PDA

View Full Version : Какво да правя с косата си?!?



05-03-2006, 16:07
ПОМОЩ, плс! Значи според всички имам много готина коса - страшно къдрава и гъста... Ама имам чувството че въобще не расте :( Гледах си снимки от 7 клас (преди 3 години!) и ако е пораснала с 5 см - здраве му кажи... С хининова вода нищо не става, а и бухва твърде много (тя си има предостатъчно обем, така че...) Дайте някакъв съвет плс! Ако има някой с гъста къдрава коса, който има идея или е използвал нещо, стимулиращо растежа без да създава обем, да помогне! Много, много плс! [-o< [-o< [-o<

GreenLadyM
05-03-2006, 16:14
za da raste kosata trqbva da se podstrigva redovno!Moje da e s nqkolko milimetra,no trqbva da se podstrigva...taka raste mnogo burzo!Ako ot 3 godini ne si se podstrigvala ne se 4udi zashto ne raste!

sexy_play_baby
05-03-2006, 16:24
Еми и аз имам мноого гЪста коса но не кЪдрава а леко начупена и за да расте по-бЪрзо си я подстригвам всеки месец и определо си има резултат :wink:

elize
05-03-2006, 16:56
Това с подстригването наистина е добър вариант, а защо най - добре не се посъветваш с фризьорката си. Тя сигурно ще знае как да ти помогне. Успех! :wink:

ProstoAz
05-03-2006, 20:55
Косата ти ръсте, но ти не забелязвах, защото е къдрава и не си личи!
Както вече ти казаха - ходи редовно да я подстригваш (най-малко веднъж на 2 месеца) и продължавай да използваш хининова вода - действа!
За бухването - просто не я реши! И мойта коса е къдрава (но почти винаги я изправям) и когато си я нося къдрава не я реша на сухо! Реша я само когато я мия и съм си сложила маска за коса (или балсам), защото са мазни и правят разресването много лесно и така косата не се накъсва. Също така можеш да и слагаш пяна за коса. И на мен понякога мн. кофти ми бухва, за това си я "осмирявам" с малко пяна. :wink:

Qvkata_
05-04-2006, 00:03
ЦЕНЗУРА!!!

т. 13. Повече няма да пишеш в този форум!

.: machoka :.

bimbo
05-04-2006, 08:58
Косата ти може да е гъста и къдрава, но да е тъничка. Тънката коса има определен предел, и когато го достигне, просто спира да расте. И да, действително ако три години не си я подстригвала няма как да расте. Косата е хубаво да се подстригва на всеки 6-8 седмици.

Това с изправянето са глупости. Няма нужда да си увреждаш косата по този начин. Аман от момичета с коси като метли на всяка крачка.

KRaLiCa_na_OrGaZmA
05-04-2006, 17:16
kosata ti si raste normalno . primerno 1 kadri4ka samo e okolo 3 cm i ne se zabelqzva . probvai da q izpraish 1 pat i shte vidish 4e e dalga :) ima 1 momi4e v nasheto daskalo emi neq kosata ot kakto q poznavam dyljinata i se e promenila s pedq i polvina . tova za 7 godini . obache neinata kosa naistina e na mnogo i sitni kadri4ki

FairyNymph
05-05-2006, 13:17
za da raste kosata trqbva da se podstrigva redovno!Moje da e s nqkolko milimetra,no trqbva da se podstrigva...taka raste mnogo burzo!Ako ot 3 godini ne si se podstrigvala ne se 4udi zashto ne raste!
точно така.Ако косата не се подстригва редовно освен,че започва да цъфти,също така и расте по-бавно.Отиди на фризьор и го попитай-със сигурност ще те посъветва за някои продукти :smt083