PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Той заминава за Америка ... мъчно ми е



05-02-2006, 20:12
Imam malak problem s koito sama ne moga da se spravq!Priqtelq mi zaminava za Amerika,a az ne izpadnah vav vaztorg kogato nau4ih.Ne 4e ne se radvam za nego,naprotiv no ne moga da pokaja radosta si.Moje i poradi tazi pri4ina toi zapo4na da se darji mnogo hladno s men i naposledak se karame mnogo.Edna ve4er mi namekna 4e iska da se razdelim dokato toi e tam,no znam 4e ako tova stane kokato toi se varne nie nqma da sme zaedno.Az go obi4am i ne iskam da go zagubq,no toi mai ve4e ne me obi4a!Kak da razbera dali iska da se razdelim naisitna i dali o6te me obi4a?Ne iskam da zagubq edinstvenata si lubov :smt010

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

pipi`e`golqma
05-02-2006, 20:15
Еми ще го попиташ дали още изпитва нещо към теб. Но мисля че ако той отива за по дълго време там найстина няма смисъл да сте заедно, но вие си знаете как стои положението м/у вас. Просто го попитай това което питаш нас

babi_girl
05-02-2006, 20:15
govori s nego, kaji mu 4e se radva6 za nego no se strahuva6 kakvo 6te stane s vas

ExTr3m3_GiRL
05-02-2006, 20:19
Еми ще го попиташ дали още изпитва нещо към теб. Но мисля че ако той отива за по дълго време там найстина няма смисъл да сте заедно, но вие си знаете как стои положението м/у вас. Просто го попитай това което питаш нас

Ми да, точно така! :smt023 Просто това,което написа му го кажи...кофти е наистина...може и да не сте заедно, но ти имай надежда...бъди искрена с него и му кажи това, което те тревожи и това, което чувстваш

craitan
05-02-2006, 20:24
Ne iskam da zagubq edinstvenata si lubov

Еми покажи, че се радваш за него, но също му кажи, че се притесняваш за вашата връзка и как ще се развие тя. Трябва да говориш с него само това ще ви опраи отношенията :) 8-[ късмет :)

black_dimond
05-03-2006, 08:08
nai dobre go pitai o4i v o4i dali iska da se razdelite i ako kaje 4e iska mu kaji 4e ti o6e go obi4a6 i 6e se bori6 za nego

05-03-2006, 10:32
Mnogo sujalqvam 4e si popadnala v takava nepriqtna situaciq,za6toto qvno mnogo obi4a6 gadjeto si.Ami 4estno da ti kaja spored men ne e postupil pravilno,za6toto ne e trqbvaloo da se durji taka s teb.Kaji mu napravo 4e se radva6 za nego prosto adski mnogo 6te mu lipsva6 i za tova si reagirala taka.Ako mojete da namerite nqkakvo re6enie da ne zaminava 6te e dobre,no sigurno nqma da stane.Ako te obi4a 6te iska da ostane,osven ako ne e naistina osnovatelna pri4inata.Ako te obi4a 6te te razbere.Vie dvamata mai nai-dobre moje da precenite situaciqta i da se izqsnite.Uspeh!