебел?

Защото понятията - "сладък", "красив" и "готин" събират хиляди неща в себе си - уникални за всяко момиче...

(и все пак за някои е важна я колата, я парите "до някъде", я какво работи - евала, че си казвате - то срамно няма! един мъж ако не може с гадже да излезне... з@еби...)

:)

От външния вид или по-точно от всички тези неща за мен имат значение само 3 :arrow: Лицето, Усмивката и Погледът (очите) Те говорят много за характера на момчето. И все пак говоря за първи впечатления :) Не е от особена важност външния вид, просто трябва да се поддържа и да се грижи за себе си..да не е някой... Беше питал какво трябва да е държанието му спрямо мен?? Ами трябва да мога да си говоря с него на всички теми...да не е някой тъп простак, с който не мога да си кажа една свястна приказка [-X Забавен да е...мил...чаровен...кавалер абе ей такива неща, които впечатляват всяко момиче :smt007
И все пак когато вида някой веднага преценявам що за човек е. Когато вида едно момче просто трябва да ми направи впечатление по нещата, които казах. А относно колите и парите.....това е абсолютно тъпо за мен. И най-големия бедняк да е ако притежава качествата, които казах просто :smt007 НЕ се интересувам от парите никак и ме ядосват момичета, които мислят само за това [-X

KRaLiCa_na_OrGaZmA
05-03-2006, 19:02
Интересно ми е какво мислят момичетата на... вашата възраст...

Какво ви прави "впечатление" в едно момче? На първо място - външния му вид?
Толкова ли е важно наистина?
След това какво следва? Начина по който ви говори и се държи с вас? Какъв е тоя "начин"?
Или е по-важно какво мислят "остналите" за него - т.е. как се държат спрямо него?
Или е важната колата? Парите? Какво работи?

Напоследък останах с впечатление, че последните неща водят в "класацията - Харесвам това момче"...

което... тъпа работа...

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§


kogato se "zabivam s nqkoi" ( koeto ne sam go praila ot godini :-D ) gledam vynshniq vid . ako resha che iskam da stane neshto poveche gledam kak se dyrji s men shto za chovek e i dali ima nqkfo dobro badeshte eventualnata vrazka . awe mnogo neshta ima :) ama az lichno ne obicham takiva s koli i nam si kfo zashtoto za moite godini sa si starichki :P pyk i ne obicham nekoi da me vozi obicham sama da se vozq :) pari : redko davam da me cherpqt daje ako e ot nqkoi po-dobyr pr mi e neudobno . ta gledam nai-veche kak se otnasq s men a se pak i da e simpatichen :wink:

05-03-2006, 19:37
Искате от едно момче да е 100 неща, ама май вии не се поглеждате какви сте...
Как може да сте толкова прости вие момичетата?
Поздрав за всички вас с - Pink - Stupid Girls (не ме кефи песента, но е страшно подходяща за 90% от момичетата). Да не говорим, че всичките "парите нямат значение, важното е характера" бла бла бла.. за това една 15минутна разходка е достатъчна за да се убеди човек в точно обратното. Ама как навсякъде като се повдигне тая тема и всички момичета "аз не съм такава", е тогаз тези, които са "такива" какво от Марс ли падат и кого се опитвате да заблудите?

penywise
05-07-2006, 01:38
Искате от едно момче да е 100 неща, ама май вии не се поглеждате какви сте...
Как може да сте толкова прости вие момичетата?
Поздрав за всички вас с - Pink - Stupid Girls (не ме кефи песента, но е страшно подходяща за 90% от момичетата). Да не говорим, че всичките "парите нямат значение, важното е характера" бла бла бла.. за това една 15минутна разходка е достатъчна за да се убеди човек в точно обратното. Ама как навсякъде като се повдигне тая тема и всички момичета "аз не съм такава", е тогаз тези, които са "такива" какво от Марс ли падат и кого се опитвате да заблудите?

Благодаря на госта... не друго... но предвид изброените горе критерий - мисля, че никога няма да мога да си хвана просто едно гадже... а за някоя наистина... такава, която си заслужава истински - това би било повече от невъзможно...

И друго ми направи впечатление - явно винаги чакате да бъдете впечатлени, да се "държат" с вас по начин, който Ви харесва, да Ви се обърне внимание, изобщо просто да седите, да не мърдате и ако може само да гледате докато бъдете впечатление със списък от девет хиляди неща, които мислите и събирате в бележници от както сте се родили...

И не видях нито едно момиче, което е написало какво "дава" в "замяна" на всичко това, което иска...

Какво "предлагате" - предлагате възможност да бъдете глезени, да ви се показва, че сте обичани, да имате нечие внимание...
И това докато не се появи някой - с по-приятно и нежно лице, с по-добро подържане на външния вид, с по-галантно държание към вас, с по-красиви очи и усмивка...
и разбира се - повече пари и по-добра кола... (което всяка една от вас твърди, че не е важно...)

Е сладурчета... държа да ви кажа, че с 1000 лева в джоба, по-нов модел Мерцедес, BMW и каквото още измислите - ВСЕКИ мъж на този СВЯТ може да има ХИЛЯДИ жени... дори десетки хиляди...
Предполагам тук сте се събрали все... от "другия тип" - тези, които харесва човека, заради това, което е?

Едва ли...