PDA

View Full Version : kogato si v cikal i pravi6 sex.....



azzzzz
05-03-2006, 19:51
iskam da pitam ne6to koeto naistina me interesuva i molq za kompetentni mneniq!kogato si v cikal vqrno li e 4e mom4eto moje da se izprazni v teb bez nikakav risk da zabremenee6?4uh tova ot edna priqtelka i nz dali naistina e taka zatova pitam vie dali ste 4uvali za ne6to takova

LoRinSeR
05-03-2006, 19:53
Винаги има опастност от забременяване. По време на цикъл се прави секс само с презарватив, защото стават много неприятни инфекции.

Qvkata_
05-03-2006, 19:53
ЦЕНЗУРА!!!

т. 13. Повече няма да пишеш в този форум!

.: machoka :.

LyLa
05-03-2006, 19:55
iskam da pitam ne6to koeto naistina me interesuva i molq za kompetentni mneniq!kogato si v cikal vqrno li e 4e mom4eto moje da se izprazni v teb bez nikakav risk da zabremenee6?4uh tova ot edna priqtelka i nz dali naistina e taka zatova pitam vie dali ste 4uvali za ne6to takova
Има риск пак но е доста по нищожен да

05-03-2006, 19:56
Маринче нали ти казахме вече не си бременна спокойно :)

ACTPO
05-03-2006, 19:58
iskam da pitam ne6to koeto naistina me interesuva i molq za kompetentni mneniq!kogato si v cikal vqrno li e 4e mom4eto moje da se izprazni v teb bez nikakav risk da zabremenee6?4uh tova ot edna priqtelka i nz dali naistina e taka zatova pitam vie dali ste 4uvali za ne6to takova


Може и да не ми вярваш,но аз снощи го правих с приятелка,която си мислеше,че цикъла и е минал и свърших вътре.Докато го правехме усетих че тече кръв,но беше късно.Чаршафите станаха мазало,само кръв,но знам.че докато си в цикъл,не можеш да забременееш,случвало ми се е и друг път,не се плаши

05-03-2006, 20:19
Шансът да забременееш е почти нулев.

ACTPO
05-03-2006, 20:20
Ъпсурд е да забременееш ;-)

Glezlata
05-03-2006, 20:27
I az sum 4uvala,4e nemoje6 da zabremenee6,ama puk v kraina smetka po dobre ne riskuvai. [-(

Qvkata_
05-03-2006, 23:24
ЦЕНЗУРА!!!

т. 13. Повече няма да пишеш в този форум!

.: machoka :.

SpermoDaritel
05-04-2006, 01:32
iskam da pitam ne6to koeto naistina me interesuva i molq za kompetentni mneniq!kogato si v cikal vqrno li e 4e mom4eto moje da se izprazni v teb bez nikakav risk da zabremenee6?4uh tova ot edna priqtelka i nz dali naistina e taka zatova pitam vie dali ste 4uvali za ne6to takova

ДА НЕ СИ ПСИХИЧНО БОЛНА ВЕ
КОГАТО СИ В ЦИКАЛ НЕ СЕ ПРАВИ СЕКС!!!!!!!!!!!!!!!
http://smilies.sofrayt.com/%5E/0/turok.gif
za pruf pat da sam na tfoq strana

Pr0sTak
05-04-2006, 02:44
Е туй пак са децките глупости толкоз ли неможете да изтраете 5-6-7 дена без секс ?

лапешка работа :-s

Night_Knight
05-04-2006, 07:08
iskam da pitam ne6to koeto naistina me interesuva i molq za kompetentni mneniq!kogato si v cikal vqrno li e 4e mom4eto moje da se izprazni v teb bez nikakav risk da zabremenee6?4uh tova ot edna priqtelka i nz dali naistina e taka zatova pitam vie dali ste 4uvali za ne6to takova
"Цикълът" е почти в средата между две овулации. А, както знаете при овулацията 1) се отделя яйцеклетката която може да бъде оплодена през следващите 12 часа, 2) животът на спрматозоидите е не повече от 72 часа. Т.е. при що-годе редовен цикъл - НЕ, не можеш да забременееш по време на менструация.

05-04-2006, 07:12
iskam da pitam ne6to koeto naistina me interesuva i molq za kompetentni mneniq!kogato si v cikal vqrno li e 4e mom4eto moje da se izprazni v teb bez nikakav risk da zabremenee6?4uh tova ot edna priqtelka i nz dali naistina e taka zatova pitam vie dali ste 4uvali za ne6to takova
"Цикълът" е почти в средата между две овулации. А, както знаете при овулацията 1) се отделя яйцеклетката която може да бъде оплодена през следващите 12 часа, 2) животът на спрматозоидите е не повече от 72 часа. Т.е. при що-годе редовен цикъл - НЕ, не можеш да забременееш по време на менструация.

