PDA

View Full Version : детето,прегазено в двора на училището



party_girl
05-02-2006, 20:56
не съм сигурна че темата е за тук

та...по темата
вече дори и в двора на даскало ли не можем да се чувстваме в безопастност?
детето,което е сгазено не му е просто счупен крака,а е смазан :!:
мислите ли че е нормалнода ви блъсне кола и после да ви обвинят вас,че сте се изпречкали на колата?

favor_91
05-02-2006, 20:59
абсолютно НЕнормално ](*,) [-( вече и по дворовете на училищата ли почват да карат коли тия гъзари...до каде стигнахме =; [-X

ledenata_kralicA
05-02-2006, 21:00
ъ,баси глупостта
мн ясно,че детето не е виновно
тва е голяма простотия
тоя дето си е влязъл с количката в двора трябва да го съдят
детето е дотолкова виновно,че не се е огледало кво прави

machoka
05-02-2006, 21:01
Естествено, че е нормално.. никаква култура нямат пешеходците тук..

като пресичаш отгоре на цариградско /и такива самоубийци съм виждал/, на никой не можеш да се сърдиш, като те отнесе.

Сега, специално за този случай не знам как е, но честно.. идва ми да закача някое камикадзе по улиците, което ми пресича примерно в тунел :shock:

ledenata_kralicA
05-02-2006, 21:06
е,това е различно,аз лично с очите си видях как на Окръжна болница на спирката блъснаха човек,който пресичаше Цариградско
обаче да те сгазят в училищния двор....

miloto_girl_4e
05-02-2006, 21:19
machoka, определено има разлика между човек, който пресича Цариградско :shock: и дете, което е в училищншят двор...място, което не е за коли, за разходка на кучета и деца, както много хора ги ползват... :roll:
детето не е виновно...,макарче в днешно време .. трябва да очакваш всичко... :!:

Jamalska
05-02-2006, 21:27
а преди да почнем да обвиняваме може ли да дадете информация за случката??
Ъхъ..моля...Някой сме изпуснали фактите.

`Death`Whore`
05-02-2006, 21:30
Момче гони други момче в двора на училището. От ъгъла излиза кола и му смазва крака.

midnight...
05-02-2006, 21:30
02 Май 2006, вторник

Кола блъсна 11-годишно дете в двора на столичното 27-мо училище. Петокласникът Емил Крушевски по чудо се отърва само със счупен крак и охлузвания. Шофьорът, виновен за инцидента, е имал разрешение от директора, да влиза в двора, за да зарежда с храна училищния стол. Общо 30 коли са се сдобили с такова разрешение, а дворът на училището е превърнат в паркинг за частни автомобили.

11 - годишният Емил се гонил със съучениците си в голямото междучасие, когато иззад ъгъла върху него връхлетяла кола.
Емил ще остане на легло 3 месеца и няма да завърши учебната година, категорични са травматолозите в Пирогов. Майка му е решила да търси отговорност не само от шофьора, осакатил сина й, но и от директора на училището, разрешил в двора да влизат автомобили. На свой ред двамата прехвърлиха вината за катастрофата върху момчето.


не мисля че детето е виновно, то играе в училищния двор който по принцип би трябвало да се използва за това, а не за частен паркинг....

`Death`Whore`
05-02-2006, 21:32
Виновно? То е дете и играе на място, на което по принцип не би трябвало да има коли.

FikyScHetOo
05-02-2006, 21:39
Естествено, че е нормално.. никаква култура нямат пешеходците тук..

като пресичаш отгоре на цариградско /и такива самоубийци съм виждал/, на никой не можеш да се сърдиш, като те отнесе.

Сега, специално за този случай не знам как е, но честно.. идва ми да закача някое камикадзе по улиците, което ми пресича примерно в тунел :shock:
taka e, no v dvor na uchilishte?!?

midnight...
05-02-2006, 21:47
Детето е виновно. И през нашия двор минават коли. Да гледа бе. Не е малко. То трябва да знае, че може да излезне кола зад ъгъла. Пък и факта, че двора е превърнат в "паркинг" трябва да го стимулира малко. Шофиорът не е карал със 60-70 и като е излезнало тфа зад ъгъла не е могъл да спре. Дори и с 10 да е карал.
хахаха и затова децата още в първи клас да се учат да не играят на училищния двор...за да не ги прегази кола :shock:
естествено че детето не е виновно, то обира последствияте от явния кретенизъм на директора

midnight...
05-02-2006, 21:53
Общо 30 коли са се сдобили с такова разрешение, а дворът на училището е превърнат в паркинг за частни автомобили.

teenkopele
05-02-2006, 22:03
Според мен, детето не е виновно. :wink:

machoka
05-02-2006, 22:09
Ако няма други факти и подробности, шофьорът е виновен според мен.

Има си скорости, в които автомобила спира веднага, има и такива, в които 'премазваш' нечий крак. Карал съм в двор - широко и е когато видиш, че 'няма никой наоколо' ти иде да се направиш на гъзар и да форсираш на първа/втора предавка до 40 км - 50 и да набиеш спирачки..

образно казано говоря, може да не се е правил на гъзар, но е карал бързо.. иначе просто щеше да закачи детето и да спре веднага, не да му премаже крака.

Nicy
05-02-2006, 22:10
еми детето не е виновно..
:roll: то просто е играло на двора,също като повечето деца по света..
това,че шофиорът не си признава,че е виновен няма за кфо
да се обвинява детето..

cannabinoid
05-02-2006, 22:13
Според мене училищния двор трябва да е безопасно място, в което децата да си играят спокойно...

А този директор май нещо го цепят лимките в главата, че да пусне кола в голямото междучасие...

vra4ka
05-02-2006, 22:14
Тц, всеки път се отчайвам все повече и повече от шофьорите в София.
Не ми се коментира, но винаги все някой ги гони и гледат да препънат другия. ](*,) ](*,) ](*,)