PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Майка ми има любовник и е бременна :(



Ани Е Объркана
05-03-2006, 17:40
хора имам огромен проблем.
по принцип всичко си споделям с мама..
ние живеем тримата: аз, мама и татко, но мама не го обича вече и си има любовник. аз зная за него, в началото бях против но сега след като виждам че е щастлива съм съгласна с нея..
обаче има огромен проблем!!
мама е БРЕМЕННА! ОТ ЛЮБОВНИКА СИ!!!!!!!!
татко мисли че бебето е от него, но не е така... много ме е жал за него...
какво да правя да кажа ли на татко? но много обичам мама, от друга страна не искам да я подведа... без татко пък не можем.. той е заможен и ни издържа а на нас този начин на живот ни харесва.....
съвети..???

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 1,7 ! §§

babi_girl
05-03-2006, 17:43
lele :-s interesno kakvo 6te kaje6 na ba6ta si: "mi tate deteto ne e ot teb, mam si ima lubovnik"! =; [-( ako majka ti iska da mu kaje, tva sa si tehnite otno6eniq

DeSiTo0o
05-03-2006, 17:46
Dori da ne mu kaje6 ba6ta ti rano ili kusno 6te razbere 4e deteto ne e negovo...Spored men trqbva da govori6 s maika si i da i kaje6 tq sama da mu kaje.Spored men e nai-dobre tq samata da mu kaje....
:?

black_dimond
05-03-2006, 18:06
mi 4estno kazano mn me zatrudni no nai-dobre pitai maika si dali misli da mu kazva i ako ti kaje ne po dobre i kaji 4e ne iska6 pove4e ba6ati i iska6 da se izqsnite

Kianna
05-03-2006, 18:36
ahahxahahahxahaa egati intrigite : )))))) mi che maika ti hem iska da zima parite na bashta ti ,hem da ia chuka liubownika e ? edwa li stawa taka,da si izbere edinia ;-)

midnight...
05-03-2006, 18:42
хах ако това е истина......имаш много здрава психика да знаеш че майка ти си има любовник и че сте с баща ти само заради парите?!?!?!?! все пак само един ччко паричко ли виждаш в него?
мисля че един сериозен разговор между родителите ти ще е много полезен

Barbaronka
05-03-2006, 18:49
Auuuuuuuuuuuu Ebatiii..
Sekfi gi ima!
Aman! :lol: :lol: :lol: :lol:

Rachel
05-03-2006, 19:30
Еми кажи истината :) Рано или късно всичко ще се разбере! :D

^sladyranka`
05-03-2006, 19:35
rano ili kasno vsi4ko 6te izleze na bql svqt....
po dobre govori s maika si .. da vzeme nqkakvo re6enie 6tot nemi se vqrva liubovnika taka lesno da se otkaje ot tova dete...pak i maika ti ve4e ne e 6tastliva sba6ta ti kakto kazva6....moje bi vse o6te tarpi tova polojenie zaradi teb(ne 4e ti si vinovna) prosto za da ne strada6 i za da bade6 dobre......
naistina mnogo slojan situaciq ,no po dobre ne kazvai
vsi4ko 6te se razbere!

sometimes_
05-03-2006, 19:42
Родителите ти са достатъчно възрастни, за да решават сами проблемите си. Поговори с майка си и и кажи, че не искаш баща ти да бъде лъган. Тя ако прецени ще му каже сама. Ти недей да се бъркаш в отношенията им, защотото ще стане по-зле...

П.С: След като толкова искаш да не лъжеш баща си, защо си го лъгала толкова време? Толкова ли не можа да повлияеш по някакъв начин на майка ти, за да спре да се вижда с любовника си. След дъжд качулка...

TiA_MaRiA
05-03-2006, 20:15
По добре остави нещата така - може би рано или късно всичко ще се разбере, а може би не, но щом до сега си мълчала по-добре замълчи и сега. Майка ти ще реши кое е най-добре за нея, за тебе и за това дете. Успех :wink:

bad_robot
05-04-2006, 00:29
Mi moge da predlogi6 na maika si da kage na ba6ta ti za liubovnika si i tq da predlogi na ba6ta ti liubovnika i da se premesti da givee vuv vas. Taka 6te mogat da si pravqt troika i vsi4ki 6te ste 6tastlivi :-D

att
05-04-2006, 01:00
според мен ти си още дете. колкото и да обичаш родителите си много по-добре ще направиш за тях да ги оставиш сами да намерят пътя към истината. все пак те са се женили и както казва баба ми "да са мислили навремето".
ама за това дето тоя охолен живот ти харесва... често да ти кажа направо нямам думи! нима всичко опира до скъпите парцалки и безбожно скъпия парфюм?! [-X :?

ATAKABG
05-04-2006, 03:32
Това е като латиноамериканска сапунка :mrgreen:

Morska_Vu6ka
05-04-2006, 16:55
Поговори с майка си по този въпрос,нали всичко си споделяте?Кажи и че ти тежи това положение,и не можеш да криеш повече...И двете решете какво ще правите.Но в никой случай не се опитвай сама да оправиш нещата. ;-)

vra4ka
05-04-2006, 20:34
Не им се мешай. Майка ти да решава. Помисли си какво ще стане като баща ти разбере ...

SEXtreme
05-05-2006, 10:40
Остави нещата така. Майка ти е достатъчно голяма, за да решава какво да прави. Нека тя си оправя бакийте, а ти си гледай уроците и не се впечатлявай от глупостта на родителите си, защото няма смисъл - личен опит ;)

teenkopele
05-05-2006, 14:03
Според мен, поговори с майка ти и се опитайте да се разберете какво ще се прави от тук нататък. НЕ КАЗВАЙ на баща ти, че майка ти си има любовник, и че бебето не е от него...остави я сама да реши какво да направи. :)
Успех. :wink:

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-05-2006, 15:57
Mislq 4e ne trq da zastava6 na ni4iq strana i da gi ostai6 samo da se opraat se pak ne sa malki Uspeh !!!!

05-06-2006, 00:36
Най-разумната постъпка е пълен пас и ни чула,ни видяла.Както каза,без заможния татко не може,както и без мама.Щом татко е заможен,значи и бебето ще е добре,което също е важно в случая.Любопитно ми е,дали любовника знае,че бебето е от него?Ако знае и вие сте решили да криете от татко се подгответе за една дълга игричка с неясен изход.И още нещо.....това,че майка ти е щастлива е добре,ама това,че се държи като долна ку*ва не знам дали е добре,включително и за теб.Това за ку*вата със сигурност трябва да и го кажеш на нея,защото мисля,че е преминала една граница и това което се е случило е доста гадничко меко казано,защото татко ръси пари,за да живеете добре,а тя се е*е зад гърба му.

sladko_f
05-06-2006, 10:50
Лелеее ако аз разбера такова нещо за родителите си сигурно ще скоча от най-блиския мост,а той май е Аспаруховия.Ами според мен е нй-добре наистина да говориш с майка си много сериозно и да и кажеш всичко което мислиш и чувстваш.

05-07-2006, 13:51
He се бъркай, не е твоя работа. Помисли какво ще загубиш, ако кажеш на баща си. И какъв ще бъде животът на всички ви след това.

А и един съвет - взимай пример от майка си. :D

evanescence_fen4e
05-07-2006, 15:03
ima mn na4ioni ili da se razvedat i da ostanete pri ba6ta si ili da go lajete do posledno ama v karina smetka ti si re6i i uspehhhhhhhh

sk8_don't_h8
05-07-2006, 15:03
Тегли куршума на баща ти, земи му парите и майка ти да се ожени за любовника - чисто, лесно и с желан резултат - пари за теб и мама + естествен вибратор за мама + домашен любимец от вибратора :lol: :lol:

TikvenaElhichka
05-07-2006, 18:43
Тегли куршума на баща ти, земи му парите и майка ти да се ожени за любовника - чисто, лесно и с желан резултат - пари за теб и мама + естествен вибратор за мама + домашен любимец от вибратора :lol: :lol: хахах....практичноооооооо.

