PDA

View Full Version : Ludnica v Glavata



malkoto_baby
05-03-2006, 21:49
Hi alL....! znachii imah nqkfa "vryzka" s edno momche...to ne beshe tochno hodene ama se vijdahme seki denn abee syshtoto...!I znachi nie sme zaedno ot 8 meseca i sega veche ne e syshtoto toi postoqnno mi kazva obicham te alabala ama az nqkaksiii...veche ne izpitvam syshtoto kym nego no kato trygna da mu go kaja i mi stava gadno za nego :roll: i nemoga da mu go kajaa...bez nego mi e kofti i s nego mi e koftii...!!!dali naistina go obicham ili samo e chuvstfoto na privyrzanost.....!!Da sym s nego ili ne? :twisted: ...a ot obojateli ne se oplakvam imam si mnogo :-D

Qvkata_
05-03-2006, 22:43
ЦЕНЗУРА!!!

т. 13. Повече няма да пишеш в този форум!

.: machoka :.

Ipolit
05-03-2006, 23:59
:::

black_dimond
05-04-2006, 07:32
mi na nqkoi momi4eta kato im kajat 4e gi obi4at ili na6o ot sorta te se pla6at i nesusnatelno se otdrupvat taka 4e moje tova da e prodlema

LP_girl_14
05-04-2006, 11:12
Когато един човек си обича гаджето никога дори през главата му няма да мине мисълта да късате и думата"Раздяла' щеше да е най-лошата,която може да си преставиш.При теб проблема е навика.Просто вече толкова си свикнала с него и той е станал част от теб,че не смееш да му кажеш истината,защото се страхуваш че той вече няма да е до теб,че ще го нараниш и т.н.Само ти си знаеш кво чувстваш.Но ако не го обичаш и не си щастлива с него тогава му го кажи.По добре горчивата истна отколкото красивата лъжа :smt023

sometimes_
05-04-2006, 12:47
Мисля, че ще е по-добре да се разделите. Така измъчваш себе си и лъжеш него, обясни му за това, което чувстваш, той би трябвало да те разбере...

teenkopele
05-04-2006, 14:42
Мило тва е само преварзаност не може да го обичаш и да искаш да късате
Стегни са и му го кажи заштото така измъчваш и двамата

На същото мнение съм. :wink:

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-04-2006, 15:44
Hi alL....! znachii imah nqkfa "vryzka" s edno momche...to ne beshe tochno hodene ama se vijdahme seki denn abee syshtoto...!I znachi nie sme zaedno ot 8 meseca i sega veche ne e syshtoto toi postoqnno mi kazva obicham te alabala ama az nqkaksiii...veche ne izpitvam syshtoto kym nego no kato trygna da mu go kaja i mi stava gadno za nego :roll: i nemoga da mu go kajaa...bez nego mi e kofti i s nego mi e koftii...!!!dali naistina go obicham ili samo e chuvstfoto na privyrzanost.....!!Da sym s nego ili ne? :twisted: ...a ot obojateli ne se oplakvam imam si mnogo :-D

mi po dobre go ostavi i si nameri nqkoi kym koito nqma da si prosto privarzanana a i 6te obi4a6 i az bqh s edin koito postoqnno mi vika6e 4e me obi4a oba4e az ne mojeh da mu go kaja po dobr eda se razdelite 6te ti e leko kofti no 6te mine :P

L_i_z_I
05-04-2006, 16:09
Когато един човек си обича гаджето никога дори през главата му няма да мине мисълта да късате и думата"Раздяла' щеше да е най-лошата,която може да си преставиш.При теб проблема е навика.Просто вече толкова си свикнала с него и той е станал част от теб,че не смееш да му кажеш истината,защото се страхуваш че той вече няма да е до теб,че ще го нараниш и т.н.Само ти си знаеш кво чувстваш.Но ако не го обичаш и не си щастлива с него тогава му го кажи.По добре горчивата истна отколкото красивата лъжа :smt023

Така си ...и аз съм на същото мнени :wink:

05-04-2006, 20:50
To mai sichko stana zaradi edno drugo momche ...shtoto toi me haresvashe pyk za nego ne se noseha mn dobri sluhove...shtoto toi mn mrazi nqkfi takiva momicheta s super samochuvstfie i da nqma pokritie..i kato vidi nqkfo takova momiche (vprochem momcheto e super krasavec) i trygva s nego samo i samo da mu pokaje kfa e shmatka ...no kogato e s nqkoe svqsno momiche naistina e seriozen!Takaa i dneska kazah na drugiq che neiskam da sym s nego i ...stana mu gadno na picha i mi vika "zaradi drug li e" ii az si zamylchahh nqmashe smisal da go lyja :---) !I sega sym si s drug! MNOGO MERSI ZA SAVETITE! =D>

macka123
05-05-2006, 14:20
Мило тва е само преварзаност не може да го обичаш и да искаш да късате
Стегни са и му го кажи заштото така измъчваш и двамата

tva e

Krem4eto
05-05-2006, 19:36
Ти сама трябва да прецениш кое чувство е!А когато прецениш и ще решиш какво да правиш!Хайде Успех!

malkoto_baby
05-09-2006, 21:31
To mai sichko stana zaradi edno drugo momche ...shtoto toi me haresvashe pyk za nego ne se noseha mn dobri sluhove...shtoto toi mn mrazi nqkfi takiva momicheta s super samochuvstfie i da nqma pokritie..i kato vidi nqkfo takova momiche (vprochem momcheto e super krasavec) i trygva s nego samo i samo da mu pokaje kfa e shmatka ...no kogato e s nqkoe svqsno momiche naistina e seriozen!Takaa i dneska kazah na drugiq che neiskam da sym s nego i ...stana mu gadno na picha i mi vika "zaradi drug li e" ii az si zamylchahh nqmashe smisal da go lyja :---) !I sega sym si s drug! MNOGO MERSI ZA SAVETITE! =D>
I se chuda dali moje da e iska da e s men samo za broika ili e neshto seriozno!Veche 2 sedmici hodim i sichko e superr...amaaa na momchetaaaa.....NE SE VQRVA! i sega se chudq dali da ostavam s nego!

Мачоу
05-10-2006, 01:28
На момчета не са вярвало а =D> .Оти па на момички требе да се верва :smt005 .Сички пръцкаме у едно гърне и сички сме еднакви говна понекога :smt014 .