PDA

View Full Version : ПРЕВЪРНАХ Я В ЧУДОВИЩЕ!



egHu4ka
05-02-2006, 19:57
с най-добрата ми приятелка сме заедно от 8 години! и никога не сме били в по лоши отношения от сега!..никога..значи тя винаги е била 1 крачка назад в модните тенденции на момента но аз винаги съм и помагала и така вече от 3 години насам, като през последните 2 я карах да се постриже и да си направи кичури.. е успях накрая.. и сега тя не ми говори..а се надува.. брутално много.. навсякъде пред всеки.. все едно не е тя, защото досега никога не е била такава! вече си има и първото гадже и съвсем ме заряза заради него и побърканият и 'най-добър приятел', когото постоянно обижда и мачка.. рядко ми се е случвало да я оставя заради някое мое гадже, камо ли пък друг/а приятел/ка.. сега адски много съжалявам че така я промених.. но явно хората си показват истинската същност като прожекторите светят към тях!

SheLLia
05-02-2006, 20:22
оф мила "приятели" на тоя свят пълно.аз съм контактна и общителна но от последната ми уж най-добра приятелка повече не съм се посвещавала на такива приятелства и да се впрягам чак толкова да помагам на който и да било,защото в момента в който ти се изчерпаш и няма никаква изгода повече от теб ти се превръщаш в едно нищо.за това може би това ти е за урок друг път да знаеш.не се натъжавай не си заслужава :)

aditu
05-02-2006, 20:33
mda vqrno e ne trqbva da se doverqva6 absolutno za vsi4ko na nqkoi i da mu se razdava6 absolutno izcqlo.prosto badi predpazliva i ne se 4udi kakvo e napravila sigorno 6e se usaznai ama kasno to poprincip xorata taka pravim 6e te uceni i teb i vsi4ko koeto si i dala sled kato te zagubi okon4atelno.ama v kraina smetka ti si gledai na teb da ti e vselo da ti vari jivota a pak na neq 6t ei doide akala v glavata ili se nqkoi den nqkoi 6e i go nabie \:D/

ThE_DaRk_AnGeL'''
05-04-2006, 21:06
Аз също имам приятелка,с която съм от 8 години
и ми е много добра френдка!!!Мога да кажа,
че досега сме се карали толкова рядко(а в последните
години изобщо) и то само за някви
дреболий - глупости.Сега сме в 7ми клас и
винаги сме били от един клас и след
началното училище тя също много се промени.
Но си ми остана също толкова добра приятелка,
щото не се е надувала,заради това,което е.
Поне мога да кажа,че е истинска приятелка :)
Мога да ти кажа само да не се ядосваш....
Ти не си я променила..тя винаги е била такава..
просто сега и се е отдало възможност и е дошло
самочуствие да го покаже и пред другите!!!
Продължавай да търсиш ИСТИНСКИТЕ приятели
и все пак не бъди доверчива :wink: Поне не прекалено

white_chik
05-05-2006, 07:01
naistina mnoo kofti :-k az se radvam 4e si imam nqkolko priqtelki,s koito prosto ne moga da se skaram.6tom tva momi4e se durji taka s teb-prosto q zareje.nqma kvo da se zanimava6 s neq.sled vreme 6te oceni kvo e zagubila i togava 6te ti4a sled teb

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-05-2006, 10:22
Moje bi ne ti e bila istinska priqtelka a te e ispolzvala za da se izdigne ako ti si bila izvestna v u4ili6te i taka na tatak nemoje6 da i ima6 doverie pove4e tova ne e istinska pr a ispolzva4ka !!!!

FizeuRa
05-05-2006, 12:10
tova e che tia ne osuznava kakvo gubi 'nai-dobrata si priatelka' az samo moga da ti kaja da gledash napred i da ne se zanimavash veche s neia shtom taka e postupila :evil: ,a ako ti e istinska priatelka skoro shte osuznae greshkata si ](*,) i pak shte te potursi...viarvai v priatelstvoto [-o< zashtoto makar sega da sa te razocharovali tova ne oznachava i che za napred vsichki dr shte sa taka :wink: [-X

Safira
05-05-2006, 12:26
Незнам какво да ти кажа...това е ужасно обидно и се чувстваш предаден, че си дал толкова много, а никой не ти връща, на никой не му пука за това, какво ще стане после-демек възползват се на момента, а после те зарязват...често става така.
При мен също. Имам, или може би е по-правилно да кажа имах, една приятелка, с която съм откакто се помня. Преди имаше голямо самочувствие, поради вниманието, което я заобикаляше. Но както знаете точно то е до време..в крайна сметка, човек става безинтересен, ако се надува прекалено много и се опитва по всякакъв начин да привлича заинтересовани и възхитени погледи. Точно така се случи и при нея, изведнъй започнаха да я пренебрегват..и тя се превърна в страхотно момиче, т.е. винаги е била, но самовлюбенността и е пречела да го покаже. До скоро всичко беше наред...после като видя, че отново интереса към нея се увеличава, стана същата реакция-его до небесата...Не спираше да ми говори за нейните проблеми, за това колко била дебела, кой не я харесвал, кого пък тя харесвала, кое било честно и кое-не. Аз естествено винаги съм готова да й помогна...и го правих, от което тя все повече се възгордяваше и все повече ми говореше за себе си. Стигнахме до момента, в който аз не отварях тема която да беше нещо ралично от нейната "личност". Започна да ми вика веднъж ей-така, от нищото...оправда ми се, че й било гадно...това се повтори...още веднъж и още веднъж...че взех да свиквам. В редните моменти кагато не бяхме скарани, тя ми говореше пак само и единствено за себе си...не смеех да отворя дума за нещо друго..да не стане истерична пак. Само веднъж се осмелих..и правилно постъпих...казах й нещо за мен..какво мен ме мъчи..и тя най-безцеремонно ми каза: "Млъкни, не ми се слуша сега." Няма да го тълкувам, само ще кажа, че за пореден път избирам, да прекратя отношенията си с някой, вместо да му играя по свирката, колкото и трудно да е това. Защото спомените са ужасно нещо, което винаги те кара да се чувстваш гузен...а и как може да разкараш един човек, който преди е бил нормален и се е държал страхотно?? Е, трудно..но всеки си прави избора.
След като са се възползвали от теб, мога само да те посъветвам, да го оставиш назад, нека бъде минало...но да продължиш както смяташ за добре. Да я оставиш да се осъзнае сама или да й помогнеш да го направи, или просто да се правиш, че нищо не е станало? Твой е избора...но аз бих е посъветвала да не правиш последното. То просто няма смисъл..нито за теб, нито за нея.
Желая ти успех...

teenkopele
05-05-2006, 14:15
с най-добрата ми приятелка сме заедно от 8 години! и никога не сме били в по лоши отношения от сега!..никога..значи тя винаги е била 1 крачка назад в модните тенденции на момента но аз винаги съм и помагала и така вече от 3 години насам, като през последните 2 я карах да се постриже и да си направи кичури.. е успях накрая.. и сега тя не ми говори..а се надува.. брутално много.. навсякъде пред всеки.. все едно не е тя, защото досега никога не е била такава! вече си има и първото гадже и съвсем ме заряза заради него и побърканият и 'най-добър приятел', когото постоянно обижда и мачка.. рядко ми се е случвало да я оставя заради някое мое гадже, камо ли пък друг/а приятел/ка.. сега адски много съжалявам че така я промених.. но явно хората си показват истинската същност като прожекторите светят към тях!


Самозабравила се е.
Това е всичко. :wink:

Ах,ах!
05-06-2006, 17:03
Няма истинско приятелство между жени, тях всичко може да ги раздели.

tainstvenata
05-06-2006, 17:11
uf ... pove4eto uj priqteli se okazvat predateli kato ne usaznavat 4e te naranqvam po nqkakav na4in :(

stel4eto__
05-07-2006, 13:14
еми нищо не можеш да направиш,единственото на което можеш да се надяваш е да се осазнае някои ден тая твоя наи-добра 'приятелка'.аз имам една наи-добра приятелка с която са6то ни се е случвало да се отдрапваме една от друга (или поне на мен така ми се струва6е)но никога не се е стигало до там 4е да не си говорим и да се правим 4е не се познаваме и за 6тастие.искрено се надявам твоята приятелка скоро да осазнае колко много е загубила и да си попправи гре6ките стига и ти все о6те да има6 желание да ти е приятелка.но за сега не мисля 4е може6 да направи6 не6то.
Успех!

Shantav^dakel
05-07-2006, 15:44
Почти същото ми се случи и на мен. Ест не всичко до последен детайл, но с това момиче аз съм приятелка от около 15 години. Техните не я пускаха на купони освен в нас, защото ми имаха доверие и живеем в един блок, бях готова да направя всичко за нея, но изведнъж незнам какво стана - хвана си по-сериозно гадже и тотално ме забрави. Никога не бях очаквала това от нея. Това беше доста болезнено за мен, защото приятелството ни продължаваше през целия ми съзнателен живот, а тя реши едва ли не, че е много заета и важна. Започна да излиза с една друга нейна приятелка и с гаджето си само.
Оттогава понякога изпадам в параноя. Ако Тя може да постъпва така, аз какво да очаквам от "по-пресните" си приятелки.
Не знам превъзмогнах го това и се утешавам с мисълта, че тя губи повече от мен. Вече не ми пуказа нея, защото твърде много ме прецака и аз не понасям подобно поведение.
Намери си по-стойностни приятелки и не й обръщай внимание, колкото и да е мъчително за теб. Пък един ден тя може да дойде и да ти се извинява, а ако не просто не съжалявай, защото не си виновна ти, а тя. Просто е обезценила и теб, и приятелството ви и единствено тя може да губи от това.

gal
05-17-2006, 16:24
oh mila ... ;[ rabiram te . ostavi q taq patka ili i pripomni "koi i pomogna za da stigne do vyrha" !

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-19-2006, 08:57
Moje bi ne ti e bila istinska priqtelka a te e ispolzvala za da se izdigne ako ti si bila izvestna v u4ili6te i taka na tatak nemoje6 da i ima6 doverie pove4e tova ne e istinska pr a ispolzva4ka !!!!

xax i az tai si mislq

of_male
05-21-2006, 07:31
Tva naistina e mnogo gadno da ti se naduva i to tvoita nai dobra priqtelka