Сега сериозно: По-добре не се забърквай в такава каша, че скандал голям после, а и щом таткото е заможен и издържа семейството, все пак е важно бебето да отрасне в добри условия и да не търпи лишения, нали ...

SeXyTo_f
05-07-2006, 20:08
По добре остави нещата така - може би рано или късно всичко ще се разбере, а може би не, но щом до сега си мълчала по-добре замълчи и сега. Майка ти ще реши кое е най-добре за нея, за тебе и за това дете. Успех :wink:

Pr0sTak
05-10-2006, 04:56
emchi gadni izpolozvachki ste sys maika si tova e

porednoto dokazano neshto che jenite sa kurvi

choveka i dava vsichko ot koeto ima nujda tq za kapak otgore i liubovnik si namira evala i zabremenqla ot nego oshte po zle

ako sym na bashta vi sha va izritam kato kucheta i bez 1 stotinka a ti malkata koi shte te gleda mama i liubovnika i ? ili tati sha ti nakupi apartamenti i koli shtot tati jive za tebe a mama za liubovnika si

*Poli*
05-10-2006, 11:33
татко мисли че бебето е от него, но не е така... много ме е жал за него...
какво да правя да кажа ли на татко? но много обичам мама, от друга страна не искам да я подведа... без татко пък не можем.. той е заможен и ни издържа а на нас този начин на живот ни харесва.....


В самото начало ще кажа, че историята ти леко бие на измислена, но ако е истина ето какво бих ти посъветвала:

Според мене първо трябва да си отговориш на въпрос "Какво означава за тебе баща ти?". Пишеш така, чели той е важен за тебе само защото бил ви издържал........ Леко гадничко излиза, не мислиш ли?

Майка ти ти има доверие и да поговориш с него ще е 1 предателство. Най-добре ще е серйозно да обсъдиш всичко това с майка ти и да се опиташ да я накараш да промени нещо в живота си, щото начина по който "третира" баща ти е доста гаден.

*Poli*
05-10-2006, 11:42
emchi gadni izpolozvachki ste sys maika si tova e

porednoto dokazano neshto che jenite sa kurvi

choveka i dava vsichko ot koeto ima nujda tq za kapak otgore i liubovnik si namira evala i zabremenqla ot nego oshte po zle

ako sym na bashta vi sha va izritam kato kucheta i bez 1 stotinka a ti malkata koi shte te gleda mama i liubovnika i ? ili tati sha ti nakupi apartamenti i koli shtot tati jive za tebe a mama za liubovnika si

Абе, според тебе, кат гледам, те си имат богато щастливо семейство и "курвата"-майка си има любовник просто ей така от добр живот; може да е и така, но мн се съмнявам. Виж, ако жената наистина е била щастлива, мислиш ли че би си хванала любовник?? Авторката на темата не спомена нищо за това що за човек е баща и........ Познавам семейства, които също са мн заможни и точно мъжета са причина на постъпки от този род на съпрузите им!!

Pr0sTak
05-12-2006, 06:25
emchi gadni izpolozvachki ste sys maika si tova e

porednoto dokazano neshto che jenite sa kurvi

choveka i dava vsichko ot koeto ima nujda tq za kapak otgore i liubovnik si namira evala i zabremenqla ot nego oshte po zle

ako sym na bashta vi sha va izritam kato kucheta i bez 1 stotinka a ti malkata koi shte te gleda mama i liubovnika i ? ili tati sha ti nakupi apartamenti i koli shtot tati jive za tebe a mama za liubovnika si

Абе, според тебе, кат гледам, те си имат богато щастливо семейство и "курвата"-майка си има любовник просто ей така от добр живот; може да е и така, но мн се съмнявам. Виж, ако жената наистина е била щастлива, мислиш ли че би си хванала любовник?? Авторката на темата не спомена нищо за това що за човек е баща и........ Познавам семейства, които също са мн заможни и точно мъжета са причина на постъпки от този род на съпрузите им!!

