PDA

View Full Version : Izbor za momi4etata? Badate iskrenni



Nimfetkata
05-03-2006, 15:16
Poradi tuka razni temi4ki polemiki i komentar4eta mi e interesno da kajete svoq izbor, a imenno:

1. Predpo4itate ot 15 (primerno) do 25 da se 4ukate s mnogo maje i da si jiveete kefski?
ili
2. ot 15 do 20 da se 4ukate samo s 1 ili 2-ma br. da se om1jite na 20, da narodite 2 deca i kato prehv1rlite 30 da se yurnete da izneverqvate na majleto si?

e izbora e va6.... spodelete :wink:

Labelle
05-03-2006, 15:24
Избирам - Вариант 3) правя секс само с хора, с които искам и ме привличат, не е нужно да са 30000 за да е добър сексът (не всичко което хвърчи се ***), следвам си другите цели в живота освен "мъже и секс" и се обвързвам с някого, когато че съм готова за такава стъпка.
А да се разделят жените на жени, живеещи да се **** и жени, живеещи да гледат някого е много тъпо.

Nimfetkata
05-03-2006, 15:31
dobre i 3-tiq variant :wink: No p1rvite dva spored men sa po razprostraneni.

air_J
05-03-2006, 15:32
Все още съществуват жени, които правят секс с един-единствен човек през целия си живот! Също така не съм съгласен, че жените след 30 се "втурват" да изневеряват на мъжа си, а по-скоро е обратното. Отгоре на това ще ми кажеш ли едно момче, което да има сериозни намерения към приятелката си, и в същия момент да му е приятно, че тя е на 18-19 и се е чукала с 20 момчета, само защото й е било "кефски". А повярвай ми, и на нея никак не би й било приятно. На курвите рано, или късно им идва акъла и се разкайват, но докато дойде този момент доста хора са ги поебали. И когато дойде Човекът с голямо "Ч" нито на него му е приятно, че ще вика на половината град "баджанак", нито на нея й е приятно, че я е минал половината град.
П.С.> Yeah baby, yeah! :-({|=

Nimfetkata
05-03-2006, 15:40
Все още съществуват жени, които правят секс с един-единствен човек през целия си живот! Също така не съм съгласен, че жените след 30 се "втурват" да изневеряват на мъжа си, а по-скоро е обратното. Отгоре на това ще ми кажеш ли едно момче, което да има сериозни намерения към приятелката си, и в същия момент да му е приятно, че тя е на 18-19 и се е чукала с 20 момчета, само защото й е било "кефски". А повярвай ми, и на нея никак не би й било приятно. На курвите рано, или късно им идва акъла и се разкайват, но докато дойде този момент доста хора са ги поебали. И когато дойде Човекът с голямо "Ч" нито на него му е приятно, че ще вика на половината град "баджанак", нито на нея й е приятно, че я е минал половината град.
П.С.> Yeah baby, yeah! :-({|=

1. Moje bi sy6testvuvat tezi jeni v nekoj poma6ki sela v Rodopite, az v Sofia takiva ne poznavam [-X
2. na 18-20 ne e nujno gadjeto ako e pi4 i istinski myj da i ako istinski q obi4a da se rovi v minaloto i. Istinskite maje ne go pravqt [-X
3. vsqka jena nad 30 s 10 god. brak zad garba si i prili4na viziq izneverqva na 5-10 god. po stariq ot neq s 6kembe i ple6iv 4i4ko... vervai mi \:D/
4.4oveka s glavno "Ч" 6e reagira samo taka ako e ot na6e selo traktorista, sledovatelno ne toi e Чoveka :wink:

air_J
05-03-2006, 17:18
:shock: 8-[ :smt107 :smt103 :smt102 :smt104 :smt108 :smt115 :smt118 :smt119
П.С.> Бих се срещнал с теб да ти тегля една пишка! :smt023

SuperOS
05-03-2006, 17:23
Аххх ЖЕНИ!


Дано някой ден да Ви дойда акъла в главите!

nekaduren
05-03-2006, 17:34
Все още съществуват жени, които правят секс с един-единствен човек през целия си живот! Също така не съм съгласен, че жените след 30 се "втурват" да изневеряват на мъжа си, а по-скоро е обратното. Отгоре на това ще ми кажеш ли едно момче, което да има сериозни намерения към приятелката си, и в същия момент да му е приятно, че тя е на 18-19 и се е чукала с 20 момчета, само защото й е било "кефски". А повярвай ми, и на нея никак не би й било приятно. На курвите рано, или късно им идва акъла и се разкайват, но докато дойде този момент доста хора са ги поебали. И когато дойде Човекът с голямо "Ч" нито на него му е приятно, че ще вика на половината град "баджанак", нито на нея й е приятно, че я е минал половината град.
П.С.> Yeah baby, yeah! :-({|=

1. Moje bi sy6testvuvat tezi jeni v nekoj poma6ki sela v Rodopite, az v Sofia takiva ne poznavam [-X
2. na 18-20 ne e nujno gadjeto ako e pi4 i istinski myj da i ako istinski q obi4a da se rovi v minaloto i. Istinskite maje ne go pravqt [-X
3. vsqka jena nad 30 s 10 god. brak zad garba si i prili4na viziq izneverqva na 5-10 god. po stariq ot neq s 6kembe i ple6iv 4i4ko... vervai mi \:D/
4.4oveka s glavno "Ч" 6e reagira samo taka ako e ot na6e selo traktorista, sledovatelno ne toi e Чoveka :wink:хахах като ти чета постовете и се сцепвам от смях изглеждаш ми на много ограничено и семпло момиче но както и да е иначе съм съгласен с air_J имам 1 приятел дето си хвана една така курветинка и двамата се влюбиха много един в друг и сега на приятеля ми му е гадно че преди тя е спала с всеки втори а на нея и е гадно че го е правила ... =D>

DitmataMC
05-03-2006, 18:59
2. na 18-20 ne e nujno gadjeto ako e pi4 i istinski myj da i ako istinski q obi4a da se rovi v minaloto i. Istinskite maje ne go pravqt [-X


е глей ся на тебе ти е мн лесно да кажеш на черното бяло.Именно ако е истински мъж ще му пука дали гаджето му са я минали сичките мазни мутри дето гледа всеки ден.Ся ако е някой тъп тапир ная му пука,ама ако е мъж на място никога няма да се заеме с някоя разпоретина.Примери колкото искаш.Имам компания от 7-8 души и никой от тях не би тръгнал с някоя курва.Просто щото уважават себе си.Умните хора искат качество.Едно момиче/жена на 18-19-20 години,която са я минали 30 души не е качествена.Качеството е заминало нейде там из недрата на безпаметните нощи...

TeroglisT4o
05-03-2006, 19:04
pff da vi iam i razbiraniqta air_J e apsolutno prav ako ima6 seriozna vr1zka nqma kak da nz za minaloto na polovinkata ti i kolkoto i da q obi4a6 6te ti e nepriatno ot fakta 4e e prospala s polovinata grad i neq s16to 6te i e nepriatno ina4e az s1m za variant 2 makar da vqrvam 4e na men nqma da mi izneverqt za6toto ako 6te se jenq to naistina 6te e ot luboF

ACTPO
05-03-2006, 19:08
Все още съществуват жени, които правят секс с един-единствен човек през целия си живот! Също така не съм съгласен, че жените след 30 се "втурват" да изневеряват на мъжа си, а по-скоро е обратното. Отгоре на това ще ми кажеш ли едно момче, което да има сериозни намерения към приятелката си, и в същия момент да му е приятно, че тя е на 18-19 и се е чукала с 20 момчета, само защото й е било "кефски". А повярвай ми, и на нея никак не би й било приятно. На курвите рано, или късно им идва акъла и се разкайват, но докато дойде този момент доста хора са ги поебали. И когато дойде Човекът с голямо "Ч" нито на него му е приятно, че ще вика на половината град "баджанак", нито на нея й е приятно, че я е минал половината град.
П.С.> Yeah baby, yeah! :-({|=


такава няма!

shadow4e
05-03-2006, 19:37
pff da vi iam i razbiraniqta air_J e apsolutno prav ako ima6 seriozna vr1zka nqma kak da nz za minaloto na polovinkata ti i kolkoto i da q obi4a6 6te ti e nepriatno ot fakta 4e e prospala s polovinata grad i neq s16to 6te i e nepriatno ina4e az s1m za variant 2 makar da vqrvam 4e na men nqma da mi izneverqt za6toto ako 6te se jenq to naistina 6te e ot luboF
напълно си прав, защо да изневерява жената като има любов! аз на приятелят ми не бих му изневерила и въобще смятам изневеряването за нещо много глупаво, явно просто не държиш на човека до себе си след като си позволяваш да го нараняваш така....

gangbang
05-03-2006, 20:37
А бе хубаво си разсъждавате тука и некак си ми се струват тия работи доста относителни. Има една истина времето лекува ако на 15 е курва на 20 може да е със съвсем друг акъл, да е със съвсем други хора в съвсем друга среда. Ако се е променила, верно е тъпо да се рови в миналото на такъв човек. Поне така схванах идеята по точка, там коя беше... За тия дето жените на определена възраст лудват и тръгват да се ебат като луди съм много съгласен. Човек трябва да си поживее до като е млад, е са секи го разбира различно, за едни е ядене и пиене, за други дискотеки, за некой си е чист секс. Се тия три работи :D

CriticaL
05-03-2006, 22:52
DitmataMC е абсолютно, ама абсолютно прав!
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

FikyScHetOo
05-04-2006, 07:35
Все още съществуват жени, които правят секс с един-единствен човек през целия си живот! Също така не съм съгласен, че жените след 30 се "втурват" да изневеряват на мъжа си, а по-скоро е обратното. Отгоре на това ще ми кажеш ли едно момче, което да има сериозни намерения към приятелката си, и в същия момент да му е приятно, че тя е на 18-19 и се е чукала с 20 момчета, само защото й е било "кефски". А повярвай ми, и на нея никак не би й било приятно. На курвите рано, или късно им идва акъла и се разкайват, но докато дойде този момент доста хора са ги поебали. И когато дойде Човекът с голямо "Ч" нито на него му е приятно, че ще вика на половината град "баджанак", нито на нея й е приятно, че я е минал половината град.
П.С.> Yeah baby, yeah! :-({|=

1. Moje bi sy6testvuvat tezi jeni v nekoj poma6ki sela v Rodopite, az v Sofia takiva ne poznavam [-X
2. na 18-20 ne e nujno gadjeto ako e pi4 i istinski myj da i ako istinski q obi4a da se rovi v minaloto i. Istinskite maje ne go pravqt [-X
3. vsqka jena nad 30 s 10 god. brak zad garba si i prili4na viziq izneverqva na 5-10 god. po stariq ot neq s 6kembe i ple6iv 4i4ko... vervai mi \:D/
4.4oveka s glavno "Ч" 6e reagira samo taka ako e ot na6e selo traktorista, sledovatelno ne toi e Чoveka :wink:
Имам приятелка която си има сериозно гадже от няколко години, той и е първото гадже и се обичат. Определено не е от някое родобско село. И е готова на всичко за гаджето си...
аз какво избирам...нито един от двата ти варианта

Chiana
05-04-2006, 11:53
Предпочитам варианта до към 30 години да си имам сериозни връзки, може да живея с някого, ала бала, но не да се чукам наляво-надясно, ами само с хора, с които имам връзка, и към 30 да се омъжа за някого, в когото съм сигурна, познавам го и го уважавам и обичам и съм склонна да прекарам остатъка от живота си с него, а до тогава да съм се наситила на връзки и секс и да не чувствам желание да изневерявам и т.н. Да съм зряла и да съм готова да градя семейство и да отглеждам деца. :wink:

SEXtreme
05-04-2006, 12:00
Poradi tuka razni temi4ki polemiki i komentar4eta mi e interesno da kajete svoq izbor, a imenno:

1. Predpo4itate ot 15 (primerno) do 25 da se 4ukate s mnogo maje i da si jiveete kefski?
ili
2. ot 15 do 20 da se 4ukate samo s 1 ili 2-ma br. da se om1jite na 20, da narodite 2 deca i kato prehv1rlite 30 da se yurnete da izneverqvate na majleto si?

e izbora e va6.... spodelete :wink:\
Яка тема, ама варянтите не са пълни....ето моя вариант:
Искам да си намеря един пич, с който да сме си супер и да си се чу*аме :) Ако с него скъсаме - друг, ама не 100. Не искам връзки само за секса, защото съм пробвала и не ме кефи. Не ща да се женя на 20, а поне на 30 щото искам да си поживея. Да поясня - да си поживея не значи да се нае*а с половин София, а купон до дупка :)За деца....много не искам ама може по-нататък, защото все пак са си дечица...:)