PDA

View Full Version : Секс с по голям



0087
05-03-2006, 11:16
Момичета споделете колко по голям е бил най възрастния ви партньор :oops:

SpermoDaritel
05-03-2006, 11:26
edna priqtelka go e pravila s 37 godishen i kaza che i e bilo hubavo .....shto pa da ne mu lapne kufericata

osemenitelia
05-03-2006, 11:27
ми като им се лапа дърпа пишка... що па не

05-03-2006, 11:30
emi az sym na 16god. i nai golqmia s koito pravih sex,be6e na 40-41god?!

0087
05-03-2006, 11:31
Какво значение има дърта ли е пишката или не. Не е ли по важно как си служи някой с нея, и дали е внимателен в секса, дали гледа да задоволи партньорката или си гледа кефа

pitbullbg
05-03-2006, 11:31
emi az sym na 16god. i nai golqmia s koito pravih sex,be6e na 40-41god?!
pfffffffffff....................

osemenitelia
05-03-2006, 11:31
emi az sym na 16god. i nai golqmia s koito pravih sex,be6e na 40-41god?!
ми значи можеш и с по-възрастен...а междо другото ... богат ли беше

0087
05-03-2006, 11:32
edna priqtelka go e pravila s 37 godishen i kaza che i e bilo hubavo .....shto pa da ne mu lapne kufericata

А тя на колко е била

0087
05-03-2006, 11:35
emi az sym na 16god. i nai golqmia s koito pravih sex,be6e na 40-41god?!
ми значи можеш и с по-възрастен...а междо другото ... богат ли беше

Да за парите ли го направи или за самото усещане

Nimfetkata
05-03-2006, 11:48
Момичета споделете колко по голям е бил най възрастния ви партньор :oops:

sex s po golqm e mnoo qko :P az se s po-golemi si go prava. takiva pod 20 ne me kafat izob6to. :smt018

Nimfetkata
05-03-2006, 11:49
emi az sym na 16god. i nai golqmia s koito pravih sex,be6e na 40-41god?!

i az taka, no s1m na 15 :oops:

0087
05-03-2006, 11:58
Момичета споделете колко по голям е бил най възрастния ви партньор :oops:

sex s po golqm e mnoo qko :P az se s po-golemi si go prava. takiva pod 20 ne me kafat izob6to. :smt018

Въпросо ми по скоро е за над 30г. :twisted:

Nimfetkata
05-03-2006, 12:02
Момичета споделете колко по голям е бил най възрастния ви партньор :oops:

sex s po golqm e mnoo qko :P az se s po-golemi si go prava. takiva pod 20 ne me kafat izob6to. :smt018

Въпросо ми по скоро е за над 30г. :twisted:

bila s1m samo s edin nad 30 prez lqtoto minalata godina za 1 sedmica na moreto.
6te ti kaja:

1. otnasq6e se s men kato s istnska dama, postoqnno me uhajva6e, podar14eta i si4ko tam kak si mu e reda.
2. v legloto be mnoo 4uvstven, liza me super, a ne da me pretupa kat beb4ovcite i da b1rza se edno nekoi go goni kat tia de4kovci :smt019 :smt013
3. sex, sex, sex prosto hiper, mega super qko 4ukane


=== e o6te kvo da ti kaja s po-golqm 20 - 30 e mnoo po qko ot kolko s nekoi bibi6or na 15-16 :P

0087
05-03-2006, 12:05
Момичета споделете колко по голям е бил най възрастния ви партньор :oops:

sex s po golqm e mnoo qko :P az se s po-golemi si go prava. takiva pod 20 ne me kafat izob6to. :smt018

Въпросо ми по скоро е за над 30г. :twisted:

bila s1m samo s edin nad 30 prez lqtoto minalata godina za 1 sedmica na moreto.
6te ti kaja:

1. otnasq6e se s men kato s istnska dama, postoqnno me uhajva6e, podar14eta i si4ko tam kak si mu e reda.
2. v legloto be mnoo 4uvstven, liza me super, a ne da me pretupa kat beb4ovcite i da b1rza se edno nekoi go goni kat tia de4kovci :smt019 :smt013
3. sex, sex, sex prosto hiper, mega super qko 4ukane


=== e o6te kvo da ti kaja s po-golqm 20 - 30 e mnoo po qko ot kolko s nekoi bibi6or na 15-16 :P




А сегашното ти гадже колко е голям

Nimfetkata
05-03-2006, 12:07
А сегашното ти гадже колко е голям

24

0087
05-03-2006, 12:12
А сегашното ти гадже колко е голям

24

Не е ли малък :twisted:

Labelle
05-03-2006, 12:19
А сегашното ти гадже колко е голям

24

Не е ли малък :twisted:
иЗвинявай ти тази тема за да получиш отговори ли я пусна или за да дразниш отговарящите след отговора им?

34 - аз съм на 19 :)

05-03-2006, 12:24
Момичета споделете колко по голям е бил най възрастния ви партньор :oops: az sam go pravila s nqkolko mejdu 30 i mejdu 40 godi6ni no njma da zabravj kak edin 22 godi6en napravo me izpalni ot kef. taka 4e njma garancia koi kak go pravi

0087
05-03-2006, 12:25
Не е ли малък :twisted:[/quote]
иЗвинявай ти тази тема за да получиш отговори ли я пусна или за да дразниш отговарящите след отговора им?

34[/quote]


Не азвинявам се , че така се е разбрало :roll:

05-03-2006, 12:25
Момичета споделете колко по голям е бил най възрастния ви партньор :oops: az sam go pravila s nqkolko mejdu 30 i mejdu 40 godi6ni no njma da zabravj kak edin 22 godi6en napravo me izpalni ot kef. taka 4e njma garancia koi kak go pravi

SEXtreme
05-03-2006, 12:34
"Гледам и не вярвам на УШИЕТЕ си...." Това бих казала сега аз...божеее....чета, как 15-16 годишни спали с 40-годишни дъртаци!МАЛЕЕЕЕЕ! Абе вие да не сте некви от магистралата и тука сега да бъркате мозъците?! Ужас.....
По темата:
Най-големия ми е 25...

0087
05-03-2006, 12:37
"Гледам и не вярвам на УШИЕТЕ си...." Това бих казала сега аз...божеее....чета, как 15-16 годишни спали с 40-годишни дъртаци!МАЛЕЕЕЕЕ! Абе вие да не сте некви от магистралата и тука сега да бъркате мозъците?! Ужас.....
По темата:
Най-големия ми е 25...

Какво лошо, ако освен че са извлекли полза им е било и хубаво :lol:

Nimfetkata
05-03-2006, 12:45
"Гледам и не вярвам на УШИЕТЕ си...." Това бих казала сега аз...божеее....чета, как 15-16 годишни спали с 40-годишни дъртаци!МАЛЕЕЕЕЕ! Абе вие да не сте некви от магистралата и тука сега да бъркате мозъците?! Ужас.....
По темата:
Най-големия ми е 25...

Какво лошо, ако освен че са извлекли полза им е било и хубаво :lol:

a taka :wink: :P

0087
05-03-2006, 12:47
"Гледам и не вярвам на УШИЕТЕ си...." Това бих казала сега аз...божеее....чета, как 15-16 годишни спали с 40-годишни дъртаци!МАЛЕЕЕЕЕ! Абе вие да не сте некви от магистралата и тука сега да бъркате мозъците?! Ужас.....
По темата:
Най-големия ми е 25...

Какво лошо, ако освен че са извлекли полза им е било и хубаво :lol:

a taka :wink: :P
Все пак секса е изживяване в което трябва да ти е готино, (може и материална полза да извлечеш) любовта е друго
:D

05-03-2006, 12:48
abe vse pak si ima nqkva granica na vuzrasta nemoje ti da si na 15-16 toi na 40.... spord men do 10 god e normalno i to kato si nepulnoletna ama sled tova... ka4ili malko e smeshni4ko.... [-X

0087
05-03-2006, 12:50
abe vse pak si ima nqkva granica na vuzrasta nemoje ti da si na 15-16 toi na 40.... spord men do 10 god e normalno i to kato si nepulnoletna ama sled tova... ka4ili malko e smeshni4ko.... [-X


"Въпрос на вкус казало" кучето и се близнало по дупето

SEXtreme
05-03-2006, 12:56
"Гледам и не вярвам на УШИЕТЕ си...." Това бих казала сега аз...божеее....чета, как 15-16 годишни спали с 40-годишни дъртаци!МАЛЕЕЕЕЕ! Абе вие да не сте некви от магистралата и тука сега да бъркате мозъците?! Ужас.....
По темата:
Най-големия ми е 25...

Какво лошо, ако освен че са извлекли полза им е било и хубаво :lol:
Окей - дай да се изч*каме с Папата, нищо че е на сто и нещо - глей къв е пич!! Баси и кур*етата дето сте се събрали! Вие морал не знаете ли кво е? Може да звуча като бабичка, ама вие вече сте трагичен случай... :|

0087
05-03-2006, 12:58
"Гледам и не вярвам на УШИЕТЕ си...." Това бих казала сега аз...божеее....чета, как 15-16 годишни спали с 40-годишни дъртаци!МАЛЕЕЕЕЕ! Абе вие да не сте некви от магистралата и тука сега да бъркате мозъците?! Ужас.....
По темата:
Най-големия ми е 25...