еми тогава да не се е женила за парите му ! не се женете за парите а за човека и няма да имате проблеми !

а тая малката по добре да държи на баща си щото той ще и ореди живота не любовника на майка и ;-)

FeelBadInc
05-12-2006, 18:06
A всъшност майка ти сигурна ли е от кого е бебето? :roll:

miloto_girl_4e
05-12-2006, 18:37
нищо лично,но ти и майка ти сте големи материалистки и ... супре кофти се държите с баща ти :!:
майка ти го лъже най-мазно и седи при него,защото е богат,а ти седиш и криеш лъжата,защото малко или много не искаш нещо да стане със семейството ти,защото... може вече да не видиш охолен начин на живот :!:
какво да правиш ли ... първо НЕ ставай като майка си... жени се по любов,а не по пари,ако после се влюбиш в друг,бъди честна с мъжа,на когото доскоро си се вричала в любов...
майка ти.. тя решава дали ще кажи на баща ти или не... ти само можеш да наблюдаваш безучастно отстрани...

`Death`Whore`
05-12-2006, 18:40
След като майка ти я мързи да работи, ще лъже богатия си мъж. Да не казвам силни думи, но ми мирише на проституция!

648541
05-12-2006, 20:36
woooooooooooooooooooooooooooow nqmam dumi :evil: emi to i az mislq 4e moita si ima lubovnik i tolkova mn iskam da kaja na tate no sum sigurna 4e tva 6te go susipe za6toto toi dava vsi4ko za nas.Za tova si mul4i to naistina rano ili kusno 6te se razbere no nedei da razbiva6 surceto na ba6ta si :roll:
A kato razbrah za tva ne si govorehme s maika mi 1 mesec i ot togava ne i kazvam dosta ne6ta ne 4e togava sum i kazvala mn de ama vse pak supre unizitelno e za ba6ta ti tq da mu izneverqva ama kvo ti kazvam kato sum v su6toto polojenie samo deto maika mi ne e bremenna i slava bogu :-#

honey91
05-12-2006, 20:39
lele interesno kakvo 6te kaje6 na ba6ta si: "mi tate deteto ne e ot teb, mama si ima lubovnik"! ako majka ti iska da mu kaje, tva sa si tehnite otno6eniq
_________________
Napalno saglasna

MalKa_BLuDnica
05-26-2006, 21:49
ne se burkai tam po-dobre za teb..prai se 4e neznae6 i taka nqma da te izkarat vinovna nakraq! :)

Dr. Kazimbutt
05-26-2006, 23:35
След като майка ти я мързи да работи, ще лъже богатия си мъж. Да не казвам силни думи, но ми мирише на проституция!
Аз ще го кажа вместо тебе. Курвенска му работа! Съжалявам, но е така.

sexiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
06-28-2006, 09:53
хора имам огромен проблем.
по принцип всичко си споделям с мама..
ние живеем тримата: аз, мама и татко, но мама не го обича вече и си има любовник. аз зная за него, в началото бях против но сега след като виждам че е щастлива съм съгласна с нея..
обаче има огромен проблем!!
мама е БРЕМЕННА! ОТ ЛЮБОВНИКА СИ!!!!!!!!
татко мисли че бебето е от него, но не е така... много ме е жал за него...
какво да правя да кажа ли на татко? но много обичам мама, от друга страна не искам да я подведа... без татко пък не можем.. той е заможен и ни издържа а на нас този начин на живот ни харесва.....
съвети..???

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 1,7 ! §§и майка ми си има любовник и в началото бях против него и даже бях казала на тати но после мама ми разказа всичко и нещата се опрайха а аз нищу не казах на баща си.ох ако тя забременее от любовника си...ами недей да му казваш ако не искаш да си развалите семейството

06-28-2006, 11:41
to4no ti li trqbva da mu kaje6... tova e zadaljenie na maika ti :smt012

Stephanie Jay
06-30-2006, 12:45
Майка ти трябва да му каже истината. Според мен трябва да се разделят за известно време (седмица-месец) та да обмислят нещата, и бъдещият татко трябва да се включи в плановете. Все пак майкати не е забременяла от друг сама. :-# Ще се стигне до приличен край СПОКО

saninka91
06-30-2006, 12:59
Това е като латиноамериканска сапунка :mrgreen:

Хахахаха дамз !

Не ти завиждам , ако е истина .По-добре майка ти да му каже истината ,защото после ще разбере и ще стане много лошо.А въпросно кинтите ,ако го използваш само за това ,каквото и да стане не мисля ,че ще те остави без нищо.Но вече ако наистина държиш на него трябва или майка ти или ти да му кажеш.Леле сега си представям майка ти да е бременна с две ... ужас :D Горкия ти баща ,не му е лесно и сори ,но мисля ,че майка ти е много зле.Баща ти работи по цял ден за да сте щастливи и да не сте лишени от нищо , а тя ходи да се е*е с някакъв и на всичкото от горе и бебе от него ще има.Това ,че не обича не е оправдание за да има любовник.Има много начини ,например развод и после ако ще с всеки срещнат да го прави ,но до колкото разбирам тя е още с баща ти ,защотот има пари .Абе просто нямам думи каква майка имаш и какъв пример ти дава . :smt101

Angel_Girl
06-30-2006, 15:11
Поговори с майка си по този въпрос,нали всичко си споделяте?Кажи и че ти тежи това положение,и не можеш да криеш повече...И двете решете какво ще правите.Но в никой случай не се опитвай сама да оправиш нещата. ;-)

sameone
07-01-2006, 12:50
хора имам огромен проблем.
по принцип всичко си споделям с мама..
ние живеем тримата: аз, мама и татко, но мама не го обича вече и си има любовник. аз зная за него, в началото бях против но сега след като виждам че е щастлива съм съгласна с нея..
обаче има огромен проблем!!
мама е БРЕМЕННА! ОТ ЛЮБОВНИКА СИ!!!!!!!!
татко мисли че бебето е от него, но не е така... много ме е жал за него...
какво да правя да кажа ли на татко? но много обичам мама, от друга страна не искам да я подведа... без татко пък не можем.. той е заможен и ни издържа а на нас този начин на живот ни харесва.....
съвети..???

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 1,7 ! §§


po mnogo interesen na4in predstavq6 ba6ta si!!!Ami zamislqla li si se 4e ako kaje6 na ba6ta si 4e znae6 toi nqma li da ti kaje"ti za6to ne mi kaza po-rano ako be6e go napravila sega nqma6e da se stigne do tuk" pak i ako mu kaje6 vse edno da prati6 i dvete vi na ulicata.Samnqva me ba6ta ti da iska da izdarja 4ujdoto dete.Q po-dobre si trai.

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-05-2006, 23:14
ti ot kude si tolkova sig. 4e deteto e ot lubovnika na maika ti .. :smt017 ina4e naistina po dobre ne mu kazvai nishto ostavi q tq da re6i dali da mu kaje ...

Novkov
08-06-2006, 05:28
Пари са си пари... жените са така(нищо лично към никоя), където са мангизите и те са там(повечето са така има и много добри момичета), затова казвам отново: нищо ново под слънцето

maybelline
08-06-2006, 18:41
Това си е нейна работа.Ако тя иска,ще му каже.По-добре не се меси.

CutiE
08-07-2006, 10:36
Много се дразня на такива теми "мама си има любовник,татко си има пет любовници,какво да правя?" Еми нищо няма да правиш...нищо и не можеш да направиш ...те са зрели хора и се предполага,4е знаят какво правят и защо го правят :!: