PDA

View Full Version : Заслужава ли си да продължавам да бъда с нея



Страдам
05-03-2006, 19:10
Ще бъда кратък. Нон-стоп има някакви ревности. Ревнува ме дори от актрисите и тем подобни. Ревнува ме от едно момиче, с което си пишем по скайп. Това момиче е от София, а аз съм от Пловдив. Забранява ми да си пиша с него. Като излезна с приятели почва смс тормоз....да не пиеш, да не гледаш други жени и т.н. Вчера имах малко работа (даскало) и тя рещи да излезне с бившия и приятел уж само по приятелски. Но съм си говорил с момчето(доста добър приятел ми е) и той ми каза, че доста се е натискала, но се е усещала в последния момент. Доста останах засегнат от това, че излезна с него, когато аз съм зает с учение. Също така бях болен веднъж и му беше писала СМС айде да хопдим заедно на училище, защото няма с кой да ида.
Също така искам да кажа за нейните постоянни циврения по улиците. Също така да кажа, че е била преди мен с 15-тина момчета, с които е спала. Кажете какво да права. Заслужава ли заради единия секс, който ми дава да продължавам да бъда с нея. Някак нещата не вървяха, а това излзиане с бившия и вчера просто беше капак на всичко :smt009

mnogomili4kata-sf
05-03-2006, 19:16
Определено не си заслужава да си тровиш нервите за няква разглезена пикла!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Намери си свестна девойка

^sladyranka`
05-03-2006, 19:31
ami pomisli dobre kakvo 4uvstva6 kam neq.....az ako sam nqma da bada sneq oba4e az ne sam ti.....sam re6ava6...pomisli si dobre i pogovorete...ako nqma rezultat.. po dobre da ne ste zaedno,vse pak ti re6ava6 samo 4e tova neino povedenie e otvratitelno!Sigurna sam 4e ima mn dr momi4eta s koito 6te ti e dobre i nqma da se darjat taka s teb!Poogledai se :-)

white_chik
05-03-2006, 19:54
naistina ne si zaslujava,ti qvno dori en q obi4a6 a tva e nai-vajnoto.ako iam6e lubov,vsi4ki drugi problemi 6tqha da sa dale4 po-nzna4itelni.a we s po-malko dumi-kusai

LP_girl_14
05-03-2006, 19:55
Струва ми се че ти не я обичаш и не си щастлив с нея.Мисля,че ти вече си си взел решение.Щом не ти е хубаво с нея,щом ви свързват само секса и многото скандали и ревност просто не си струва [-X

авторът
05-03-2006, 19:56
значи не сме се виждали вече от 4 дни. Така се случи, че дори и в училище не се засичахме. Малко ми е терсене наиситна, но не смятам, че вече е любов. Прсто след всичко това всичко се изпари всякаш. Е не отричам, че ми е мъчно в момента,н онезма това дали е любов

ExTr3m3_GiRL
05-03-2006, 20:08
Не я обичаш, прави ти сцени, не те оставя да дишаш :arrow: няма смисл [-X

Djeilo
05-03-2006, 20:12
Mi mislq,4e ne si zaslujava!Ako q obi4a6....moje biimate 6ans!Nz,pogovori s neq,ama kato 4e li ne si 6tastliv s neq!Sam si preceni,no az msilq 4e e po dobre da se razdelite

black_dimond
05-03-2006, 20:33
ne trqbva da se ostavi6 da te tormoziqt i i kaji 4e ne ti e priqtno da te kontrolirat non stop

ani4ka18
05-04-2006, 21:32
не ми е ясно кво намесват тук секса? питаш дали заради единия секс си струва да с с нея?! абе ти наред ли си? за кво си тровиш нервите с тая?! ако искаш сериозна връзка- вярвай ми не са се свършили свестните момичетата по тая земя! а ако искаш просто секс - има ги такива за по някой и друг час, ама не и да си мислиш, че има чувства! [-(

tremal
05-05-2006, 12:17
NEEEEEEEEEEEEEEEE NEDEI BATKO ZABRAVI Q MAINATA I KAGI STIGA TQ DAGE NETI E VQRNA KAGI STOP TQ SE GABARKA S TEBE [-X [-X [-X [-X [-X KAGI I :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018

Sunny_stz
05-05-2006, 12:20
НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА!!!!

L_i_z_I
05-05-2006, 12:23
А ти харесваш ли я или аиде обичаш ли я :-s

sexy_play_baby
05-05-2006, 12:26
Ти не си щастлив с нея не я обичаш по-добре я зарежи намери си друго момиче

[LP]```
05-05-2006, 13:00
ami na4i nqma nikav smisal da si s neq..ako ti se iska sex moje6 is tova momi4e koeto te zaslujava da pravi6 sex,no tazi ne6to ne mi haresva 4estno kazano...zareji q i ne se zanimavai pove4e s neq...tva e edna razglezena k...a(sorry za dumata)koqto hodi ot edin na drug
kasmet s drugata \:D/

05-05-2006, 13:12
Абе не мога да разбера защо всички викате ' Зарежи я! Махай се от нея!' Хора, във форума няма начин точно да разберете за какво иде реч... може не всичко да е толкова лошо.... До автора на темата - човече, просто много сериозно и кажи за какво става въпрос, как се чувстваш и какви са ти намеренията спрямо нея, ако не промени поведението си към теб. Ами ако преди са я наранявали жестоко и и е трудно да има доверие на когото и да било?! Помогни и, а не се отнасяй с нея толкова безкомпромисно. По никой начин не казвам да правиш компромиси със СЕБЕ СИ и да и позволяваш да те тъпче, но дай и шанс. А тогава ако не се осъзнае...край! Успех!!!

Krem4eto
05-05-2006, 18:04
Ще бъда кратък. Нон-стоп има някакви ревности. Ревнува ме дори от актрисите и тем подобни. Ревнува ме от едно момиче, с което си пишем по скайп. Това момиче е от София, а аз съм от Пловдив. Забранява ми да си пиша с него. Като излезна с приятели почва смс тормоз....да не пиеш, да не гледаш други жени и т.н. Вчера имах малко работа (даскало) и тя рещи да излезне с бившия и приятел уж само по приятелски. Но съм си говорил с момчето(доста добър приятел ми е) и той ми каза, че доста се е натискала, но се е усещала в последния момент. Доста останах засегнат от това, че излезна с него, когато аз съм зает с учение. Също така бях болен веднъж и му беше писала СМС айде да хопдим заедно на училище, защото няма с кой да ида.
Също така искам да кажа за нейните постоянни циврения по улиците. Също така да кажа, че е била преди мен с 15-тина момчета, с които е спала. Кажете какво да права. Заслужава ли заради единия секс, който ми дава да продължавам да бъда с нея. Някак нещата не вървяха, а това излзиане с бившия и вчера просто беше капак на всичко :smt009

Ако не ти е важен толкова секса скъсайте!!!Но незнам на колко си,че зависи!Та може да не намериш такава която да не ти пусне...Но все пак тя доста те разиграва...