PDA

View Full Version : Na praga na noviq den,no s prizracite na izminalite no6ti?



need_a_friend_help
05-03-2006, 19:49
Imah 2 dulgi i slojni vruzki s mom4eta na koito mn. durjah. 1-vata be6e predi okolo 3 godini a vtorata prikliu4i predi 1 godina. Mnogo bqh naranqvana za6toto burzo se vliubvam,davam vsi4ko ot sebe si i o4akvam su6to tolkova mn. ot 4oveka do men no po4ti nikoga ne sum go polu4avala. Sled kato se razdelih s biv6iq si priqtel izbqgvah da suzdavam kakvito i da bilo drugi vzaimootno6eniq s mom4eta osven priqtelski.No liubovta ne pita! ;-) Sre6nah edno mom4e koeto mn. haresvam no me e strah otnovo da se vpuskam v avantiuri,za6toto predpolagam kak 6te svur6at ne6tata-sled mesec 6te buda ludo vliubena,a toi na drugiq krai na planetata:) Vse ne6to 6te se oburka i otnovo 6te stradam. Znam 4e trqbva da imam nadejda i da produlja na pred no prosto mn. se strahuvam.Nujen mi e malko kuraj taka 4e ako ste imali podoben problem ili ako prosto mislite 4e moje da mi pomognete po nqkakav na4in-pi6ete! Predvaritelno blagodarq na vsi4ki! :lol:

LP_girl_14
05-03-2006, 20:07
Всеки се страхува от любовта след като бъде наранен,но въпреки че от любовта понякога боли си заслужава!Попаднала си на момчета,които са те ранили,които не са могли да те направят истински щастлива,но това не значи че всички са такива.Изживяла си 2 силни връзки,почини си малко,не се обвързвай с никой на този момент.Когато любовта отново почука на вратата ти,тогава й отвори.И да искаш не можеш да спреш да чувстваш,не можеш да спреш да обичаш и да искаш да бъдеш обичана.Просто си дай глътка въздух за малко и остави всичко на времето и на съдбата O:)

black_dimond
05-03-2006, 20:25
be i az kato imam seriozna vruzka davam vsi4ko ot sebe si i osusnavam 4e ne e mn pravilno i trqbva da deistvam po poleka taka 4e davai go po krotko i spokoino i ne se obvurzvai vednaga a pois4akai malko

05-05-2006, 17:35
da.. i ako ne davash vsicko ot sebe si i ne izjivqvash dylboko vryzkata si kakva polza ot neq :)?

^sladyranka`
05-05-2006, 17:39
ami liubovta vse nqkoga 6te te spoleti.Ne moje6 ve4no da kara6 bez gadje.Pak i ot kade znae6 , 4e 6te stane kakto e stvalo predi?!?Moje6 da izlezne6 s tova mom4e i da mu obqsni6, 4e prosto ne iska6 da barzate!Poopoznai go malko i ako re6i6 4e ne e za teb ,prosto mu kaji i tolkova.Taka nqma da strada6 posle.Uspeh :!:

Krem4eto
05-05-2006, 20:25
Е.любпвта не пита а връхлита ;)!

krisi_love
05-05-2006, 21:41
не обръщай гръб на любовта само защото две момчета са те наранили те не знаят колко са изгубили...давай живей дивей любовта е най хубавото чувство на земята дори понякога от нея да боли :)

teenkopele
05-06-2006, 00:32
Ако си мислиш, че всяко едно момче, с което ще изизаш, ще те нарани-лъжеш се.
Според мен, просто си попаднала на такива момчета, но споко. С времето ще намериш това, което търсиш. :)
Успех. :wink:

He3HauKa
05-06-2006, 07:42
Spoks macka :wink: Vseki koito e bih naranqvan nemoje da povqrva v lubovta,v tova che e haresvan i t.n...No vse nqkoga otnovo shte se vlubish a dali shte badesh naranena ili ne zavisi ot tova dali ti shte pozvolish.Obichaite se ama si ima edno na um za vseki i smelo napred :mrgreen: