PDA

View Full Version : nE nA nArKoTiCiTe !!!!



~RaPaRkaTa~
05-03-2006, 12:36
:arrow: Zdraveite ! iskam da spodelq s vas tozi sait! Tezi hora spasqvat 4oveshki jivot! [-o< Ne izpolzvaite narkotici posledstviqta sa ubiisveni! Dnes se zapoznah li4no s tezi hora! Ne vqrvah,4e nqkoga shte mi se naloji da potarsq takav vid pomosht,no eto ,4e se slu4i. Bratov4ed mi zapo4va da stava zavisim ot narkoticite! :cry: Shte se opitam da mu pomogna! Toi ne osaznava vob6te kakvo sledva natam... ](*,) Adski mnogo mi e gadno,za6toto mnogo go obi4am! Sprete da se trovite s tezi bokluci! :idea: Dano na nqkoi mu e polezen saita.Blagodarq vi.

Национална инициатива против зависимостите "стоя до Теб"

:arrow: www.stoiadoteb.net

05-03-2006, 13:11
i kum kakvo e zavisim?
samo ne mi kazvai treva che shte umra ot smqh.

teenkopele
05-03-2006, 13:23
Почти всички в днешно време знаят за вредата от вземането на наркотици и въпреки това, една не малка част употребяват. :? [-X :o

Qvkata_
05-03-2006, 16:28
Тая тема е изтаркана измисли нешто по яко :-({|=

Estranged
05-03-2006, 18:53
Qvkata_,
Ххахахаха... Адски си тъп, бе, човек :lol: :lol: :lol:

По темата,
Ф... МНого мразя наркотиците. Както казваше класната ми "Ако ти сам не можеш да си направиш кефа, синтетиката ли ще успее". Тъпо е, гадно е, дразни ме, амам какво да се прави. Някои хора просто са слаби (едва се сдържах да не кажа "тъпи"), а това адски много ме дразни.

midnight...
05-03-2006, 19:04
наркотиците са боклуци които все повече и повече присъстват в ежедневието на хората
не разбирам защо някои се тъпчат с тези неща, изобщо има ли смисъл ?!

05-03-2006, 20:15
няма нито една култура, нито една цивилизация и нито една епоха в историята на 4ове4еството, за която да не е била характерна употребата на едно или друго психоактивно вещество.
дрогата е направила от маймуната-4овек, ако щете го приемайте, ако щете не вярвайте.

колкото и да викате "не", НЕ можете да ни спрете, така 4е пийте си ракийката, глейте си сериалите или ма4овете и не се оопитвайтеда ни "пмагате", защото "насила хубост не става"

LifeStyles
05-03-2006, 20:35
hahaha psihopat

He3HauKa
05-04-2006, 21:23
vseki sam reshava kakvo da pravi s jivota si zashtoto povecheto hora znaqt kakvi sa posledstviqta ot narkoticiti i vse pak gi opotrebqvat.Tezi hora ne slushat roditelite si i priqtelite si taka che nadali shte poslushat teb milo momiche i vse pak e dobre che si zagrijena za drugite, ;-)

CRaZy_IKT
05-04-2006, 21:44
Абе някои неща колкото и да ги печеш колкото и да ги вариш такива си остават.Хубаво помагай- но на дали някой ше те чуе в тва забързано общество на различни интереси...А ако наистина наричаш тревата дрога-ти си за лекар

shashkyyy
05-16-2006, 17:18
abe parcali kvo ste trugnali da dawate akyl kato si niamate i na poniatie kwo e twa heroin...
trevata ne bila narkotik mi kakvo e ? sladoled?
zavisimi bili...
Vseki sam si reshava na kvo i kak shte se kefi
dali da jivee ili da umre
po edin ili drug nachin shte stane
prosto ne ste vie horata koito da leete na drugi akyl...
nqkoi pushat cigari drugi se propivat po kruchmite
treti ubivat a nqkoi drusat...
otnosno na taia macka det e pusnala temata shte kaja che ako toi ne e iskal nqmashe da e takuf
izbral go e..da se oprawq kakto moje
pak e chovek nali:?
puk ako ne vi haresvat narkomanite ne gi gledaite...
priemete ni takiwa kakwito sme, nie nqma da se promenim zaradi was...

desert-eagle
05-16-2006, 18:00
ЛЮБОПИТНО:

Какво е наркотик??
- Наркотикът е вещество към което се пристрастяваш ...
Има много и различни видове наркотици ...

Всеки човек употребява наркотици:
Никотина в цигарите
Кофеина в кафето и т.н.

Така, че не се правете на ударени от влак :D

CRaZy_IKT
05-21-2006, 20:33
trevata ne bila narkotik mi kakvo e ? sladoled?
zavisimi bili...
омръзнало ми е от хора като теб,които не знаят за какво става въпрос и говорят...при все че се друсаш с хероин-обаче си "адски умен" видиш ли.Погледни горното мнение над мойто "наркотик е нещо към което се пристрастяваш" а към марихуаната все още няма пристрастени и смъртни случаи

bitch_16
06-15-2006, 10:08
Почти всички в днешно време знаят за вредата от вземането на наркотици и въпреки това, една не малка част употребяват. :? [-X :o

Napulno sum suglasna ne e huu tva koeto stava v tozi gaden svqt!Hora osuznaite se we [-o< [-o< [-o<

06-15-2006, 21:36
Ми и аз съм против попринцип,но тревата наркотик ли се води?!?!?Защото лично аз си ппуша трева,но не съм се пристрастила и си я зимам просто за да ми стане весело \:D/

HandOfBlood
06-16-2006, 00:10
това на всички е ясно... най-малко от книгите и по-скоро от интернет и телевизията, тъй като в днешно време малко тийнове четат...
само че съм разговаряла с бивш наркоман и последствията са много по-гадни.
само че има една подробност - хората никога не слушат какво им казваш, докато не започнат да си патят от това... но е вече твърде късно (;

/wan`a`doo/
06-16-2006, 09:05
омръзнало ми е от хора като теб,които не знаят за какво става въпрос и говорят...при все че се друсаш с хероин-обаче си "адски умен" видиш ли.Погледни горното мнение над мойто "наркотик е нещо към което се пристрастяваш" а към марихуаната все още няма пристрастени и смъртни случаи
Той може и да не знае,но аз знам. И по никакъф начин не можеш да кажеш,че тревата не е наркотик...виж портокаловото сокче и сладоледа не са,но нещо което ти влеяе на мозъка,на психиката и т.н. ... и си има зависимост,щот всеки казва,че и аз, "мога да спра" и действително можеш да спреш,ама не го искаш нали?!...тва пак е един вид зависимост...оф абе всъщност все тая,ама мисля,че и ти след някво време ще почнеш да вярваш,че си е наркотик,щот и аз не вярвах,ама да де... :lol:

/wan`a`doo/
06-16-2006, 09:07
P.s. Гледайте Grass/Трева... 8)

06-30-2006, 21:42
moq bratov4ed se bocka ot 2 godini ve4e... :smt010 :smt011

pavelludiq
07-03-2006, 13:41
Абе ако не беше алкохола, наркотиците, цигарите и свинското месо, как ке умреме ве? ке живеем вечно. Този свят не е достатъчно издръжлив та да издържи един безсмъртен павеллудия. сички деца трябва да взимат наркотици, земята се пренаселва, требе да има контрол! :smt030 :smt025 :smt119 :smt028 ](*,)

CRaZy_IKT
07-03-2006, 15:32
P.s. Гледайте Grass/Трева... 8)
не бой се гледала съм го.Ако искам мога да спра тревата-когато няма трева-случвало ми се е за 3 месеца да нямам-не съм изпадала в кризи-е за ква зависимост ми говориш?!Нито пък през тия три месеца съм се тръшкала че няма откъде да взема-тва са тъпотии.

lina15
07-04-2006, 22:28
Мразя наркотицитеееееееееееееее е

Inflator
07-06-2006, 16:52
Не пушу, Не пии, Не взимаи наркотици омри здрав !

NeNo_pz
07-09-2006, 15:32
Ми и аз познавам едни такива индивиди, абсолютни утайки :smt011 След 2-3 години за нищо няма да стават :smt011

Malko_kote
07-09-2006, 16:03
Est, ne na narkoticite.Prosto horata koito imat problemi ne trqbav da tursqt oteha v tva!!!!

07-10-2006, 22:25
Почти всички в днешно време знаят за вредата от вземането на наркотици и въпреки това, една не малка част употребяват. :? [-X :o
........