PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Има проблем, но не иска да ми каже :(



craitan
05-02-2006, 19:39
Значи с приятелката ми се скарахме, но се оправихме отношенията. Скарахме се защото не иска да ми каже за един един проблем. Проблема е с баща и. Станало е нещо което нея много я претеснява поне така изглежда, а аз искам да разбера мнгоо какво е това нещо, но тя каза, че не иска да ми каже и, че няма но аз съм си малко инат и продължавам да я питам защото съм супер притеснен за нея. Та въпроса ми е да продължавам ли да питам или да спра ??? ](*,) :-k

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

ashly besnata
05-02-2006, 19:41
ami nachi tova che postoqnno q pitash kakvo e stanalo bi trqbvalo sama da se doseti che iskash da i pomognesh!Spored men shte e po-dobre za malko vereme da q ostavish da se suvzeme ot tova koeto e stanalo ili stava i togava mislq che sama shte doide da ti spodeli

IdontGiveaFuck
05-02-2006, 19:41
Щом не иска да ти каже,защо я насилваш ?
Когато се почувства готова тя сама ще ти сподели...

pipi`e`golqma
05-02-2006, 19:42
Еми щом не иска да три каже не дей да опорстваш,когато прецени ще ти каже. Или пък подходи по друг начин, кажи и че само искаш да и помогнеш :roll:

ashly besnata
05-02-2006, 19:45
hora spored men tq vche trqbva sama da se doseti che moicheto prosto iska da i pomogne

craitan
05-02-2006, 19:52
hora spored men tq vche trqbva sama da se doseti che moicheto prosto iska da i pomogne

Еми да аз това искам да направя ама и тя си пада малко инат и не знам кога ще ми каже, а се опасявам, че когато ми каже вече може да е късно. А и това не ми дава мира кво ли не ми мина през главата, че е станало ](*,) #-o

pitbullbg
05-02-2006, 19:56
ne e prava 4e ne ti kazva a moje prosto da iska da otloji ...

ashly besnata
05-02-2006, 20:01
pitbullbg da taka e tq naistina ne e prava obache pomisli si che moje da ne go e prejivqla oshte

Sabrina27
05-02-2006, 20:03
ne e prava 4e ne ti kazva a moje prosto da iska da otloji ...

Mi spored men ne e taka-tq moje da mu kaje ako iska a v slu4aq toi q pritiska i mislq 4e tq se pritesnqva