PDA

View Full Version : Как да я сваля?



this_is_so_embarrassing
05-02-2006, 18:08
Здравейте пичове в готиния форум!

Глейте са...значи аз съм 11 клас а тя е 9 в мойто даскало. Името и класа не й ги знам, а я харесвам много и когато се разминаваме по коридора се заглеждаме и тя ме оглежда O:) Без проблеми мога без да се спеча да отида да я заговоря, но просто ще се гръмна ако ме отреже тъй че немога да приема евентуален ризил. Ето ги алтернативите за които се сещам и моля ви ми кажете кой начин да избера:

1 - Забелязвам я че ходи с още две приятелки в коридора, или е сама. Като е сама да отида при нея и да й кажа това: Здрасти казвам се еди как си и тия дни ми е адски тъпо защото от класа отсъстват много хора. Искаш ли след училище да отидем някъде на кафенце? (може и направо да я питам без да увъртам) Ако същият ден неможе, тогава ще й взема телефона и на другия най-рано ще й се обадя.

2 - Здрасти! Събота ще правя купон в нас, но хората от класа ми ще ходят на вилата на един приятел а аз имам възможност в нас да съм сам и затова няма да отида. Така че ще има приятели и от тях ми е неудобно от даскалото да има само 2-3-ма от випуска. Искаш ли да доидеш и можеш и да си вземеш приятелки ( наистина събота ще правя парти)?

3 - В даскало вкараха система с електронен дневник в нета. Там всички можем да си пращаме лични съобщения и мога да й намеря името нема проблеми. И какво да й пиша - hi и тя ще отговори hi и натам? :lol: Или пък да я измуфта да ми каже icq-то си.

Според мен най-добре е първа среща на кафе, след това на втората на кино и на третата в нас например. Иначе мацката е една от най-красивите при нас и се чудя как още не я е награбил някой? Септември когато влезе(след 8 клас) не я виждахме по коридорите, а сега взе вече сигурно да се възгордява от хубостта си и да излиза в междучасията по-често. Демек трябва да действам преди да са ме изпреварили и преди да я направят чалгарка или курве! А имам предимство - те си падат по батковци

:smt007

05-02-2006, 18:29
Човече може ли да си 11 клас и да не си познаваш цялото даскало ? Ти какво правиш там ? Просто отиваш и се запознавате и почваш нещо да я заговаряш от време на време и т.н. . Най-добре ако тя влиза по Нет чатове и простотий ... УСПЕХ !

n0mak
05-02-2006, 18:35
Човече може ли да си 11 клас и да не си познаваш цялото даскало ? Ти какво правиш там ? Просто отиваш и се запознавате и почваш нещо да я заговаряш от време на време и т.н. . Най-добре ако тя влиза по Нет чатове и простотий ... УСПЕХ !

heh az sum 12-ti i ne poznavam cqloto daskalo i kvo ot tva.. :-s ne6to iska6 da kaje6 4e sum zadrusten li?? :shock:

05-02-2006, 18:39
Не просто викам ,че щом си 11ти клас обикновенно познаваш много хора ...
По темата : иначе е добре да я викнеш на купонче

pipi`e`golqma
05-02-2006, 19:08
Не мисля че ако почнеш да и говориш за купона ще е много одачно, щот мой си помисли нещо др. сеташ се..? Иди запознайте се и ако се държи добре покани я на кафе ала бала и от там си знаеш O:)

п.п. Отиваш казваш и :
Здр. как си какво си праиш там общи работи и почвате си лафите :) :smt016

white_chik
05-02-2006, 19:20
Не мисля че ако почнеш да и говориш за купона ще е много одачно, щот мой си помисли нещо др. сеташ се..? Иди запознайте се и ако се държи добре покани я на кафе ала бала и от там си знаеш O:)

п.п. Отиваш казваш и :
Здр. как си какво си праиш там общи работи и почвате си лафите :) :smt016

ili prai6 tva i na men mi se struva nai-razumno ili puk kogato e s neinite friends otiva6 s dvama-trima friends i se zapoznavate i uj nai-nebrejno gi kanite na kafe nekude i tam ve4e si znae6 rabotata :wink:

this_is_so_embarrassing
05-02-2006, 19:44
Това е гадното че малките класове не ги знам много. Ами значи за още един вариант се сетих - да я свара на излизане от тоалетната и да я питам: Срахме а? :P
Абе ще отида направо да я заговора пък не ме друса да става квот ще... Вие какво точно бихте й казали?

ashly besnata
05-02-2006, 19:48
a we choveche kakvo tolkova mu mislish otivash i q pitash kak se kazva i tova e puk dali she te ptreje ili NE zdrave da e!(pone az taka mislq)Pone she znaesh che si opital

pipi`e`golqma
05-02-2006, 19:52
Това е гадното че малките класове не ги знам много. Ами значи за още един вариант се сетих - да я свара на излизане от тоалетната и да я питам: Срахме а? :P
Абе ще отида направо да я заговора пък не ме друса да става квот ще... Вие какво точно бихте й казали?

[-X :evil: :evil: Ако ми го каже някой тфа на мен точно ти казвам,такъв шамар ще изяде ... Ако и кажеш така 100000000% няма да ти обърне никфо внимание

ashly besnata
05-02-2006, 19:58
aaaaa deba tova ne go prochetoh nqkoi kaje li mi go tva 6e izqde shamarite :evil: :smt013 :smt014 :smt011

Dobromir
05-02-2006, 20:17
Vij priqteliu samo edno da ti kaja : NE SE PRITESNQVAI DEISTVAI KAKTO SI ZNAESH DA NE TE E*E ZASHTOTO SAMO TI SHTE SYJALQVASH AKO SEGA NE NAPRAVISH NISHTO