PDA

View Full Version : V gradskiq transport



05-03-2006, 10:20
Zdraveite. Az sym na 15 ot sofiq i 4esto mi se slu4va kogato putuvam za u4ili6te v pretupkaniq avtobus da me opipvat.Vednuj edin myj se dolepi do men i mu be6e stanal.Zapo4na da se natiska i turka v men i s ednata si ryka me opipva6e.Moje da vi se stryva izvrateno ama togava se vazbudih stra6no mnogo.

Devilsplaymate
05-03-2006, 10:47
Да бе ... а темата е яко сериозна .
Lock.

favor_91
05-03-2006, 10:50
Да бе ... а темата е яко сериозна .
Lock.
=D> :!: LOCK

forrzi
05-03-2006, 11:21
оооо дааа.....
удоволствието от търкането на мазен чичка в мен е незабравимо :!:

teenkopele
05-03-2006, 13:59
оооо дааа.....
удоволствието от търкането на мазен чичка в мен е незабравимо :!:

Това ми се случва почти всеки ден, защото пътувам със 72 до Красна Поляна и обратно и обикновено е фул макс от цигани. :mrgreen: :o :?

SEXtreme
05-03-2006, 14:06
Аууууу ужас! Веднъж един мангал ме фана за задника в автобуса и аз му забих един и избягах шото бяха отворени вратите :-D Иначе вече ми е писнало некви чичковци да ме зяпат....уффф загорели старци! Веднъж един ме заговори и ми каза, че с задник като моя мога да имам който си искам....хахахах и аз му се изхилих и му казах да си земе секс-кукла :) Тогава бях смело щото бях с момчета, ама иначе много се притеснявам някой мъж като ме зазяпа в тролея...гадно е. А за авторката - нма нищо лошо да се възбудиш на непознат, само дано да не е бил някой старец...иначе много често ми се случва да видя някой страшен сладур в тролея и да ми иде да му скоча, ама никога не бих го направила....:)

rosskata
05-03-2006, 14:35
Ahaаха...Аз като прекарала половин живот по автобусите имам доста подобни случаи... Един с една приятелка с два шута и луд скандал го ихвърлихме от автобяса :lol:

Сетих се и за един виц:

Стоят си майка и дъщеря в претъпкан автобус и дъщерята вика:
- Мамо... Бременна съм.
-УЖАС... От кого?
- Не знам, не мога да се обърна. 8)

SEXtreme
05-03-2006, 14:45
Ahaаха...Аз като прекарала половин живот по автобусите имам доста подобни случаи... Един с една приятелка с два шута и луд скандал го ихвърлихме от автобяса :lol:

Сетих се и за един виц:

Стоят си майка и дъщеря в претъпкан автобус и дъщерята вика:
- Мамо... Бременна съм.
-УЖАС... От кого?
- Не знам, не мога да се обърна. 8)
LOL . баси якия виц :)

anonymous464110
05-03-2006, 16:25
Zdraveite. Az sym na 15 ot sofiq i 4esto mi se slu4va kogato putuvam za u4ili6te v pretupkaniq avtobus da me opipvat.Vednuj edin myj se dolepi do men i mu be6e stanal.Zapo4na da se natiska i turka v men i s ednata si ryka me opipva6e.Moje da vi se stryva izvrateno ama togava se vazbudih stra6no mnogo.
kupi si za 4 kinta edno malko boks4e i mu s4upi zubite.kato te barat po avtobusite,troleite ect. vikai,psuvai na prostak,pedofil,vurti 6amari,bluskai,ritai v topkite,a ako ima6 i pove4ko fizi4eska sila izpulni predlojenie nomer 1 ot otgovora mi.

machoka
05-03-2006, 16:48
Да бе ... а темата е яко сериозна .
Lock.

т. 11

http://www.laurelweb.net/images/stop_spam2.jpg