PDA

View Full Version : Коса-оцветител?!



Боровинка
05-03-2006, 10:49
Здравейте!Сори ако е имало такава тема!Значи да ви питам..сега съм с кестенява коса.Купих си червен оцветител за коса,и ако някой има опит,и има кестенява коса ще съм му много благодарна да ми каже какъв беше резулатът.Мерси предварително ;)

Labelle
05-03-2006, 10:55
без амонячен такъв , който се измива след няколко изкъпвания ли???
Няма добра покривност, зависи колко ти е кестенява косата - ако е тъмна се надявай само на оттенък, за по-светла не знам.

mariella_17
05-03-2006, 14:22
edna frendka si napravi po skoro i neinata kosa be6e svetlo kestenqva i stana 4erveno, no ne mnogo nasiteno, a samo leko, no nqmam predstava dali ocvetitela i e kato tvoq

Боровинка
05-03-2006, 15:34
Здрасти!Ами аз вече си направих косата :).Стана леко като оттенък на кестенявата ми коса.Много е сладурско!

Jamalska
05-03-2006, 21:08
Колко париструва това нещо?марка да ми кажете?И всъщност къде го има хах

Боровинка
05-04-2006, 11:22
Ами лично използвах на Shauma,но то има и много други марки.Струва към 1.50 и се отмива(логично).Можеш да си го вземеш от всеки козметичен магазин!

mariella_17
05-04-2006, 11:55
kakvi dr cvetove ima i kolko vreme 6te izdarji ako se napravq s takav ocvetitel kato tvoq

DeSsY`
05-04-2006, 12:41
Пробвай с тъмно червена кана (цвета се води виолетово червен) на "Арома". Стои много готино и е много хубав цвета, а и косата не се изсощава както с боята. O:)

Jamalska
05-04-2006, 13:29
kakvi dr cvetove ima i kolko vreme 6te izdarji ako se napravq s takav ocvetitel kato tvoq
мхм добър въпрос.
Инатересно ми е да се видя в друг цвят ама само за малко а не да се боядисвам O:)

ProstoAz
05-04-2006, 18:25
И аз преди около 3 години си направих косата червена със шампоан оцветител и стана много добре, понеже косата ми е мн. светло кафява, а оцветителя беше тъмно червен. Тези оцветители "хващат" само ако косата ви е по-светла от желания от вас цвят!
Преди имаше такива на Palette, но сега незнам...

HeCu
05-10-2006, 18:07
дереее тфа с оцветител за коса е най-тъпото нещо!!! изобщо не се боядисва па камоли някаф отенък ......... :?
най -добре си земи една червена кана ко се занимаваш с тея оцветители ;-) а и те са за подхранване на цвета на косата след кат си се боядисал

Lorein
05-10-2006, 22:04
Аз пък искам да си направя косата руса(в момента е тъмно русо,даже кестеняво и не ми харесва мн). Не искам да си изтоюавам косата с боя и да ви питам дали ще стане с такъв оцветител?

Lorein
05-10-2006, 22:05
*изтоЩавам :lol:

Barbie
05-11-2006, 07:34
ot svetlo kestenqvo na ruso s ocvetitel...dulboko se sumnqvam. Kakto nqkoi po-gore spomena, kosata ti trqbva da e po-svetla ot jelaniq cvqt :)

Боровинка
05-13-2006, 13:32
Да ви кажа моята коса е тъмно кестенява и като си я направих с оцветителя и стана една червена много яка.И определено има ефект пък е и безвредно.Има най-различни цветове.А за издръжливостаа е много относително,защото зависи и от това колко често си миете косата.Но определено,дори и ако косата ти е тъмна пак има ефект!!!

Briseis
05-13-2006, 15:54
Искам да попитам информативно, цветове като сиво, синьо, зелено, розово, лилаво има ли ги под формата на оцветител?

silviika
05-13-2006, 18:19
sled kato se boqdisah kosata mi stana mn qko 4ervena.no sled nqkolko izmivaniq stana oranjeva.za tva ne te syvetvam da q boqdisva6 ina4e nqma spirane

ProstoAz
05-13-2006, 21:13
Искам да попитам информативно, цветове като сиво, синьо, зелено, розово, лилаво има ли ги под формата на оцветител?

Аз лично, не съм виждала такива...

milanistkata
05-16-2006, 13:42
kvo e tva za parvi pat go 4uvam ?!?

05-16-2006, 16:16
Аз съм с много тъмно кестенява към черна коса. Пробвах със червен шампоан, но абсолютно нищо не стана. Има ли такива оцветители, които могат да ми дадат оттенък (без къна), къде се продават, марки и колко струват?

DiFack
04-17-2009, 15:32
difack.aha.bg <-- влезте и намерете снимките със зелена коса ... понеже не мога да сложа линк :(

косата ми е правена с оцветител и това е най-добрия резултат който съм получавал :D вие преценете дали не става хубаво ... виждал съм също червено и синьо и стават също толкова яку :) и не е никъф шампоан а си е баш оцветител за коса :) и не е вредно като боята :)

Maimunche_f
04-18-2009, 16:27
Косата ми е тъмно кестенява и 2 пъти съм опитвала да я направя черена с оцветител, но нямаше абсолютно никакъв ефект....Дори и лекия отенък се забелязваше само на светлина и то ако сериозно се позагледам :lol:
Но може би и оцветителя да беше некачествен. Мисля че беше Престиж... само такъв успях да намеря :?

Cookie_
06-24-2009, 14:24
Така .. пак един въпрос и от мен .. косата ми е тъмно кафява ( почти черна ) .. чух , че имало балсами за изсветляване на косата или нещо друго .. само да не е боядисване и да не си я изстощавам.. Искам да е кестенява ..

Dark_Angel_F
06-24-2009, 14:30
Оцветителите и повечето бои са пълен боклук ... но се наложи да си поокипазя цвета на косата и тогава да го разбера. За да няма повече риск и да си викам " квото стане такова" направо си взех час за боядисване при фризьорката ми и съветвам всички , които искат да си сменят цвета да направят същото...

StElChEt0o0
07-06-2010, 09:47
И аз мисля да отида на фризьор и да ме напраwи с боя, но първо искам да се видя как ще ми стои, но аз искам да съм така http://www.hair-styles-secrets-revealed.com/celebrityhairstyles/Nicole-Anderson.html
Дали ще може да стане нещо такова с оцветите или кана (не с боя).
Моята коса е кестенява :-D 8-) Благодаря предварително :-)

plamuu7yy
08-14-2010, 22:28
Моята коса е тъмно кафява и искам да си я оцветя или със спрей или с оцветител в русо,но не знам дали ще стане!Въпросът ми е дали ако се използва прекомерено спреят косата ще се изхаби или нещо такова? :(

StElChEt0o0
08-21-2010, 09:19
не нема да стане с оцветител или спреи сега последно от слънцето косата ми стана много светло кестеняво но се направих с оцветител и сега съм малко по тъмно от естествения ми цвят защото неми отива много щото очитеми са светло кавеви бият малко на зелено но ддз иначе косата ми е такава през лятото http://www.rightcelebrity.com/?p=8428 или съвсем мъничко по тъмно но иначе през зимата си е кестенява

vIKToriYa
08-22-2010, 14:31
аз съм със светлко кестенява коса... и съм си вземала от оцветителите на Палете - русо / червено / черно но сам си правила само кичури .......
1. с русото стана но беше леко моята коса и без това е с руси краища :D
2. с червеното не ти го препоръчвам станах рижава :(
3. с черното стана цял черен кичур :grin:

беше много яко но според мен не се прави цялата защото едно че не се измива до 3-4 измивания или поне при мен трябваха ми няколко месеца ии цвета постепенно си избелява :) , а и ако си направиш цялата коса няма да стане равномерно ще си като петниста хиена недей пробва.... !!!! :D

Fated
03-24-2016, 11:54
Здравейте! Досега никога не съм си боядисвала косата с бои. Попринцип съм с къдрава коса,светло кестенява. Обожавам естествения цвят на косата си и не бих искала да го изгубя с боя. Скоро реших да опитам с нещо червеникаво,защото това е любимия ми цвят попринцип. Поразрових се в интернет и видях,че хората са най-доволни от оцветителите "Marion",разгледах обширно темата и реших да си поръчам от тях. Не исках да е просто нещо червено,а нещо по-омекотено. Избрах си цвят "93 номер - Owoc granatu (Нар)" . Много харесах цвета който се получи,естествения цвят на косата ми на места е по-светъл,а на места по-тъмен и с тоци оцветител се получиха много меки тонове и различни върху всеки кичур на косата ми. Поръчах си и втори път от тях,доволна съм,въпреки,че видях,че някои хора пишат,че при тях "Marion" не е хвнало на косата и не са доволни,може би зависи от самия цвят и по-светлите не хващат на по-тъмните коси и трябва да се сожи нещо по-наситено. Ето го и моя резултат. file://localhost/C:/Documents%20and%20Settings/Vanko/Desktop/КОЛАЖ3.jpg

BlauMeise
04-01-2016, 07:16
Здравейте! Досега никога не съм си боядисвала косата с бои. Попринцип съм с къдрава коса,светло кестенява. Обожавам естествения цвят на косата си и не бих искала да го изгубя с боя. Скоро реших да опитам с нещо червеникаво,защото това е любимия ми цвят попринцип. Поразрових се в интернет и видях,че хората са най-доволни от оцветителите "Marion",разгледах обширно темата и реших да си поръчам от тях. Не исках да е просто нещо червено,а нещо по-омекотено. Избрах си цвят "93 номер - Owoc granatu (Нар)" . Много харесах цвета който се получи,естествения цвят на косата ми на места е по-светъл,а на места по-тъмен и с тоци оцветител се получиха много меки тонове и различни върху всеки кичур на косата ми. Поръчах си и втори път от тях,доволна съм,въпреки,че видях,че някои хора пишат,че при тях "Marion" не е хвнало на косата и не са доволни,може би зависи от самия цвят и по-светлите не хващат на по-тъмните коси и трябва да се сожи нещо по-наситено. Ето го и моя резултат. file://localhost/C:/Documents%20and%20Settings/Vanko/Desktop/КОЛАЖ3.jpg

http://beautycosmetic.biz/images/RosaImpexLeganzaColorConditioner.jpg ТОВА ползвам аз, много съм доволна! Изхабих 3 опаковки

baby_baby
04-05-2016, 13:33
Купи си балсама оцветител Леганза много е добър и държи много дни