Какво лошо, ако освен че са извлекли полза им е било и хубаво :lol:
Окей - дай да се изч*каме с Папата, нищо че е на сто и нещо - глей къв е пич!! Баси и кур*етата дето сте се събрали! Вие морал не знаете ли кво е? Може да звуча като бабичка, ама вие вече сте трагичен случай... :|
Ти кво мислиш, че папата го кара на "ръчна ли" :D

Nimfetkata
05-03-2006, 12:58
"Гледам и не вярвам на УШИЕТЕ си...." Това бих казала сега аз...божеее....чета, как 15-16 годишни спали с 40-годишни дъртаци!МАЛЕЕЕЕЕ! Абе вие да не сте некви от магистралата и тука сега да бъркате мозъците?! Ужас.....
По темата:
Най-големия ми е 25...

Какво лошо, ако освен че са извлекли полза им е било и хубаво :lol:
Окей - дай да се изч*каме с Папата, нищо че е на сто и нещо - глей къв е пич!! Баси и кур*етата дето сте се събрали! Вие морал не знаете ли кво е? Може да звуча като бабичка, ама вие вече сте трагичен случай... :|

Ne s1m mnogo sigurna 4e Gerito deto ti e na podpisa e nai-moralnata macka :mrgreen: :D Am tva e druga tema :lol:

0087
05-03-2006, 13:10
Ne s1m mnogo sigurna 4e Gerito deto ti e na podpisa e nai-moralnata macka :mrgreen: :D Am tva e druga tema :lol:

И аз това се чудех, на какъв морал се учи от тази или друга Пайнерска уличница :lol:

SEXtreme
05-03-2006, 13:18
Еми папата не я кара на ръчна, щото все ще се намерят разни като вас. А колкото до Герито - не знам ти за врачка ли се мислиш, че знаеш Герито какви морални разбирания има? Може и да е най-голямата курва в БГ, а може и да не е - от къде знаеш?! Аз слушам нейната музика, а не и подръжавам, тъй че тя няма нищо общо с морала ми. Ако исках да съм като нея, сега щях да съм платинено руса и 70% силикон, но не съм, нали?!

Labelle
05-03-2006, 13:18
Много се чудя зашо хората веднага характеризират момиче спало с по-голям като к***а. Интересно ми е кой е к****а дали аз като съм имала сексуален контакт с 5 човека (единят по-голям) през живота ми или някоя мацка спала с +20 , но всички на нейната възраст ( примерно). Много са любопитни тези категорийки, които хората лепаят без покритие.

0087
05-03-2006, 13:21
Еми папата не я кара на ръчна, щото все ще се намерят разни като вас. А колкото до Герито - не знам ти за врачка ли се мислиш, че знаеш Герито какви морални разбирания има? Може и да е най-голямата курва в БГ, а може и да не е - от къде знаеш?! Аз слушам нейната музика, а не и подръжавам, тъй че тя няма нищо общо с морала ми. Ако исках да съм като нея, сега щях да съм платинено руса и 70% силикон, но не съм, нали?!

То за пайнерските курви се знае прекрасно, а ако имаш възможност най вероятно ще станеш като нея(руса със силикон) :lol:

SEXtreme
05-03-2006, 13:25
Еми папата не я кара на ръчна, щото все ще се намерят разни като вас. А колкото до Герито - не знам ти за врачка ли се мислиш, че знаеш Герито какви морални разбирания има? Може и да е най-голямата курва в БГ, а може и да не е - от къде знаеш?! Аз слушам нейната музика, а не и подръжавам, тъй че тя няма нищо общо с морала ми. Ако исках да съм като нея, сега щях да съм платинено руса и 70% силикон, но не съм, нали?!

То за пайнерските курви се знае прекрасно, а ако имаш възможност най вероятно ще станеш като нея(руса със силикон) :lol:
ХАХА...значи освен поп-фолк певиците, вече знаеш и аз каква съм?Хм....моля - явно не си израснала за спор. Приятен живот! :)

Nimfetkata
05-03-2006, 13:27
O da Labelle kak pozna? :oops: :-k Napravo si me razkri 8-[ Imam i brada i musta4ki :lol:

Nimfetkata
05-03-2006, 13:29
::: :-({|= v tazi tema se lepqt qko etiket4eta na horata i se davat opredelenia i kvalifikacii ei taka na izust \:D/

s tozi h1s ako si pi6ete i doma6nite sigurno ste za primer na mama i tate i... u4itelq po fizi4esko :D :smt018

teenkopele
05-03-2006, 13:33
Егати дискусията, егати нещото. :mrgreen:

0087
05-03-2006, 13:35
То за пайнерските курви се знае прекрасно, а ако имаш възможност най вероятно ще станеш като нея(руса със силикон) :lol:
ХАХА...значи освен поп-фолк певиците, вече знаеш и аз каква съм?Хм....моля - явно не си израснала за спор. Приятен живот! :)[/quote]

За теб нищо не съм казал, просто съдя по идола ти. На тази възраст(пубертета) си избирате идол и искате да приличате на него(нищо лично ако забележиш ти сама реши, че съм те определил като пайнерска к*рва" "Гузен негонен бяга"

Labelle
05-03-2006, 13:36
дел, сори

0087
05-03-2006, 13:37
O da Labelle kak pozna? :oops: :-k Napravo si me razkri 8-[ Imam i brada i musta4ki :lol:
e явно просто моята ценностна система е остаряла невярвах момиче да се изказва по този начин :) СОРИ :)


Огледай се наоколо, ценностни системи няма ...
Вече

SEXtreme
05-03-2006, 13:38
То за пайнерските курви се знае прекрасно, а ако имаш възможност най вероятно ще станеш като нея(руса със силикон) :lol:
ХАХА...значи освен поп-фолк певиците, вече знаеш и аз каква съм?Хм....моля - явно не си израснала за спор. Приятен живот! :)

За теб нищо не съм казал, просто съдя по идола ти. На тази възраст(пубертета) си избирате идол и искате да приличате на него(нищо лично ако забележиш ти сама реши, че съм те определил като пайнерска к*рва" "Гузен негонен бяга"[/quote]

Пич, мисля, че със "То за пайнерските курви се знае прекрасно, а ако имаш възможност най вероятно ще станеш като нея(руса със силикон) Laughing" имаш предвид точно мен!

SEXtreme
05-03-2006, 13:39
O da Labelle kak pozna? :oops: :-k Napravo si me razkri 8-[ Imam i brada i musta4ki :lol:
e явно просто моята ценностна система е остаряла невярвах момиче да се изказва по този начин :) СОРИ :)


Огледай се наоколо, ценностни системи няма ...
Вече
Напротив - има. В момента ти си този, който ги отрича. И ако оправданието ти е, че и другите са така (което горе-долу каза) значи имаш нужда от малко индивидуалност.

0087
05-03-2006, 13:41
Пич, мисля, че със "То за пайнерските курви се знае прекрасно, а ако имаш възможност най вероятно ще станеш като нея(руса със силикон) Laughing" имаш предвид точно мен!

Да де точно така руса със силикон, ти защо реши, че трябва да станеш и курва???

Nimfetkata
05-03-2006, 13:42
O da Labelle kak pozna? :oops: :-k Napravo si me razkri 8-[ Imam i brada i musta4ki :lol:
e явно просто моята ценностна система е остаряла невярвах момиче да се изказва по този начин :) СОРИ :)


Огледай се наоколо, ценностни системи няма ...
Вече

a be na tazi Labelle mai baba i e sednala da pi6e prez usera i e tva e :-& se edno g-ja Manolova po literatura ot moeto daskalo pi6e :smt013 basi i ujasnite zubarki visat po tia forumi ujasss :smt013 :smt018 :smt019 :smt012

SEXtreme
05-03-2006, 13:43
Пич, мисля, че със "То за пайнерските курви се знае прекрасно, а ако имаш възможност най вероятно ще станеш като нея(руса със силикон) Laughing" имаш предвид точно мен!

Да де точно така руса със силикон, ти защо реши, че трябва да станеш и курва???
аз не съм казала, че си ме определил като курва, а като желаеща да стане руса силиконка....НАУЧИ СЕ ДА ЧЕТЕШ

0087
05-03-2006, 13:47
аз не съм казала, че си ме определил като курва, а като желаеща да стане руса силиконка....НАУЧИ СЕ ДА ЧЕТЕШ


Аз мога да чета, и ти казах защо имаш желание да станеш като нея. Със сигурност си се представяш на нейно място. Просто не може да не искаш да приличаш на идола си

Nimfetkata
05-03-2006, 13:48
Az haresvam bratov4eda na Gerganka - Stoiko Sakaliev :P

SEXtreme
05-03-2006, 13:48
аз не съм казала, че си ме определил като курва, а като желаеща да стане руса силиконка....НАУЧИ СЕ ДА ЧЕТЕШ


Аз мога да чета, и ти казах защо имаш желание да станеш като нея. Със сигурност си се представяш на нейно място. Просто не може да не искаш да приличаш на идола си
А как реши, че ми е идол?! И това ли прочете в мислите ми?

0087
05-03-2006, 13:50
аз не съм казала, че си ме определил като курва, а като желаеща да стане руса силиконка....НАУЧИ СЕ ДА ЧЕТЕШ


Аз мога да чета, и ти казах защо имаш желание да станеш като нея. Със сигурност си се представяш на нейно място. Просто не може да не искаш да приличаш на идола си
А как реши, че ми е идол?! И това ли прочете в мислите ми?