Da no ima faktori, koito mogat da izmestqt ovulaciqta- stres, prenatovarvane, rqzka smqna na klimat ili zazon. Nikoga ne move 4ovek da e siguren, ima malka veroqtnost, no SU6TESTVUVA!

gangbang
05-04-2006, 07:27
Винаги има шанс да забременееш.

Ако сакате да клецате и да нема деца, ползвайте куробран, србска марка партизан :mrgreen:

LoRinSeR
05-04-2006, 07:27
iskam da pitam ne6to koeto naistina me interesuva i molq za kompetentni mneniq!kogato si v cikal vqrno li e 4e mom4eto moje da se izprazni v teb bez nikakav risk da zabremenee6?4uh tova ot edna priqtelka i nz dali naistina e taka zatova pitam vie dali ste 4uvali za ne6to takova

ДА НЕ СИ ПСИХИЧНО БОЛНА ВЕ
КОГАТО СИ В ЦИКАЛ НЕ СЕ ПРАВИ СЕКС!!!!!!!!!!!!!!!
http://smilies.sofrayt.com/%5E/0/turok.gif

Кой те излъга, че не се прави ?

Night_Knight
05-04-2006, 07:35
Винаги има шанс да забременееш.
Кулио, не лъжи децата бре :)


Кой те излъга, че не се прави ?
Е много ясно, че се прави. Ушевия не разбира. :mrgreen:

LoRinSeR
05-04-2006, 07:39
Винаги има шанс да забременееш.
Кулио, не лъжи децата бре :)


Кой те излъга, че не се прави ?
Е много ясно, че се прави. Ушевия не разбира. :mrgreen:

Зависи дали е приятно и на двамата партныори.

SuN4o_F
05-04-2006, 12:58
sex po vreme na cikal pfppfpfpf ujas ... ima veroqtnost DA !

strange__
05-04-2006, 14:20
Брутални сте :!: Много ясно,че секс по време на менструация може да се прави,но е гадно бе!!!Ако една седмица не го правите какво ще ви стане?! Дали,ще ви е много приятно приятелката ви да тече като пробита,а вие де се е*ете :shock:

elize
05-04-2006, 14:59
По принцип шансът да забременееш по време на цикъл е почти нищожен, но това не е гаранция, че не може да ти се случи. Имам една позната, която е забременяла точно по време на менструация и сега си
има един Николайчо така че...прави си изводите.

05-04-2006, 15:35
Eй ти едно компетентно мнение.

Неможеш да забременееш до няколко 3 до 5 дни след цикъла още не се е излюпила нова яйцеклетка.

LoRinSeR
05-04-2006, 16:58
Брутални сте :!: Много ясно,че секс по време на менструация може да се прави,но е гадно бе!!!Ако една седмица не го правите какво ще ви стане?! Дали,ще ви е много приятно приятелката ви да тече като пробита,а вие де се е*ете :shock:

То зависи от гледната точка, същото е и с гълтането ...

Ecstasy
05-04-2006, 17:03
kogato si v cikal vqrno li e 4e mom4eto moje da se izprazni v teb bez nikakav risk da zabremenee6?4uh tova ot edna priqtelka i nz dali naistina e taka zatova pitam vie dali ste 4uvali za ne6to takova


Няма такова нещо! [-X До колкото знам даже и да си в цикал пак може да забременееш :mrgreen:


тва че когато си в цикал неможеш да забременееш е мит :mrgreen:

Labelle
05-04-2006, 23:27
Как точно се забременява в цикъл , че не схващам - яицеклетка за оплождане няма, а сперматозоидите живеят до 72 часа. Тоест не се "засичат" (ако може така да се изразя) неоплодена яйцеклетка и жив сперматозоид. Това е все едно да караш колело и задната гума да се удари в предната.

Pr0sTak
05-05-2006, 06:32
Как точно се забременява в цикъл , че не схващам - яицеклетка за оплождане няма, а сперматозоидите живеят до 72 часа. Тоест не се "засичат" (ако може така да се изразя) неоплодена яйцеклетка и жив сперматозоид. Това е все едно да караш колело и задната гума да се удари в предната.


По добре наливайте акъл на лапетата да не го праят и да чакат а вие правите точно обратното карате ги да праят глупости

х
05-05-2006, 07:05
Брутални сте :!: Много ясно,че секс по време на менструация може да се прави,но е гадно бе!!!Ако една седмица не го правите какво ще ви стане?! Дали,ще ви е много приятно приятелката ви да тече като пробита,а вие де се е*ете :shock:

po vreme na sex, kr1vote4enieto mn namalqva ili spira. a bremennosta e malko veroqtna, no vse pak veroqtna!!!

LoRinSeR
05-05-2006, 07:06
Брутални сте :!: Много ясно,че секс по време на менструация може да се прави,но е гадно бе!!!Ако една седмица не го правите какво ще ви стане?! Дали,ще ви е много приятно приятелката ви да тече като пробита,а вие де се е*ете :shock:

po vreme na sex, kr1vote4enieto mn namalqva ili spira. a bremennosta e malko veroqtna, no vse pak veroqtna!!!

Най-правилното мнение до сега в темата.

strange__
05-05-2006, 16:40
Брутални сте :!: Много ясно,че секс по време на менструация може да се прави,но е гадно бе!!!Ако една седмица не го правите какво ще ви стане?! Дали,ще ви е много приятно приятелката ви да тече като пробита,а вие де се е*ете :shock:

po vreme na sex, kr1vote4enieto mn namalqva ili spira. a bremennosta e malko veroqtna, no vse pak veroqtna!!!

Най-правилното мнение до сега в темата.
И пак не ми отговорихре на въпроса...какво по дяволите ще ви стане,ако изчакате да и свърши?! Няма ли да ви е по-комфортно... :roll: Или пък имате такава нужда от секс,че една седмица не можете да издържите :shock:

niki_borisov
05-05-2006, 17:32
Брутални сте :!: Много ясно,че секс по време на менструация може да се прави,но е гадно бе!!!Ако една седмица не го правите какво ще ви стане?! Дали,ще ви е много приятно приятелката ви да тече като пробита,а вие де се е*ете :shock:

po vreme na sex, kr1vote4enieto mn namalqva ili spira. a bremennosta e malko veroqtna, no vse pak veroqtna!!!

Най-правилното мнение до сега в темата.
И пак не ми отговорихре на въпроса...какво по дяволите ще ви стане,ако изчакате да и свърши?! Няма ли да ви е по-комфортно... :roll: Или пък имате такава нужда от секс,че една седмица не можете да издържите :shock:
Добро утро..
По темата - По добре да не се рискува,просто не си заслужава за едното изхвърляне в нея да рискуват много повече и двамата. Трябва да си малко разумен когато си правиш удоволстивето.

strange__
05-05-2006, 17:36
Брутални сте :!: Много ясно,че секс по време на менструация може да се прави,но е гадно бе!!!Ако една седмица не го правите какво ще ви стане?! Дали,ще ви е много приятно приятелката ви да тече като пробита,а вие де се е*ете :shock:

po vreme na sex, kr1vote4enieto mn namalqva ili spira. a bremennosta e malko veroqtna, no vse pak veroqtna!!!

Най-правилното мнение до сега в темата.
И пак не ми отговорихре на въпроса...какво по дяволите ще ви стане,ако изчакате да и свърши?! Няма ли да ви е по-комфортно... :roll: Или пък имате такава нужда от секс,че една седмица не можете да издържите :shock:
Добро утро..
По темата - По добре да не се рискува,просто не си заслужава за едното изхвърляне в нея да рискуват много повече и двамата. Трябва да си малко разумен когато си правиш удоволстивето.
Големи сте е*ачи всичките :smt012 Аре спирам с офф-а...

Бате Еци
05-05-2006, 23:54
От трите страници прочетох само едно вярно изказване, което гласеше:
По време на менструация МОЖЕ да се забременее ако мъжа се изпразни вътре. НО след като ви е отминал цикъла до петия ден някъде е невъзможно да забременеете, защото сперматозоидите няма какво да оплодят. Лично тествано не един и два пъти. Така че изчакайте да ви отмине цикъла, после нека се празнят във вас на воля, и после ползвайте презервативи. :-) Успех

Alice Fox
05-06-2006, 10:40
iskam da pitam ne6to koeto naistina me interesuva i molq za kompetentni mneniq!kogato si v cikal vqrno li e 4e mom4eto moje da se izprazni v teb bez nikakav risk da zabremenee6?4uh tova ot edna priqtelka i nz dali naistina e taka zatova pitam vie dali ste 4uvali za ne6to takova

То от опит глава не боли... :lol: