PDA

View Full Version : Е вече найстина ми трябва помощ.



Нема Значение
05-02-2006, 21:17
Еми проблема ми е следния,харесвам(меко казано)едно момиче,причтелка е на една моя приятелка.
Преди време се събирахме заедно в една компания и много ме изкефи като цяло,а и по характер.Та така,значи понеже аз със свясно момиче с което може да излезе нещо сериозно просто немога да завържа връзка,просто не мога да контролирам нещата,не исках да прецакам всичко отново,и карах по-спокойно.В един момент тя вече спря да се движи с нас и за 3 месеца някъде съм я виждал точно 2 пъти.Първия беше когато се разкарвах с един приятел в квартала и я видях като тичаше на стадиона и пуснахме некое и друго лафчеи така аз си продължих.После исках да я питам за едни неща за едни нейни съученички и излезохме малко на кафе и седяхме малко и завързахме някви лафчета и се разбрахме след няколко дни да ми звънне да ми каже със сигурност.Да обаче тя не ми звънна и аз и се обадих от телефона на един приятел да я питам обаче нещо нищо не ми каза и така.Преди няколко дни и се обадих да я питам за една оферта която ми беше пуснала преди време и пак се разбрахме да ми звунне на другия ден обаче вече една седмица близо аз от нея нямам никакви вести.След тва подробно описание проблема е че като и се обадих първия път тя беше супер радостна че й се обадих,докато втория и третия имах чувството че не й е приятно да ми чува гласа дори.Имам чувството че едната от споменатите по-горе нейни съоченички е говорила разни лъжи по мой адрес и нещо не е наред.(с въпросната имах много заплетена и дълга история)
Моля ви кажете кво да права щото вече изкрейзвам и ше се пръсна.

black_dimond
05-03-2006, 08:01
mi na momi4eto moje da i pisne i zatova me i zvuni postoqnno iz4akai ako iska tq 6e ti se obadi

POLA^_^
05-03-2006, 09:06
а защо не и се обадиш и не се разберете някъде да се видите и говори с нея!Така ще разбереш дали не иска да се виждате заради приятелката си или просто не те харесва...Успех! :wink:

mnogomili4kata-sf
05-03-2006, 10:32
Кажи и че каквото и да е говорило другото момиче,би трябвало тя сама да се увери дали е истина или не...да ти даде шанс да се видите и да си поговорите :wink:

LP_girl_14
05-03-2006, 10:48
ако момичето те харесва едва ли ще вярва на всичко което говорят по твой адрес.Изчакай известно време,не я търси,не я преследвай.Ако иска да е с теб-да поговорите или да излезете някъде сама ще те потърси и тогава ще се изясните.Човек трябва да си гради мнеие за някого от лични впечатления,а не от разкази ;-)