Като гледам как си я разлепила навсякъде, пък и самата ти си каза в по-преден пост

Labelle
05-03-2006, 13:51
дел, сори

Nimfetkata
05-03-2006, 13:52
O da Labelle kak pozna? :oops: :-k Napravo si me razkri 8-[ Imam i brada i musta4ki :lol:
e явно просто моята ценностна система е остаряла невярвах момиче да се изказва по този начин :) СОРИ :)


Огледай се наоколо, ценностни системи няма ...
Вече

a be na tazi Labelle mai baba i e sednala da pi6e prez usera i e tva e :-& se edno g-ja Manolova po literatura ot moeto daskalo pi6e :smt013 basi i ujasnite zubarki visat po tia forumi ujasss :smt013 :smt018 :smt019 :smt012
Колко жалко , че завърших у-ще :) вече :) . Миличка надявам се като станеш на 20 да се радваш на това ,което си постигнала и живота , който си водила. и един съвет от мен хубаво е от време на врема да се мисли и с главата :) Аиде успех :)

mersi lel4e :P

SEXtreme
05-03-2006, 13:53
аз не съм казала, че си ме определил като курва, а като желаеща да стане руса силиконка....НАУЧИ СЕ ДА ЧЕТЕШ


Аз мога да чета, и ти казах защо имаш желание да станеш като нея. Със сигурност си се представяш на нейно място. Просто не може да не искаш да приличаш на идола си
А как реши, че ми е идол?! И това ли прочете в мислите ми?


Като гледам как си я разлепила навсякъде, пък и самата ти си каза в по-преден пост
Твоя аватар е една мечка - това значи ли, че искаш да си мечка? :shock: Аз съм казвала, че съм я харесвала, но НИКОГА в живота си не съм използвала думата "идол" за който и да е изпълнител, тъй че логиката ти малко куца....

Night_Knight
05-03-2006, 13:55
Абе - какво става днес във форума. [-(

Стига глупости. Стегнете са малко. :smt006

SEXtreme
05-03-2006, 13:56
Абе - какво става днес във форума. [-(

Стига глупости. Стегнете са малко. :smt006
Става това, че не съм в настроение и е фраш с разгонени седмокласнички :evil: :evil: :evil: :evil: хахахха

0087
05-03-2006, 13:56
Твоя аватар е една мечка - това значи ли, че искаш да си мечка? :shock: Аз съм казвала, че съм я харесвала, но НИКОГА в живота си не съм използвала думата "идол" за който и да е изпълнител, тъй че логиката ти малко куца....

Да обожавам мечета, мечки мецани, А за теб съм сигурен, че цялата ти стая е облепена с Герито(както и профила ти тук). Да идол ти е и не го крий, няма лошо. Ще пораснеш и ще се смееш на тази глупост :D

0087
05-03-2006, 13:58
Абе - какво става днес във форума. [-(

Стига глупости. Стегнете са малко. :smt006
Става това, че не съм в настроение и е фраш с разгонени седмокласнички :evil: :evil: :evil: :evil: хахахха

Къде ги бе , къде \:D/

SEXtreme
05-03-2006, 13:59
Твоя аватар е една мечка - това значи ли, че искаш да си мечка? :shock: Аз съм казвала, че съм я харесвала, но НИКОГА в живота си не съм използвала думата "идол" за който и да е изпълнител, тъй че логиката ти малко куца....

Да обожавам мечета, мечки мецани, А за теб съм сигурен, че цялата ти стая е облепена с Герито(както и профила ти тук). Да идол ти е и не го крий, няма лошо. Ще пораснеш и ще се смееш на тази глупост :D
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: МАЛЕЕЕЕЕ! "..не го крий....няма лошо....стаята ми е облепена с Гери...." порсто нямам думи...като гледам ти трябва да порастнеш, защото нито крия нещо, нито имам плакати на гери, нито ще се смея на това, което пиша.......Пич, ще те скъсат на изпитите за Врачка 1во ниво!

Nimfetkata
05-03-2006, 13:59
az s1m 8 klas

0087
05-03-2006, 14:01
az s1m 8 klas
супер :smt041

Qvkata_
05-03-2006, 14:50
От каде ги намирате тия педофили да ви чукат?
И после да не ги изнудвате за пари?!
А Таткови ако разбере че 40 годишен пръч ви е тъпкач как би се почувствал??!!
А знаете ли че може да ви е башта?!?


ПОРЕДНОТО ДОКАЗАТЕЛСТВО ЧЕ ВСИЧКИ ЖЕНИ СА КУРВИ
И ТО ОТ МАЛКИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VORTEX
05-03-2006, 14:57
moq slu4ai be6e predi dosta vreme az bqh na 20 a toi na 56-7 nqkude tam!

1.be6e mu malka pi6kata
2. ne mu stana vupreki 4e mnogo mi se kefe6e
3.nakarah go da me izlije i vze 4e mu stana (puk i az svur6ih dokato me lije6e) be6e dosta dobur v tova

sami si vadete izvodite!!!!

CTPAX
05-03-2006, 14:58
От каде ги намирате тия педофили да ви чукат?
И после да не ги изнудвате за пари?!
А Таткови ако разбере че 40 годишен пръч ви е тъпкач как би се почувствал??!!
А знаете ли че може да ви е башта?!?


ПОРЕДНОТО ДОКАЗАТЕЛСТВО ЧЕ ВСИЧКИ ЖЕНИ СА КУРВИ
И ТО ОТ МАЛКИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ами дори и да е така от кога курвите са нещо лошо? :)
всеки употребява тази дума все едно е нещо лошо... аз съм на 23 пък ме кефи да правя секс с по запазени момиченца между 15 и 18, а след като и те явно искат къде е проблема, след 14 години човек има право сам да взима решенията си ;)

Qvkata_
05-03-2006, 15:02
з съм на 23 пък ме кефи да правя секс с по запазени момиченца между 15 и 18

Нали курвите не са лошо нешто??????????????

CTPAX
05-03-2006, 15:06
з съм на 23 пък ме кефи да правя секс с по запазени момиченца между 15 и 18

Нали курвите не са лошо нешто??????????????

Пише се неЩо ;) И не са, поне за мене, просто трябва да знаеш от кой колко да очакваш. Всичко си е върпос на нагласа, а и не всички и не винаги искат сериозни обвързващи връзки и т.н.

Има супер много момичета които са страхотни обаче обичат "разнообразието" е кво дай да ги пропуснем така ли?

Qvkata_
05-03-2006, 15:14
.................................................. .............................................N\A

Twista
05-03-2006, 17:25
az s1m 8 klas
Честно казано по начина ти на разсъждения на мен лично ми изглеждаш доста по малка. Не мога да повярвам, че има момичета като теб на моята възраст. :smt017 Пълна излагация.

micron
05-03-2006, 17:52
бих го направил с някоя кака :) както са казали хвани си кака да те до утрака.. но винаги най-сладко си е да си имаш някои на твоята възраст и да се учите заедно... или разлика от по 1 година нагоре и на долу.

favor_91
05-03-2006, 20:02
ami edno momi4e ot moq klas ( na 15 sam ) hodi s 27 godi6en i si prat sex horata no puk i se obi4at :mrgreen:

gangbang
05-03-2006, 20:45
Я елате пиленца при батко
:mrgreen:

Нищо лошо и аморално няма в това, едно момиче да ходи с по-голям от нея, да речем с 10 години, а може и с повече. Има такива случай в световната история, не е нещо прецедент.

black_dimond
05-03-2006, 20:47
toi be6e na 20

YO
05-03-2006, 21:57
Nimfetkata :) xax ee epa ti i sas bai ganio moje da se naebesh :) nimfoman4e takova pak unaq drugata oo podara4eta mi podarqva durjeshe se s men kato s dama e posle mu qdox salama kurvishta mrusni

CriticaL
05-03-2006, 22:19
az s1m 8 klas
Леле, боже, ти си пример за тоталната деградация на поколението си. И само мога да добавя, че не си ти виновната, а вината е в родителите ти. Те са тотално неспособни да отгледат нормално дете (казвам ТОТАЛНО, защото наистина положението е много сериозно). За жалост, и такива хора има. Изпуснато дете, жалко...
Да не говоря за въпросния, вече зрял 40 годишен мъж. Боже, като си представя #-o . Колко е изпаднал и той, та да тръгне да прави секс с дете ](*,) ....
Не искам повече да кометирам. Искрено, искрено, искрено се надявам да лъжеш... :shock: :shock: :shock:

05-03-2006, 23:19
Момичета споделете колко по голям е бил най възрастния ви партньор :oops:

sex s po golqm e mnoo qko :P az se s po-golemi si go prava. takiva pod 20 ne me kafat izob6to. :smt018

Въпросо ми по скоро е за над 30г. :twisted:

bila s1m samo s edin nad 30 prez lqtoto minalata godina za 1 sedmica na moreto.
6te ti kaja:

1. otnasq6e se s men kato s istnska dama, postoqnno me uhajva6e, podar14eta i si4ko tam kak si mu e reda.
2. v legloto be mnoo 4uvstven, liza me super, a ne da me pretupa kat beb4ovcite i da b1rza se edno nekoi go goni kat tia de4kovci :smt019 :smt013
3. sex, sex, sex prosto hiper, mega super qko 4ukane


=== e o6te kvo da ti kaja s po-golqm 20 - 30 e mnoo po qko ot kolko s nekoi bibi6or na 15-16 :P
Kat tolkoz mno iskash da pravish sex s po 15 20 g po golemi ot teb 6o ne Idesh da vidish Bashtati kak q kara .. ? :-k

Qvkata_
05-03-2006, 23:19
ЦЕНЗУРА!!!

т. 13. Повече няма да пишеш в този форум!

.: machoka :.

YO
05-03-2006, 23:43
az s1m 8 klas
Леле, боже, ти си пример за тоталната деградация на поколението си. И само мога да добавя, че не си ти виновната, а вината е в родителите ти. Те са тотално неспособни да отгледат нормално дете (казвам ТОТАЛНО, защото наистина положението е много сериозно). За жалост, и такива хора има. Изпуснато дете, жалко...
Да не говоря за въпросния, вече зрял 40 годишен мъж. Боже, като си представя #-o . Колко е изпаднал и той, та да тръгне да прави секс с дете ](*,) ....
Не искам повече да кометирам. Искрено, искрено, искрено се надявам да лъжеш... :shock: :shock: :shock:
dam napulno si prav !!

YO
05-03-2006, 23:46
to da ima kak sas ALF shte se naebat samo toi im trqbva

Qvkata_
05-03-2006, 23:48
ЦЕНЗУРА!!!

т. 13. Повече няма да пишеш в този форум!

.: machoka :.

YO
05-03-2006, 23:52
az s1m 8 klas
az znam kak shte se opravish da te zakarat v iuar tam pri 4ernite bubi te tam shte te opravqt ;) i nqma da pravish taka garancia

0087
05-04-2006, 06:47
Тъка има някфа 8 клас дето ни и вразват сао4иниците и ходи с стари тояги баси работата маина просто не е за вярване докаде на докара социализма>>>>> http://smilies.sofrayt.com/%5E/0/schuss.gif Момиче спри да се ебеш земи малко да ядеш!!!!
При социализма това беше протевообществено деяние и беше наказуемо, а неграмотници като теб нямаше. Първо се научи на правопис(да не се излагаш) и след това лей акъл :P

gangbang
05-04-2006, 07:25
Ти си само 8 клас

:mrgreen:

avri_cool
05-04-2006, 17:43
na 14 god sam i minalata sedmica s gadjeto mi pravehme sex...ne moga da go nareka gadje po skoro biv6e gadje v koeto sam vlubena...vsi4ko mina idealno i be6e na romanti4no mqsto ne moga da se opla4a no me boli tova 4e toi ne ocenqva 4ustvata mi a az kum nikoi drug sum nqmala tolkova silni 4ustva kakvito izpitvam kum ne

05-08-2006, 18:20
az sam pravila sex s 4ovek na 30 :) i e neveroqtno za6toto toi znae kakvo pravi :)

05-08-2006, 20:10
emi az sym na 16god. i nai golqmia s koito pravih sex,be6e na 40-41god?!
pfffffffffff....................
Ne si v red

Nimfetkata
05-09-2006, 14:04
emi az sym na 16god. i nai golqmia s koito pravih sex,be6e na 40-41god?!
pfffffffffff....................
Ne si v red

A na vas mom4eta ne vi li izpadat z1bkite po nekoq mnoo qka macka s gotino tqlo i t.n. na 30-35 primerno a? A si kajete to temata e za tva Sex s po golqm :P

Ice_Queen
05-09-2006, 15:12
ахахах леле хора ама и вие я "изядохте" Нимфетката тц тц :lol:
по темата...еми аз не си падам по по-големи от 16-17... правете си изводите :lol:

Eleonora
05-09-2006, 15:23
19 8)

SEXtreme
05-09-2006, 16:23
emi az sym na 16god. i nai golqmia s koito pravih sex,be6e na 40-41god?!
pfffffffffff....................
Ne si v red

A na vas mom4eta ne vi li izpadat z1bkite po nekoq mnoo qka macka s gotino tqlo i t.n. na 30-35 primerno a? A si kajete to temata e za tva Sex s po golqm :P
Еми мила аз не съм видяла 13-годишни момчента да е*ат 35-годишни жени, но такива като тебе са пример, че 35-годишни мъже е*ат 13-годипни момичета - ти си праи изводите!

^MaLkOtO^ZlO^
05-09-2006, 20:14
tfa si e izvra6tenie s tolkova golqm be! mene nai golemiq do sa mi e bil 19 godi6en

fasta4eto
05-09-2006, 20:16
na men 23 :mrgreen:

05-11-2006, 18:01
Nimfetkata 101% kurva!!!Ako vsichko tova deto go pishesh e istina she svarshish mnogo zle.
Mno mrazq kurvi kato tebe ot ovajenie kam sebe si ne bih legnal s tebe dori da si edinstvenata na sveta!

^Pretty{}Girl^
05-11-2006, 18:13
От каде ги намирате тия педофили да ви чукат?
И после да не ги изнудвате за пари?!
А Таткови ако разбере че 40 годишен пръч ви е тъпкач как би се почувствал??!!
А знаете ли че може да ви е башта?!?


ПОРЕДНОТО ДОКАЗАТЕЛСТВО ЧЕ ВСИЧКИ ЖЕНИ СА КУРВИ
И ТО ОТ МАЛКИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mlakni we! mn se draznq taka kato kajite vs e mn obshto ponqti ma mn ! tuka ima momi4eta po na 19 deto ne sa se ebali kfo i te li sa kurvi ..?!?!?
ne vs sa kato nqkoi ot tuk prisystvashtite i nz kfo moje da te nakara da si legnesh s dqdo na 40 god

05-11-2006, 18:45
hahahaha awe hora vie na po 40-50 godini li ste da pi6ete takiva gluposti we???? Nimfetkata si e kato 75% ot ostanalite 8-klasni4ki zemete se osaznaite,ne pi6ete GLUPOSTI tuka 4e stavate mnoogo sme6ni!!! Kato razberete za kakvo stava vapros v na6e vreme napi6ete ne6to tuka!!! :evil:

05-11-2006, 18:49
hahahaha awe hora vie na po 40-50 godini li ste da pi6ete takiva gluposti we???? Nimfetkata si e kato 75% ot ostanalite 8-klasni4ki zemete se osaznaite,ne pi6ete GLUPOSTI tuka 4e stavate mnoogo sme6ni!!! Kato razberete za kakvo stava vapros v na6e vreme napi6ete ne6to tuka!!! :evil:

`Death`Whore`
05-11-2006, 18:50
О, извинявай. В днешно време хората са зрели психически и физически още в началния курс.

ne6i4
05-11-2006, 19:04
emi az sym na 16god. i nai golqmia s koito pravih sex,be6e na 40-41god?!
ми значи можеш и с по-възрастен...а междо другото ... богат ли беше

Да за парите ли го направи или за самото усещане

:smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082

Glezlata
05-11-2006, 19:06
bila s1m samo s edin nad 30 prez lqtoto minalata godina za 1 sedmica na moreto.
6te ti kaja:

1. otnasq6e se s men kato s istnska dama, postoqnno me uhajva6e, podar14eta i si4ko tam kak si mu e reda.
2. v legloto be mnoo 4uvstven, liza me super, a ne da me pretupa kat beb4ovcite i da b1rza se edno nekoi go goni kat tia de4kovci :smt019 :smt013
3. sex, sex, sex prosto hiper, mega super qko 4ukane


=== e o6te kvo da ti kaja s po-golqm 20 - 30 e mnoo po qko ot kolko s nekoi bibi6or na 15-16 :P

Alellele ujas,a ti si na 15 ?!? [-o<

gangbang
05-11-2006, 19:17
[quote=Nimfetkata]
bila s1m samo s edin nad 30 prez lqtoto minalata godina za 1 sedmica na moreto.
6te ti kaja:

1. otnasq6e se s men kato s istnska dama, postoqnno me uhajva6e, podar14eta i si4ko tam kak si mu e reda.
2. v legloto be mnoo 4uvstven, liza me super, a ne da me pretupa kat beb4ovcite i da b1rza se edno nekoi go goni kat tia de4kovci :smt019 :smt013
3. sex, sex, sex prosto hiper, mega super qko 4ukane


=== e o6te kvo da ti kaja s po-golqm 20 - 30 e mnoo po qko ot kolko s nekoi bibi6or na 15-16 :P

Екстра си е
:)

Glezlata
05-11-2006, 19:19
[quote=Nimfetkata]
bila s1m samo s edin nad 30 prez lqtoto minalata godina za 1 sedmica na moreto.
6te ti kaja:

1. otnasq6e se s men kato s istnska dama, postoqnno me uhajva6e, podar14eta i si4ko tam kak si mu e reda.
2. v legloto be mnoo 4uvstven, liza me super, a ne da me pretupa kat beb4ovcite i da b1rza se edno nekoi go goni kat tia de4kovci :smt019 :smt013
3. sex, sex, sex prosto hiper, mega super qko 4ukane


=== e o6te kvo da ti kaja s po-golqm 20 - 30 e mnoo po qko ot kolko s nekoi bibi6or na 15-16 :P

Koe po to4no mu e extrata be slunce?

