PDA

View Full Version : Съветец?



Хоовер
05-03-2006, 12:19
Значи нещо не успях да се регистрирам като хората и така ще пиша. Имам следния проблем : Когато съм възбуден от пениса ми се стича мазгица - ок знам че вероятноста е малка да се забременее от нея. Основния проблем е че когато си поставям презерватива, например имам по ръката си от тази течност (трябва да го заголя малко за да си сложа капут) и следователно я предавам и на капута.( Не винаги става така но съм усещал че съм го омазвал с нея ) Дайте някакво съветче : как да не става така и просто да си слагам капута без да имам чувството че по него има такава мъзга ;) Мерси и се надявам на някакви добри отговори а не шеги, каквито има по други теми ;)

Night_Knight
05-03-2006, 12:23
В тази течност не се съдържат сперматозоиди. Освен ако наскоро не си се изпразнил и след това не си уринирал.

п.п.: не разбирам защо трябва да се омазваш. държиш члена с една ръка - по към основата - там където не е омазан, а с другата държиш презерватива и го нахлузваш - пак без да се омажеш - защото ръката ти е защитена от кондома. :|

Хоовер
05-03-2006, 12:28
Е с една ръка немога да го нахлузвам ;) В смисъл с едната държа резервоарчето за да не се пълни с въздух а с другата разтягам надолу. Давам следния пример просто (както казах за да си сложа капута трябжа още леко да го заголя) и един път просто от върха на члена ми се стече тая течност по ръката с която после го разтягах по протежението му и така остана 100% върху капута. Мисля че все пак има някаква вероятност да се забременее - не е 100% сигурно че няма - винаги си има едни 2-3 % ;)

Night_Knight
05-03-2006, 12:51
Хихи, няма как да нарисувам картинки :)

Та - шансът да се забременее от тази течност, размазана по презерватива не в 2-3% (не се ебавайте със статистиката, ей ;) ), ами сигурно 2-3 на 100 милиона :mrgreen:

Сериозно - с едната ръка Го държиш/забелваш, с другата го поставяш на главичката. След това, с тази - с която си Го държал - за препоръчване лявата - хващаш мехурчето отгоре (като същевременно поддържаш стабилността на цялато "конструкция" :) ), а с дясната развиваш надолу.

Или нещо подобно :mrgreen:

п.п.: А за по-сигурно - можеш да предложиш на момичето да ти оближе пръста. :smt016

05-04-2006, 00:40
Е бате нема шега, ама що не хванеш да се опражняваш малко на сухо и ше му измислиш чълъма...

Icaki
05-04-2006, 07:21
Просто ше помолиш момичето да ти го сложи

hill
05-04-2006, 07:53
Ili prosto go zabyrshi s neshto predi da slagash kondoma ;) I tova e variant - pyk i da se omaje malko boli te - rychkai tam kvoto stane. Tiq deto go pravqt bez kaput kvo si mislish che ne im teche li? Q nqkoi tuka da kaje dali e zabremenil priqtelkata si sled popadane na takava technost vyv vlagalishteto i - neshto koeto e 100% sigurno pri seks bez prezervativ :P

xxxz
05-04-2006, 22:28
на мен що нищо не ми тече преди да свърша ?

osemenitelia
05-05-2006, 02:56
забърши го в пердето и тогава слагай гумата

SpermoDaritel
05-05-2006, 04:38
niki vinagi davash perfektnite idei !! :)