PDA

View Full Version : Леко палнички момичета



Qvkata_
05-03-2006, 18:58
ЦЕНЗУРА!!!

т. 13. Повече няма да пишеш в този форум!

.: machoka :.

missito_
05-03-2006, 19:03
ами ако на теб си ти харесват такива момичета действай!!!няма никакъв проблем че са леко закръглени.жсе пак това е твой избор и твой вкус.късмет!!!!!!! :D

TeroglisT4o
05-03-2006, 19:05
pi4 maina na teb trqa ban

Qvkata_
05-03-2006, 19:10
ЦЕНЗУРА!!!

т. 13. Повече няма да пишеш в този форум!

.: machoka :.

PleasureSeeker
05-03-2006, 19:11
тва е гадно бе бро...

TeroglisT4o
05-03-2006, 19:12
ale kfi sa tiq prostotiii ako izob6to e korektno da ima takava tema zemi go podesi malko po taka ti lud li si k1v si neska s1m se razbil ot tvoite mneniq #-o

ToksichenKur
05-03-2006, 19:24
Abe drishlio na tebe ti trqbva ban.. kvo si go pokazal toq grub tam.. kato nqmash kvo da pokazvash she hodish samo s minijup she ti eba pichkata selska.. ZNAESH LI KVO SA 124 sm gryb? .. nema i da razberesh sumaliiche lainqno

Qvkata_
05-03-2006, 19:32
ЦЕНЗУРА!!!

т. 13. Повече няма да пишеш в този форум!

.: machoka :.

05-03-2006, 19:43
по пълните са по добре
тряя повече нергия за тях и има кво да пипнеш :mrgreen:
а не да като и удара на кокал :smt004

LoRinSeR
05-03-2006, 19:54
Предпочитам жени с нормално телосложение и размер на сутиена приверно "B"

Communist
05-03-2006, 19:58
Зависи какво разбираш под "пълнички", щото и аз харесвам такива. Не ми харесват някакви кльощави дето се ядосват че са качили килограм и вечеееее света свършва....
П.С. еееее сега немога с някоя 70-80 кг.

05-03-2006, 20:01
predi sa gi risuvali s golemi gyrdi samo da otbeleja

Qvkata_
05-03-2006, 20:01
ЦЕНЗУРА!!!

т. 13. Повече няма да пишеш в този форум!

.: machoka :.

възмУтен
05-03-2006, 21:39
Да бе верно кво си го показал това гръбче? Я вземи го скрий, че ставаш за смях. И тая неръждавейка дето си я снимал нали не я носиш по улиците?

Qvkata_
05-03-2006, 21:59
ЦЕНЗУРА!!!

т. 13. Повече няма да пишеш в този форум!

.: machoka :.

YO
05-03-2006, 22:26
ToksichenKur ti pak kade tuka bre moq pishesh i si trugnal da xranish kolegata qvkata_ epa do kolkoto znam ti si gei 100% stiga pisa che me e strax da neme opederastish 4oveka prosto pita vseki si ima svoi vkus shto pak ne neka da im se kefi kakvo losho ima i drugite zlobni bitches qvka nqma da se razberem s tqx vadi palkata i na red moq

`Death`Whore`
05-03-2006, 22:42
"Мъжът не е куче, не налита на кокали". Аз лично се чудя как мъж би могъл да се възбуди, ако няма какво да пипне - само кожа и кости. Вярно, че тялото не е толкова важно, но ако избирам, избирам леко пълнички жени - да имат гърди, дупе, бедра. Но пък не дебели.

Анонимно човече
05-03-2006, 22:45
И аз съм съгласен така.Да не е супер кокал ама да не е и некфа Огромна едно 50 60 кг момиче е Перфектно

`Death`Whore`
05-03-2006, 22:46
Зависи колко е висока. Ако е 1.80 и е 55 килограма, ще е кльощава.

Qvkata_
05-03-2006, 22:48
ЦЕНЗУРА!!!

т. 13. Повече няма да пишеш в този форум!

.: machoka :.

BeAsT
05-04-2006, 13:19
"Мъжът не е куче, не налита на кокали". Аз лично се чудя как мъж би могъл да се възбуди, ако няма какво да пипне - само кожа и кости. Вярно, че тялото не е толкова важно, но ако избирам, избирам леко пълнички жени - да имат гърди, дупе, бедра. Но пък не дебели.


Exactly :wink:

_FroZeN_TeaRs_
05-04-2006, 14:31
Харесвате ли дебели момичета с малки гарди като тези които са ги рисували едно време по картините
Мен лично ме вузбуждат адски много
И ми е интересно дали някои друг харесва такав тип момичета.
Само без глупости по темата.
Категорично НЕ [-X
Предпотичам някоя кльоштава .. дебелите(пълни)момичета са създадени за работа(на нивата, бостана, къра),докато слабичките за любов :smt004 :-({|=

Qvkata_
05-04-2006, 14:35
ЦЕНЗУРА!!!

т. 13. Повече няма да пишеш в този форум!

.: machoka :.

gangbang
05-04-2006, 14:39
Аз си падам по по-кльощави мацки. Нещо тия пълните не са ми мерак 8)

05-04-2006, 15:34
Харесвате ли дебели момичета с малки гарди като тези които са ги рисували едно време по картините
Мен лично ме вузбуждат адски много
И ми е интересно дали някои друг харесва такав тип момичета.
Само без глупости по темата.
Категорично НЕ [-X
Предпотичам някоя кльоштава .. дебелите(пълни)момичета са създадени за работа(на нивата, бостана, къра),докато слабичките за любов :smt004 :-({|=

da ti eba maikata

CCCP
05-04-2006, 21:35
Зависи какво разбираш под "пълнички", щото и аз харесвам такива. Не ми харесват някакви кльощави дето се ядосват че са качили килограм и вечеееее света свършва....
П.С. еееее сега немога с някоя 70-80 кг.
Приятно закръглени, но в никакъв случай 70 - 80 кг. Просто всяка крайност е лош избор, винаги златната среда е най-добра. Но така или иначе всеки си има вкусове, в което лошо няма ---> За всеки влак си има пътници.

osemenitelia
05-05-2006, 01:20
аз прасетата ги ям .. ти ако ги чукаш .... не е на добре

SpermoDaritel
05-05-2006, 02:34
tebe ta kefat kosmi kefat da sfine za tebe idqlnata jena sigorno shte e nqkoq 10tina kila s katinarche ..

osemenitelia
05-05-2006, 03:02
по тия дебелите тряя си падат.. деа знам и аз сигурно някви загорели копелета....

^KaSiDi^
05-06-2006, 11:23
awe kakvo tochno tr da oznachava pylnichka? :) na nqkoi momicheta chara im e v 4 5 kg otgore naprimer,da e nqkva puhkva sladka,a ne nqkva klioshtava deto kato sedne v tebe i da se narybvash....i deto se kaza "zlatnata sreda" si e nai nai dubre :)

Deicide
05-06-2006, 11:46
Харесвате ли дебели момичета с малки гарди като тези които са ги рисували едно време по картините
Мен лично ме вузбуждат адски много
И ми е интересно дали някои друг харесва такав тип момичета.
Само без глупости по темата.
Мдам стават ,, всъщност такива жени са рисувани по картини защото са смятани за идеалните жени ( по доло ще обясня защо казвам идеални) също така този образ на жената със закръглен таз се представя в библията като образа на Ева.
Казах по горе идеалната жена защото за времто когато са създавани картините най-голямата ценност за една жена е било това тя да може да износи и да роди здрави и силни деца ,, по костна структура изобразяваните тела за който става на въпрос са точно такива ,,,
И да харесвам такива жени ,, и не мисля че за една е най-важно това как изглежда, въпреки че повечето мъже предпочитат слаби и прекалили с грима фрапантни красавици, за мен най-важно е една жена да е умна и да разбира мъжа до себе си ...

^KaSiDi^
05-06-2006, 13:48
Харесвате ли дебели момичета с малки гарди като тези които са ги рисували едно време по картините
Мен лично ме вузбуждат адски много
И ми е интересно дали някои друг харесва такав тип момичета.
Само без глупости по темата.
Мдам стават ,, всъщност такива жени са рисувани по картини защото са смятани за идеалните жени ( по доло ще обясня защо казвам идеални) също така този образ на жената със закръглен таз се представя в библията като образа на Ева.
Казах по горе идеалната жена защото за времто когато са създавани картините най-голямата ценност за една жена е било това тя да може да износи и да роди здрави и силни деца ,, по костна структура изобразяваните тела за който става на въпрос са точно такива ,,,
И да харесвам такива жени ,, и не мисля че за една е най-важно това как изглежда, въпреки че повечето мъже предпочитат слаби и прекалили с грима фрапантни красавици, за мен най-важно е една жена да е умна и да разбира мъжа до себе си ...

de vsichki momcheta da misleha taka....... =D> ](*,)

Deicide
05-06-2006, 14:32
Харесвате ли дебели момичета с малки гарди като тези които са ги рисували едно време по картините
Мен лично ме вузбуждат адски много
И ми е интересно дали някои друг харесва такав тип момичета.
Само без глупости по темата.
Мдам стават ,, всъщност такива жени са рисувани по картини защото са смятани за идеалните жени ( по доло ще обясня защо казвам идеални) също така този образ на жената със закръглен таз се представя в библията като образа на Ева.
Казах по горе идеалната жена защото за времто когато са създавани картините най-голямата ценност за една жена е било това тя да може да износи и да роди здрави и силни деца ,, по костна структура изобразяваните тела за който става на въпрос са точно такива ,,,
И да харесвам такива жени ,, и не мисля че за една е най-важно това как изглежда, въпреки че повечето мъже предпочитат слаби и прекалили с грима фрапантни красавици, за мен най-важно е една жена да е умна и да разбира мъжа до себе си ...

de vsichki momcheta da misleha taka....... =D> ](*,)
Значи свестните момчета мислят така ... мъжкарите мислят другояче ...

lainagovna
05-06-2006, 14:44
рядко пиша такива постове но тоя ще бъде

ако под пълни момичета разбирате някакви купчини от сланина- окей
но аз под пълнички разбирам момиче, което си е нормално сложено и с някое и друго кило...
и аз така

SeXyTo_f
05-06-2006, 18:22
дебели...с ...нз си кво...абе УЖАС БЕ!

sexboy
05-06-2006, 18:37
4el sam 4e po zakraglenite jeni go pravili po dobre vse edno im e za posledno neznam dali tva e istina az sam go pravil se s po slabi4ki

CHELUVCHICA
05-06-2006, 19:49
Еми аз съм от тоя тип момичета висока съм 170 и съм 64 кг не ма интерва кво си мислите обаче да ви кажа че са на мода по оформените жени примерно в клиповете на Щон Пол танцьорките му са с големи задни цасти и бедра,но не ви е грозно щото са стегнати еми ий тва и на мода!

Absconding
05-06-2006, 21:58
Слаба, пълна, дебела, нормална, кльощава... размътени понятия..

lainagovna
05-06-2006, 22:25
http://img.ircimages.com/ircimages/9/b/9bd26f4d9e854d11e6c5ba66a71587c8.jpg


без лоши чувства...ами не чак толкова

strange__
05-07-2006, 10:02
Еми аз съм от тоя тип момичета висока съм 170 и съм 64 кг не ма интерва кво си мислите обаче да ви кажа че са на мода по оформените жени примерно в клиповете на Щон Пол танцьорките му са с големи задни цасти и бедра,но не ви е грозно щото са стегнати еми ий тва и на мода!
Миличка тва не е до мода...до вкус е! Ти кво момчетата според модата ли ги избираш?!
А и уточнете какво е пълнички,защото е разтегливо понятие...
аз под пълнички разбирам момичета,които не са дебели,но има какво да хванеш малко повече месце,да това е сладко!Но ако е като онази на снимката по-горе съжалявам за мен е вече грозно!

Qvkata_
06-06-2006, 16:14
ЦЕНЗУРА!!!

т. 13. Повече няма да пишеш в този форум!

.: machoka :.

Rihanna
06-06-2006, 23:09
И аз съм съгласен така.Да не е супер кокал ама да не е и некфа Огромна едно 50 60 кг момиче е Перфектно

Абе хора...аз съм висока значи 164 и съм 58 кг..тва нормално ли е? Щото си имам и дупе и ахъм...... и всичко там :)..ама все пак да питам за такава височина.....?????

GeriTeam
06-07-2006, 07:51
мен също ме възмуждат пълнички с малки сладки гърдички :) :) много са готинки

Runnaway
06-07-2006, 08:08
Харесвате ли дебели момичета с малки гарди като тези които са ги рисували едно време по картините
Мен лично ме вузбуждат адски много
И ми е интересно дали някои друг харесва такав тип момичета.
Само без глупости по темата.
Мдам стават ,, всъщност такива жени са рисувани по картини защото са смятани за идеалните жени ( по доло ще обясня защо казвам идеални) също така този образ на жената със закръглен таз се представя в библията като образа на Ева.
Казах по горе идеалната жена защото за времто когато са създавани картините най-голямата ценност за една жена е било това тя да може да износи и да роди здрави и силни деца ,, по костна структура изобразяваните тела за който става на въпрос са точно такива ,,,
И да харесвам такива жени ,, и не мисля че за една е най-важно това как изглежда, въпреки че повечето мъже предпочитат слаби и прекалили с грима фрапантни красавици, за мен най-важно е една жена да е умна и да разбира мъжа до себе си ...

Пич евала ти правя .. ставаме двама !!!!!! =D> =D> =D> =D> =D>

The_Crow
06-07-2006, 19:26
Еми аз съм от тоя тип момичета висока съм 170 и съм 64 кг не ма интерва кво си мислите обаче да ви кажа че са на мода по оформените жени примерно в клиповете на Щон Пол танцьорките му са с големи задни цасти и бедра,но не ви е грозно щото са стегнати еми ий тва и на мода!
Ми освен да ти изкажа мойте съболезнования,друго не знам какво! Абе кой те излъга тебе бе дете,някой те е заблудил много злобно!Кое му е модното да си дебел,пълен или както там казваш?Слабичките моми винаги ще са Numero UNO!!! 8)

R0lfc0pter
06-07-2006, 20:26
нема й откажем -.-

voinika
06-08-2006, 23:52
Ама колко пълнички ? По-точно ?

machoka
06-09-2006, 09:05
Ш тия дебелите не стават маина харабия никога не бих погледнал дебела слива тва е не си са представям прегарнал дебелото моми4е
Дебелите сливи са за балкана 4е да не ги издуха вятара а нормалните са за лиобов тва е точка

С подобни изказвания - до тук!

+ това си премахни аватара, повече няма да те моля, иначе ти подхващам профила и до утре няма да имаш и един пост. Използването на чужд аватар е забранено!

Лек ден.