Екстра си е
:)

FaHrEnHeit
05-11-2006, 19:24
Ще кажа няколко неща и те ще са:
1-во ахахахахахахахахахахахаха хааха :smt005
2-ро сигурен съм че едно 70 % от дрислите в тоя форум не са виждали пишка пък тръгнали да ми пускат теми че се шляпали с 40 годишни няма да мога да се наям от смях ве :)

doctordre
05-11-2006, 19:28
Ще кажа няколко неща и те ще са:
1-во ахахахахахахахахахахахаха хааха :smt005
2-ро сигурен съм че едно 70 % от дрислите в тоя форум не са виждали пишка пък тръгнали да ми пускат теми че се шляпали с 40 годишни няма да мога да се наям от смях ве :)
а, баш

Danielle
05-11-2006, 22:37
21

sarang
05-12-2006, 12:47
Sextreme, ще ме извиняваш много, ама ти за много голяма ли се имаш? Дете си още. Права си, че е извратено момиче на 14 и мъж на 40, но момиче на 15 и мъж на 25 също не е най-добрата комбинация, повярвай ми. Ти преди си се хвалила как на купони се напушваш и се забиваш с момчетата, а сега се правиш на моралистка, без да знаеш нищо от тоя живот. Ти самата си пример за деградацията на младото поколение, много си незряла, а се мислиш за голямата работа. Не го казвам, за да се заяждам, това е истината. Слез на земята.
Аз съм спала само с един - на 19 беше, аз съм на 17 сега. Смятам, че не е нормално да се води полов живот преди 16 години, на някои дори тогава им е рано. Вие сте деца още, не можете да решавате сами какво да правите с живота си, защото не сте дорасли да прецените трезво нещата. Така че не е въпрос на това дали едно момиче на 14 се чувства готово, то е още твърде малко, за да може да реши дали да спи с някого или не.

machoka
05-12-2006, 12:49
Тая тема ми лъха на комплекси.. :shock:

WindWaker
05-12-2006, 12:50
Sextreme, ще ме извиняваш много, ама ти за много голяма ли се имаш? Дете си още. Права си, че е извратено момиче на 14 и мъж на 40, но момиче на 15 и мъж на 15 също не е най-добрата комбинация, повярвай ми. Ти преди си се хвалила как на купони се напушваш и се забиваш с момчетата, а сега се правиш на моралистка, без да знаеш нищо от тоя живот. Ти самата си пример за деградацията на младото поколение, много си незряла, а се мислиш за голямата работа. Не го казвам, за да се заяждам, това е истината. Слез на земята.
Аз съм спала само с един - на 19 беше, аз съм на 17 сега. Смятам, че не е нормално да се води полов живот преди 16 години, на някои дори тогава им е рано. Вие сте деца още, не можете да решавате сами какво да правите с живота си, защото не сте дорасли да прецените трезво нещата. Така че не е въпрос на това дали едно момиче на 14 се чувства готово, то е още твърде малко, за да може да реши дали да спи с някого или не.

nedei be, ko im govori6, te mladite pokoleniq na tqh li 6e im dava6 akyl ? ehee, decata ve4e se rajdat sys sredno obrazovanie, ti se opitva6 da im obqsni6....nqma smisal prosto. kat vi dodi vremeto sami 6te razberete koi napravil gre6ka koi ne - no za nqkoi moje da e kysno ve4e

air_J
05-12-2006, 12:53
SEXtreme може де е всякаква, но поне е доказано готина путка! :-({|=

sarang
05-12-2006, 12:53
Тая тема ми лъха на комплекси.. :shock:
Има нещо такова наистина.

deizi
05-12-2006, 21:20
първия ми беше на 28(тогава бях на 14), а след това имаше на всякакви възрасти от 18-39, немога да кажа че ЕГН-то играе голяма роля, но наистина по-опитните са по добри, а по-младите - по-енергични ;)

vikito_666
05-14-2006, 12:51
izvinqvaite mn vsi4ki tuka oba4e покахонтас spored men e mn prava daje moga da vi dam edin primer:
tq(ne stava vupros za men)be6e na 16, a toi na 27 ....tq v momenta si ima dete ot nego, a toi ne se interesuva itva ako mikazvate 4e e normalno da si provalq6 jivota na 16-17 s nekfi durti ..... sorry ne ste dobre! [-X

The_Crow
05-14-2006, 14:06
Момичета споделете колко по голям е бил най възрастния ви партньор :oops:

sex s po golqm e mnoo qko :P az se s po-golemi si go prava. takiva pod 20 ne me kafat izob6to. :smt018

Въпросо ми по скоро е за над 30г. :twisted:

bila s1m samo s edin nad 30 prez lqtoto minalata godina za 1 sedmica na moreto.
6te ti kaja:

1. otnasq6e se s men kato s istnska dama, postoqnno me uhajva6e, podar14eta i si4ko tam kak si mu e reda.
2. v legloto be mnoo 4uvstven, liza me super, a ne da me pretupa kat beb4ovcite i da b1rza se edno nekoi go goni kat tia de4kovci :smt019 :smt013
3. sex, sex, sex prosto hiper, mega super qko 4ukane


=== e o6te kvo da ti kaja s po-golqm 20 - 30 e mnoo po qko ot kolko s nekoi bibi6or na 15-16 :P

Брей,ама ти се оказа много компетентна,бре девойко селска :smt005 ,тия бИбИшори,явно не ти обръщат внимание като гледам и затова се лепваш за някой връстник на баща си...та може ли един дърт пергиш да не се накефи на някоя малка к***а...като теб! :twisted:

NeSTa_86
05-14-2006, 14:09
прочетох едно мнение в тая тема, че някъв 30-40 годишен бил много алантен с момичето. И след това чета, че са били заедно 1 семица. хахах бати галантното. То за една седмица и аз мога да съм галантен да те черпа и като те мина да ти бия шута. тцтц.......да ти имах разбиранията. Щом е бил толкова добър и толкова галантен що не продължихте да се виждате а само те е праснал и те е заебал да се спасяваш и да си мислиш ,че си много убава......

Chiana
05-14-2006, 14:22
Мдааа, изчетох всички мнения и се хванах за главата. Под 20 години били малки. Ха-ха-ха. То аз като гледам секса за вас е едното чукане. Дали ще ви оправи бързо или бавно, ала бала. А къде останаха чувствата?! Сексът не е просто чукане. Това е и любов. И какво аз като съм спала с едно момче на 17 години, а аз съм на 18, данеби да не правя хубав секс?! Напротив! Точно това е, че той ме познава, той знае абсолютно всичко, каквото ми харесва, а и аз знам същото за него. И всяко движение, всяка ласка е изпълнена с МНОГО обич! И знаем как да си доставим удоволствие. :smt007

Nimfetkata
05-14-2006, 21:12
ne pre4i da ima lubov m/u 15 i 30 g. naprimer :P

pi4aga
05-14-2006, 22:09
da da ..ne pre4i
lmao kofa zaspala

ProstoAz
05-14-2006, 22:44
Хахаха, та тея ЧИЧКОВЦИ на по 30-40г. са мн. хитри и имат достатъчно акъл в главата, че да знаят къде да се пробват - при наивните дечурлига. Защо се учудвате? Това е напълно нормално и естествено! Хем имат млада плът за секс, хем глупава и наивна, хем не гледа и не точи портфейла, хем е доволна на всичко и те смята за бог. Какво повече да иска човек?

И по темата: Най-възрастния, с който съм спала е на 20г., т.е. с 4 повече от мен.

WindWaker
05-14-2006, 22:48
te za da se navivat da hodqt s takiva i te si imat izgodite, ne e prosto ei tyi

ProstoAz
05-14-2006, 22:50
te za da se navivat da hodqt s takiva i te si imat izgodite, ne e prosto ei tyi

А от къде акъл поне да търсят изгодата?

WindWaker
05-14-2006, 22:52
ok e, ako nqmat kvato i da e izgoda, za ko da izlizat s nqkoi det ve4e se e nabry4kal na 30-40 godini ? dali 6e e za da se hvalqt pred priqtelki, dali 6e e 6toto 6e gi 4erpqt na kafetata......se ne6to. dori tva 4e imat pove4e seks. opit pak e nqkav vid izgoda (ili pone taka si mislqt lapetata)

ProstoAz
05-14-2006, 22:58
Те си търсят кой да ги почеши и си намират жеалещи без проблем. Не подбират. Да не казвам и че повечето си мислят, че чичкото е много влюбен в тях, а това далеч не е така. Хвалят се на приятелките, да - а това ли е нещото, с което трябва да се похвалят и да се почувстват горди?! :?
Най-добрата ми приятелка в момента ходи с 28 годишен (тя е на 17), преди ХОДЕШЕ (само според нея разбира се, той я използваше само за секс) с 38 годишен, за първи път го направи с 36 годишен...и най-лошото е, че всеки ден ми се хвалеше с това и ми говореше за любов...и за любов...и за любов...А аз съвсем на скоро говорих с този 38 годишния и се оказа, че техните представи и техните разбирания за техните взаимоотношения бяха коренно различни... :roll:
Това е то да си наивен и да разтваряш краката на всеки, който пожелае... [-(

WindWaker
05-14-2006, 23:09
em az ko kazah [-( :wink: :wink: :wink:

Chiana
05-15-2006, 08:37
Мое мнение е, че (не искам да обидя никое момиче, защото може наистина да има изключения) по-големите си харесват по-малки момичета, защото:
1. Жените на тяхната възраст са обременени със сума ти и проблеми... за пари... за деца... за брак... И обременяват и мъжете. А и искат сериозна връзка, от която следва брак.. А някой мъже просто се страхуват от брака. А младото момиче не ги обременява с нищо.
2. Дори и да са семейни, жените им вече до такава степен са им писнали и са ги ядосали с женските си капризи, че просто не искат и да чуят за тях.
3. Младото момиче е мила, наивна, нежна и контролируема. Жената с опит не й минават приказки от рода: ти си единствена за мене бла бла...
А младото момиче, с наивното си сърчице, лесно ще повярва.
Момичетата им харесва, че с тях се държат като с принцеси, защото момчетата на тяхната възраст все още нямат изградени тези навици на етикеция и галантност.Които са просто начин на поведение, а не израз на дълбока обич, привързаност и уважение.
4. Абе друго си е свежата плът. Сравнете ми тяло на 15-годишна и на 40-годишна... Пък и малко или много мъжът понякога се привързва към младото момиче, защото тя му представя безгрижния живот, без проблеми в работата, семейството, парите и т.н. И той, макар и за малко, чрез нея се откъсва от проблемите си. :-k

`Death`Whore`
05-15-2006, 08:40
Права си, но това показва, че мъжете са незряли. И то много. Животът е пълен с проблеми и вместо да се опитват да избягат от тях, трябва да ги посрещнат и признаят. И това, че тялото на по-възрастната жена е по-отпуснато, не значи, че мъжът няма да го харесва. Ако има истински чувства, хората се харесват дебели и стари.

mnogo_sladi4ka
05-15-2006, 08:46
Мое мнение е, че (не искам да обидя никое момиче, защото може наистина да има изключения) по-големите си харесват по-малки момичета, защото:
1. Жените на тяхната възраст са обременени със сума ти и проблеми... за пари... за деца... за брак... И обременяват и мъжете. А и искат сериозна връзка, от която следва брак.. А някой мъже просто се страхуват от брака. А младото момиче не ги обременява с нищо.
2. Дори и да са семейни, жените им вече до такава степен са им писнали и са ги ядосали с женските си капризи, че просто не искат и да чуят за тях.
3. Младото момиче е мила, наивна, нежна и контролируема. Жената с опит не й минават приказки от рода: ти си единствена за мене бла бла...
А младото момиче, с наивното си сърчице, лесно ще повярва.
Момичетата им харесва, че с тях се държат като с принцеси, защото момчетата на тяхната възраст все още нямат изградени тези навици на етикеция и галантност.Които са просто начин на поведение, а не израз на дълбока обич, привързаност и уважение.
4. Абе друго си е свежата плът. Сравнете ми тяло на 15-годишна и на 40-годишна... Пък и малко или много мъжът понякога се привързва към младото момиче, защото тя му представя безгрижния живот, без проблеми в работата, семейството, парите и т.н. И той, макар и за малко, чрез нея се откъсва от проблемите си. :-k

WindWaker
05-15-2006, 11:08
Права си, но това показва, че мъжете са незряли. И то много. Животът е пълен с проблеми и вместо да се опитват да избягат от тях, трябва да ги посрещнат и признаят. И това, че тялото на по-възрастната жена е по-отпуснато, не значи, че мъжът няма да го харесва. Ако има истински чувства, хората се харесват дебели и стари.

ti moje6e li da ne naredi6 myjete ;]

NeSTa_86
05-15-2006, 11:20
малей

HeDa
05-15-2006, 12:48
Ми 22 ... мисля , че е в реда на нещата.. аз съм на 16

`Death`Whore`
05-15-2006, 12:55
Изказах твърдение, което следва от нейното изказване. Иначе не мисля, че мъжете са такива принципно.

05-15-2006, 13:02
Изказах твърдение, което следва от нейното изказване. Иначе не мисля, че мъжете са такива принципно.

Ne mislq 4e problema e v majete a v jenite, aide az sam na 23 i primerno e dolu gore normalno da spa s 17-18 godi6ni, oba4e ima razni 17-18 godi6ni modeli deto 4ukat nqkvi dartaci za pari, majete bqgali ot otgovornost sas mladite momi4eta... ili po skoro malolentite kurvi sa mu namerili lesnoto, az nikoga ne bih pravil sex sas nqkoq darta 4anta za pari, pyk vseki den vijdam takiva strahotno izglejda6ti momi4eta deto nqkvi pensioneri gi dyrjat za zadnicite...

`Death`Whore`
05-15-2006, 13:06
Прав си, обаче и мъжете не са ангелчета.

05-15-2006, 13:11
Прав си, обаче и мъжете не са ангелчета.

da ama to tam e 4ara

+tva poznavam nqkolko super strahotni momi4eta to4no na tiq godini koito izob6to ne iskat da 4uqt za 4ustva i za seriozni vrazki i za razni takiva, kamo li pak da se nalaga da gi laje6 za tiq ne6ta...

spored men e typo momi4e da spi s nqkoi 2 pati po golqm ot neq... 6toto obiknovenno e za pari, nqma veliki 40 godi6ni lubovnici, to spored tova kolko sex pravi6 moje i na 25 godini da si perfekten v legloto, na 40 ve4e si zbru4kan, i moje6 da predloji6 edinstveno pari...

`Death`Whore`
05-16-2006, 21:01
Определено има хора, които не искат да се обвързват, не ги виня. Важното е отношенията да са ясни и за двамата още от началото.

Wu-Tang
05-16-2006, 21:21
четой само на нимветка или там както и е името аве ео наркомманке
бахта в изпадналата кучка бахти буклука си секи с голям хуй мои те чука ве треа да се замишлиш малко за любовта
маи секи с голям хуи те 4ука мно ясно че ша си нимфоманка като пораснеш щото като си малка треа да си знаеш мерката не да те разпорват като "куче" тва е от мене "да те еба в баатала"

frozen
05-17-2006, 17:15
Аз съм на 20, а той на 31. Случи се само веднъж, след което той искаше да продължим да сме заедно, но аз не. И ме спря точно разликата в годините... не мисля че има бъдеще такава връзка. Сега сме приятели, излизаме заедно, говорим за страшно много неща, той ми дава много полезни съвети за мен самата и точно защото е доста по-голям, знам че мога да се доверя на преценките му. Но само до там :) Иначе предпочитам да съм с по-големи от мен, но с някъде разлика от 5 години, не повече.

fasta4eto
05-17-2006, 18:37
abe te horata sa si go kazali "HVANI SI BATKO DA TI E SLADKO"
madri hora sa go kazali mnogo istina mnogo ne6to :mrgreen:

05-17-2006, 20:14
da za6to ne?!pravila sam go i s po golqm ot men.az sam na 18 a mom4eto e na 24,no ako e po-golqm ot teb i nqmate vrazka osven intimnata.tva ve4e ne e hubavo

05-18-2006, 01:25
по-големите си харесват по-малки момичета, защото:
1. Жените на тяхната възраст са обременени със сума ти и проблеми... за пари... за деца... за брак... И обременяват и мъжете. А и искат сериозна връзка, от която следва брак..
Това е истината, мога да добавя още само и това, 4е докато 1 мъж на 33 се води "все още млад", то една жена на 33 е ве4е "на средна възраст"
, както и 4е 1 мъж на 55 все още може да стане татко,
докато 1 жена на 55 може да бъдеединствено и само баба, защото ве4е не може да стане майка.
Просто мъжете няма за къде да бързаме, докато жените природата ги е ощетила откъм продължителност на активната в сексуално отношение възраст.
За сметка на това пък жените изпитват далеч по-интензивен кеф от секса, но затова пък за разлика от мъжете- не винаги..
танто за кукуриго, дето се вика

като бях ан 16-17 все се сърдех на съученичките си, че ходят с батковци.. тогав ме заглеждаха разни жени по на 28-33
сега, акто съм на 26 и никак даже не се сърдя на 17-годишните, дето си падат по батковци с по 10 години по-големи от тях.
сега се навъртат покрай мен именно такива.
п.с. много мъже сме твърдо против брака. не защото ни било страх,
просто е супер тъпо да бракуваш бъдещето си и да подпишеш някакъв лист, след което всичко, което изкараш в този живот някоя фльорца да може да ти го вземе при евентуален развод.

Виж, ако законите ни бяха като в швеция или холандия.. да може да се консултира човек с адвокат и да се състави брачен ДОГОВОР, според който след период от 7 години брака автоматично се анулира, или че всички материални и нематериални ценности, придобити по време на действието на брака си остават собственост само на този от съпрузите, който ги е придобил, или че родителските права на децата ще принадлежат и на двамата съпрузи, до навършване на пълнолетието им... ама с тази измислена
"съпружеска имуществена обшност" в която влиза всичко, дето мъжът изработи, а после съдът присъжда на жената, заедно с децата,
ка да се навие някой нормален човек на женитба??

KiLLeR_InSTiNkT
05-18-2006, 09:47
Ми най-възрастния 29

просто човек..
05-20-2006, 09:23
=D>
Това е така.Както казва един познат младото агнешко е THE BEST !
Жалко само за повечето тинейджърки,които се лепнали като ваденки за някой голям батко [-X и си мислят че са обичани и ще са единствени
НО.............
тс тс :smt013 идва ми да скоча от някъде.От средата на миналата година-то не е правене на любов а си е чисто чукане с човек 30 години по-голям от мен.И двамата сме от различни градове и когато можем се виждаме в друг град.Секса е :lol: :-D страшнооо готин.Имала съм и други партньори ,но него,него не бих го заменила с нищо!Мили думи,подаръци,излизания по заведения,обаждания по телефона,даване на пари- НЯМА ГО.Всичко това липсва между нас и се гордея че е така,виждаме се за да се "изплющим" :smt008 ,да си направим кефа за няколко часа и после всеки по-пътя си.Чувства няма,ревност -също, ПРОСТО СИ ПАСНАХМЕ В ЛЕГЛОТО.Мога да кажа че имам опит, а със срещите между двама ни ,се шлифовах като за първокласна проститутка. Стигнах до извода че съществува добъъъъър секс дори и когато липсват чувства.!!
не искам одобрението ви,просто ме интересува как ще подходите към така стеклите се обстоятелства или въобще бихте ли допуснали такова нещо да се случи на вас.?Пропилявам си времето с него,знам, но сексаааааа- то е нещото което ме спира да не се откажа он този човек. Приемам упреци,съвети, вашата гледна точка.
Не се гордея с връзката си но и не съжалявам.

05-20-2006, 11:42
az bqx na 15, toi - na 28... 13 godini razlika

^Pretty{}Girl^
05-20-2006, 11:51
emi az sym na 16god. i nai golqmia s koito pravih sex,be6e na 40-41god?!
pfffffffffff.................... :smt018

NeSTa_86
05-20-2006, 12:49
Вие сте луди да си лягате с толкоав големи мъже, които Ви ползват само за едното чукане. Е да яко ще Ви е,но според мен по-добре да не ти е толквоа кеф, но да го рпавиш с любов.......

седмокласничка
05-20-2006, 14:00
Аве аз съм 7-ми клас....почти колкото оная Nimfetka..и не мога да си представя няква колкото мен почти,да е с 40 годишни,щото си е още дете.....пък и то бива хора без морал,но чак пък толкова :-k

05-20-2006, 14:23
аз съм на 13..не съм го прайла мн ясно! и немоа си предстафа 4е някфи на по 14 го праат с 40 годи6ни! ай стиа ве най мн 5год е нормално за тая възраст а не 20 год разлика.../поне така мисля аз/ :smt013 вие наред ли сте ве !?!?!?! :smt013 та тоя дядо мое да е ! бахти гадно ми стафа само кат ги го предстафа тфа блях...пФ с някъф дъртак гнусен :smt013 :smt018 ! и тфа за годините... изоб6то не е важно на колко 6те го направи6, мн се нерва някои кат по4не 4е под 16-17 не тряяло да се прай и еи такива ! секи си има право на избор! Не е важно на колко си, а да го направи6 с 4овек който те оби4а и който ти оби4а6! и когато се по4увства6 готов! :wink:

0087
05-22-2006, 10:50
Изказах твърдение, което следва от нейното изказване. Иначе не мисля, че мъжете са такива принципно.

Ne mislq 4e problema e v majete a v jenite, aide az sam na 23 i primerno e dolu gore normalno da spa s 17-18 godi6ni, oba4e ima razni 17-18 godi6ni modeli deto 4ukat nqkvi dartaci za pari, majete bqgali ot otgovornost sas mladite momi4eta... ili po skoro malolentite kurvi sa mu namerili lesnoto, az nikoga ne bih pravil sex sas nqkoq darta 4anta za pari, pyk vseki den vijdam takiva strahotno izglejda6ti momi4eta deto nqkvi pensioneri gi dyrjat za zadnicite...

K'во теб те е яд, че ти не ги държиш за задниците, или че малките нямат морал. Ами бъди интересен и ти ще държиш готино младо маце за задника вместо да се комплексираш :lol:

{miss}
05-22-2006, 19:51
най-големият,с който правих секс беше на 27 :smt016

n0mak
05-28-2006, 08:33
xixi mi az sum pravil sex s 24 godi6na drug vupros e 4e nikoi ne mi vqrva :) hah e neka mi e zle nali :D

p.s az.. 18 :)

Luciferian
05-28-2006, 10:24
Изчетох цялата тема. То не бяха изцепки, изказвания, бисери, комплекси, компетентност, излагации... много неща мислех да напиша..ще се огранича с най-важното.
Вече УВАЖАВАМ няколко човека в този форум. 0087, евала, бате, изглежда си най-трезвомислещият човек, регистрирал се тук. Както и да е, четки няма да правя на никой.

На другия полюс също има попадения. Някакъв сополанко тръгнал да обяснява какво било през социализма, макар, че едва ли е бил на повече от 1 годинка тогава (ако изобщо го е имало). Някаква Нимфетка, милата, която още не е сигурна дали и се е*е или пикае, но вече дава компетентни мнения.. някаква "моралистка", която се напушва като говедо на купони и се забива с батковци, но тук е "примерна"....... истината е някъде там, както казват в оня сериал...

Винаги ще има 40 и повече годишни чичковци,които ще се възползуват от 15 годишни наивни момиченца, както и комплексирани 17-18 годишни момченца, озлобени от факта, че връстничките им предпочитат батковците. Колкото и да дискутираме, никога няма да изясним тези въпроси. Никога, проумейте го.

Това, което е най-трагично в случая е, че 15-16 годишни деца , вероятно повечето от тях девствени, се изказват по въпрос, който въобще не им е ясен. Независимо дали ЗА или ПРОТИВ подобни връзки. А това е по-абсурдно и от връзка между 15 годишно момиче и 40 годишен чичко..........................

Хайде, със здраве. Нападайте ме, сега ви се е е паднало.

radica1
05-28-2006, 10:24
V Bulgariq ima pone 2miliona mladi pi6ki!!! kak na edno momi4e moje da i hrumne da lapa 50 godi6en hui deto prili4a na star salam otkolkoto da si legne sus svejo mom4e! mi nqqm dumi ama ne mi i puka osobeno mnoo!

radica1
05-28-2006, 10:28
Изчетох цялата тема. То не бяха изцепки, изказвания, бисери, комплекси, компетентност, излагации... много неща мислех да напиша..ще се огранича с най-важното.
Вече УВАЖАВАМ няколко човека в този форум. 0087, евала, бате, изглежда си най-трезвомислещият човек, регистрирал се тук. Както и да е, четки няма да правя на никой.

На другия полюс също има попадения. Някакъв сополанко тръгнал да обяснява какво било през социализма, макар, че едва ли е бил на повече от 1 годинка тогава (ако изобщо го е имало). Някаква Нимфетка, милата, която още не е сигурна дали и се е*е или пикае, но вече дава компетентни мнения.. някаква "моралистка", която се напушва като говедо на купони и се забива с батковци, но тук е "примерна"....... истината е някъде там, както казват в оня сериал...

Винаги ще има 40 и повече годишни чичковци,които ще се възползуват от 15 годишни наивни момиченца, както и комплексирани 17-18 годишни момченца, озлобени от факта, че връстничките им предпочитат батковците. Колкото и да дискутираме, никога няма да изясним тези въпроси. Никога, проумейте го.

Това, което е най-трагично в случая е, че 15-16 годишни деца , вероятно повечето от тях девствени, се изказват по въпрос, който въобще не им е ясен. Независимо дали ЗА или ПРОТИВ подобни връзки. А това е по-абсурдно и от връзка между 15 годишно момиче и 40 годишен чичко..........................

Хайде, със здраве. Нападайте ме, сега ви се е е паднало.


po-prav ne si bil nikoga!!!

n0mak
05-28-2006, 11:14
Изчетох цялата тема. То не бяха изцепки, изказвания, бисери, комплекси, компетентност, излагации... много неща мислех да напиша..ще се огранича с най-важното.
Вече УВАЖАВАМ няколко човека в този форум. 0087, евала, бате, изглежда си най-трезвомислещият човек, регистрирал се тук. Както и да е, четки няма да правя на никой.

На другия полюс също има попадения. Някакъв сополанко тръгнал да обяснява какво било през социализма, макар, че едва ли е бил на повече от 1 годинка тогава (ако изобщо го е имало). Някаква Нимфетка, милата, която още не е сигурна дали и се е*е или пикае, но вече дава компетентни мнения.. някаква "моралистка", която се напушва като говедо на купони и се забива с батковци, но тук е "примерна"....... истината е някъде там, както казват в оня сериал...

Винаги ще има 40 и повече годишни чичковци,които ще се възползуват от 15 годишни наивни момиченца, както и комплексирани 17-18 годишни момченца, озлобени от факта, че връстничките им предпочитат батковците. Колкото и да дискутираме, никога няма да изясним тези въпроси. Никога, проумейте го.

Това, което е най-трагично в случая е, че 15-16 годишни деца , вероятно повечето от тях девствени, се изказват по въпрос, който въобще не им е ясен. Независимо дали ЗА или ПРОТИВ подобни връзки. А това е по-абсурдно и от връзка между 15 годишно момиче и 40 годишен чичко..........................

Хайде, със здраве. Нападайте ме, сега ви се е е паднало.


xixi kolkoto obi4am idiotite vuv foruma tolkova obi4am i tezi deto gi hranat ama qko :D daje po4vam da si mislq 4e foruma ima skrita funkciq da drazni razni hora i te da hranat drugi hora abe.. veliko e! i naistina 6e e mnogo tupo ako pi6eha samo svestni hora nqma6e da ima takiva postove kato toq gore a? :) na men li4no 6e mi lipsvat

i hei.. tfa e forum se pak ako iskam 6e pi6a 4e sum pravil sex s gozilla i mi e bila tqsna... :smt008 :smt006 :-D

blqqh
05-28-2006, 11:32
emi az sym na 16god. i nai golqmia s koito pravih sex,be6e na 40-41god?!

i az taka, no s1m na 15 :oops:
ма вие нормални ли сте,та той може да ви е баща [-(

n0mak
05-28-2006, 11:33
emi az sym na 16god. i nai golqmia s koito pravih sex,be6e na 40-41god?!

i az taka, no s1m na 15 :oops:
ма вие нормални ли сте,та той може да ви е баща [-(

az mislq 4e tq e proverila i ne e bilo ba6ta i [-X :wink:

blqqh
05-28-2006, 11:40
ахахха,ми дуурее ма ако е приятел на баща и,и каже примерно,а ве колио тфоийата дъщеря ноу яко се чука!! :-D

n0mak
05-28-2006, 11:41
ахахха,ми дуурее ма ако е приятел на баща и,и каже примерно,а ве колио тфоийата дъщеря ноу яко се чука!! :-D

e tfa ve4e e gadno pi4.. :-&

Crazy_Element
05-28-2006, 23:04
abe te horata sa si go kazali "HVANI SI BATKO DA TI E SLADKO"
madri hora sa go kazali mnogo istina mnogo ne6to :mrgreen:

Ми че те и хората са казали "ХВАНИ СИ КАКА ДА ТА ОТРАКА" ама като чета тия теми и глупости да не са надявам на това :(


Просто нямам думи 15 годишна с некав на 40 !!

hforce
05-28-2006, 23:09
toq laf si ima i jesnski variant, hvani si batko da ti e sladko, deba super mnogo se drazna na takiva momi4eta koito hodat se s nekvi durtofelnici, a se drazna i na durtofelnicite, da imah 1 kala6nik i 1 tir patroni 6teh da gi uni6toja i momi4etata i nekrolozite s koito hodat, moje li oneq durtite da ni zemat mackite, za nas taka ni6to ne ostava, 4ustvam se precakan, si4ki momi4eta po4naha da hodat s nekvi tapaci na po 30 godini koito nito imat po-gotino tqlo ot moito nito sa po krasivi v liceto nito sa po-pe4eni (govora za konkreten slu4ai) a momi4eto hodi s nego samo za6toto e na 28.... (ne me razbiraite pogre6no ne iskam da hodi s mene prosto se drazna 4e ima i po svesni mom4eta na moite godini ot onq a tq hodi s nego)

Luciferian
05-29-2006, 07:20
da imah 1 kala6nik i 1 tir patroni 6teh da gi uni6toja i momi4etata i nekrolozite s koito hodat, moje li oneq durtite da ni zemat mackite, za nas taka ni6to ne ostava, 4ustvam se precakan
Разочароваш ме, тъкмо бях си помислил,че си един от свестните в този форум. Някой виновен ли ти е, че не можеш да издържиш на конкуренцията на дъртофелниците? Нямам впредвид теб конкретно, а всички, които разсъждават така. В свободна държава живеем, момичето само избира с кого да бъде. Като не си интересен и атрактивен - стой си на сухо и злобей на воля. През това време твоите връстници се забавляват. Дъртаците - също.
И друго - някога стрелял ли си с Клалашников, че приказваш??? :-D
И на теб ще го кажа - прочети какво пише в сигнатурата ми, под чертата.

`Death`Whore`
05-29-2006, 11:57
Жената да не е роб, че някой я "взема"? Мъжете се отнасят много собственически към жените. Все "вземат" момичето от къщи, "водят" го някъде, след това го "прибират".

vikito_666
05-29-2006, 16:42
оф не вие тука сте супер тъпи, казвам ви!

radica1
05-29-2006, 16:56
Жената да не е роб, че някой я "взема"? Мъжете се отнасят много собственически към жените. Все "вземат" момичето от къщи, "водят" го някъде, след това го "прибират".

Ми хубаво,тогава вие момичетата ни "взимаите" и ни "водете" до някъде с колите колите,за които сте ставали смешни пред ваште или пък ни черпете с парите,които сте просили пак от ващте!!!!Аааа да и после ни "приберете"! Т'ва е наи-безмозъчното изказване,което съм чел!!Или до сега не те е глезило момче,или си лезбийка!

Отговор
05-29-2006, 20:06
За 1ви път виждам такава тема във форума..Значи идва тука няква Nimfetka,която е на 15!(звучи внушително,но повярвайте ми-не е така :P )години и още с кукли трябва да си играе и ми казва,че секса с под 20 годишни не е як :shock: .АМА аз направо гледам и не вярвам на ушите си :shock: .Няква п...а,дето вчера направила някакави първи опити в секса,е вече много компетентна на тази тема.лЕлЕЕЕ не мога да го коментирам това.Тебе просто не те свърта от комплекси. #-o
Подкрепям напълно Luciferian.Каза го точно.
Айде...и внимаваите да не забременеете,ако някой ви свърши в устата.

saninka91
05-29-2006, 20:07
emi az sym na 16god. i nai golqmia s koito pravih sex,be6e na 40-41god?!

i az taka, no s1m na 15 :oops:
ма вие нормални ли сте,та той може да ви е баща [-(

az mislq 4e tq e proverila i ne e bilo ba6ta i [-X :wink:

da ne si prisystval tam :mrgreen:

hforce
05-29-2006, 22:31
emi az sym na 16god. i nai golqmia s koito pravih sex,be6e na 40-41god?!
pfffffffffff....................
Ne si v red

A na vas mom4eta ne vi li izpadat z1bkite po nekoq mnoo qka macka s gotino tqlo i t.n. na 30-35 primerno a? A si kajete to temata e za tva Sex s po golqm :P

mi na mene li4no mi izpadat zubkite kato vida nekoq na moite godini max 2 godini po golqma ot mene ostanalite sa mi bezrazli4ni




da imah 1 kala6nik i 1 tir patroni 6teh da gi uni6toja i momi4etata i nekrolozite s koito hodat, moje li oneq durtite da ni zemat mackite, za nas taka ni6to ne ostava, 4ustvam se precakan
Разочароваш ме, тъкмо бях си помислил,че си един от свестните в този форум. Някой виновен ли ти е, че не можеш да издържиш на конкуренцията на дъртофелниците? Нямам впредвид теб конкретно, а всички, които разсъждават така. В свободна държава живеем, момичето само избира с кого да бъде. Като не си интересен и атрактивен - стой си на сухо и злобей на воля. През това време твоите връстници се забавляват. Дъртаците - също.
И друго - някога стрелял ли си с Клалашников, че приказваш??? :-D
И на теб ще го кажа - прочети какво пише в сигнатурата ми, под чертата.

1vo bqh nerven togava za tva malko presileno go kazah
2ro za sega ne sum strelql s kala6nikov
3to ne me greqt nito teq momi4eta nito durtacite, sa 6tastie sa ostanali svesni momi4eta jalko 4e vse pove4e namalqvat :(

a podpisa ti radva no ne mislq 4e sum stanal za rezil

Luciferian
05-30-2006, 00:00
Къде ги видя бе пич? :-D
Няма свестни момчета и момичета, има само хулигани - такива като тебе, мене и останалите. :-D

Това за подписа ти го казах за да се коригираш малко. Ясно е, че не си станал за резил, но с тези нерви ако продължаваш така... Релакс бе батка, пий една бира, пални една цигара... живота е прекрасен!

Jane{}
05-30-2006, 17:34
Изчетох всички коментари в тая тема, до един.
ПРОСТО НЯМАМ ДУМИ!!!
Тия 40-годишните са не педофили, а ИЗВЕРГИ.. каквито и да са причините да стигнат до тук .. а за 'момиченцата' без коментар...
Накъде отива тоя свят бе, хора...

Скоро сигурно и 60-годишни ще си лягат с 12... ама направо ги виждам!

n0mak
05-30-2006, 17:42
Drama ladies and gentleman!

hforce
05-30-2006, 18:07
Къде ги видя бе пич? :-D
Няма свестни момчета и момичета, има само хулигани - такива като тебе, мене и останалите. :-D

Това за подписа ти го казах за да се коригираш малко. Ясно е, че не си станал за резил, но с тези нерви ако продължаваш така... Релакс бе батка, пий една бира, пални една цигара... живота е прекрасен!

iska6 da kaje6 4e nqma momi4eta na na6ta vuzrast koito hodat s vrusnici li?
ne misla taka, ima gi no ve4e sa rqdkost, i 6te stavat vse po-malko i po-malko

po princip sum mnogo spokoen 4ovek no togava mi be6e kofti den

Luciferian
05-31-2006, 01:28
Абе има, не е като да няма. Казах, че няма свестни. То и аз не съм цвете за мирисане, предполагам, че и 99% в тоя форум са същите, без да си признават. Всички сме хулигани, това е ;)

Fuckin`Lunatics
05-31-2006, 15:51
4eta i ne vqrvam na o4ite si! Awe kak moe da ima takiva uli4nici v BG we?! :smt013 :smt013 :smt013
Edin muj na 40 ve4e e ba6ta ... bi trqalo si ima semeistvo i deca... i nekva pikla tam da se buta da mu razvalq semeistvoto.. govorq 4e po princip ima takia nagli malki k***i deto ne znaqt kvo iskat o6te i sa gotovi da razru6at si4ko deto edin 4ovek e gradil prez jivota si... da ne govorim puk za muja det toi e nai vinoven! Kak moje da ima takia pedofili az ne moga da razbera... Tva sa nekvi izrodi... :smt013 a malkite kukli det se mislqt za golqmata rabota kat spqt i hodqt s nekuv dedik i se fukat nalqvo i nadqsno, za tqh nakraq 6te ostane to4no tva det si tarsqt - edin golqm h*i, dokato tehnite priqtelki det si obi4at mladite i palni s energiq mom4eta 6te im se radvat dalgo u 6te ostanat s edin hubav spomen, za razlika ot malkata.... :smt018