PDA

View Full Version : НЕСПОДЕЛЕНАТА ЛЮБОВ



whisper_voice_from_Hell
05-03-2006, 22:29
Изживяли ли сте несподелена любов?Разкажете за нея.Каква беше причината да не отговорят на чувствата ви,защо ви отблъснаха?Колко време бяхте влюбен в този човек и как го забравихте?

Qvkata_
05-03-2006, 22:40
ЦЕНЗУРА!!!

т. 13. Повече няма да пишеш в този форум!

.: machoka :.

sk8girL
05-03-2006, 22:43
Едва ли има някой,който да не е усетил това чувство.Несподелената любов е едно от най-гадните неща,които могат да ти се случат:(
Аз лично съм имала несподелени любови и сега в момента имам една.. още си обичкам бившия.Минаха 7 месеца откакто се разделихме,но всеки ден мисля за него и знам,че той едва ли ще отвърне отново на чувствата ми,но все пак продължавам да го харесвам:)
Що се отнася до това как понасям несподелената любов мии.. Хмм аз нищо не мога да направя.Не мога да накарам човека насила да ме обича.Просто приемам нещата такива каквито са и продължавам напред,въпреки че ми е супер гадно отвътре :(

att
05-04-2006, 00:52
в живота е така! просто свиквай. не можеш винаги да бъдеш обичан, харесван или желан. понякога казваме, че не е честно точно еди-какво си
да се случва с нас, но трябва да знаем, че нито сме първите, нито пък последните. и преди теб е имало и след теб ще има. времето лекува всичко [/i]

dream_for_you
05-04-2006, 07:20
това е нещо,което всеки трябва да пеживее,колкото и гадно да зучи :-k с времето отминаваи, на края ти остава само споменът :smt012

black_dimond
05-04-2006, 07:29
to4no nespodelena ne no e imalo slu4ai v koito az haresva nqkoi i toi me haresva no ne6o ne se polo4ava6e

05-04-2006, 07:38
to4no nespodelena ne no e imalo slu4ai v koito az haresva nqkoi i toi me haresva no ne6o ne se polo4ava6e

emi...da...kato ne se "polO4ava" ni6to nemoim napraim po vyprosa obiknovenno... :)

Atika
05-04-2006, 08:49
Da useshtala sam go , no predi tova sam imala vrazka s tozi chovek.. Ne moga da bada vliubena v chovek s koito nikoga ne sam bila i ne sam opoznala ...

priti_kiti
05-04-2006, 08:52
хммм точно несподелена любов съм нямала.. по скоро съм се влюбвала в неподходящия човек..

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-04-2006, 09:35
Изживяли ли сте несподелена любов?Разкажете за нея.Каква беше причината да не отговорят на чувствата ви,защо ви отблъснаха?Колко време бяхте влюбен в този човек и как го забравихте?

mdam seki 4ovek e izjivql nespodelena liubov nz za6to me e otblasnal moje bi ne e izpitval sy6tite 4uvstva mi mn vreme go obi4kah zabrai go kato sre6tnah po dobar ot nego :P

05-04-2006, 16:13
Da useshtala sam go , no predi tova sam imala vrazka s tozi chovek.. Ne moga da bada vliubena v chovek s koito nikoga ne sam bila i ne sam opoznala ...
Tova e po-dobriqt variant spored men, dokato az moga se vlybq dori v nepoznat...tova e gadno ka4estvo. Az sa6to sam imala takiva i prodaljavam da imam v momenta, za6toto vinagi se vlybvam v nqkoi kraino nepodhodq6t i ot tova az stradam nai-mn, no tova e, nqma kak :cry:

street_art
05-04-2006, 16:18
"Tova e po-dobriqt variant spored men, dokato az moga se vlybq dori v nepoznat...tova e gadno ka4estvo. Az sa6to sam imala takiva i prodaljavam da imam v momenta, za6toto vinagi se vlybvam v nqkoi kraino nepodhodq6t i ot tova az stradam nai-mn, no tova e, nqma kak " i az sum to4no v su6tata poziciq.vlubix se v mom4e,koeto ne poznavam mn dobre(ot dosta vreme ve4e)i vse o6te mn si go obi4kam.nespodelenata lubov e nai-gadnoto ne6to na sveta :smt010 :smt010 :smt010

FizeuRa
05-04-2006, 16:39
това е нещо,което всеки трябва да пеживее,колкото и гадно да зучи :-k с времето отминаваи, на края ти остава само споменът :smt012
Така е

geri777
05-04-2006, 16:46
imala sym naspodelena lubov sled kato skysah s gadjeto si.typa gre6ka napravih i se razdelihme.oba4e nemoje da se kaje 4e ne e spodelena poneje kolkoto i da ne iska o6te me obi4a kakto i az nego.ama zasega ni6o nemoga da napravq za da si go vyrna.TOI MI BE6E PYVATA LUBOV,A TQ NAI TRUDNO SE ZABRAVQ

broken`dreams
05-04-2006, 18:12
mda nespodelenata liubov opredeleno pri4inqva neopisuema bolka..e zavisi za6otot nqkoi zabravqt burzo no ima i takiva kato men koito ne zabravqt... :cry: purvata mi nespodelena liubov e vsu6nost e ednovremenno nai ujasnoto i nai prekrasnoto koeto nqkoga mi se e slu4valo- stava vupros za mom4e koeto e s godina po golqmo ot men i s nego ve4e 5 godini se gonim-tu az nego tu toi men ...toi si pada malko jenkar i moje bi v tova e problema moje bi-hodil e sus super mnogo momi4eta no strannoto e 4e vinagi se vru6ta pri men-bilo to i za 1 den-vijdame se prez nqkolko meseca za6toto az u4a v drug grad i kogato se vidim vsi4ko se povtarq,pak i pak...i taka ve4e 5ta godina...zaedno sme 1 den...durjim se taka vse edno hodim ot deca a na sledva6tiq den ve4e vse edno ni6to ne e stanalo...kolko hiladi puti sum govorila s nego kolko puti mi e priznaval 4e osuznava 4e e gre6al za vsi4kite puti v koito me e naranqval i 4e naistina iska da bude s men i otnovo minava vreme i toi ve4e ne znae kakvo iska....5 godini-edin bezkraen ko6mar...omagiosan krug ot koito ne moga ili ne iskam da izlqza...5 godini v koito sa subrani nai istinskite i nai dulbokite mi 4ustva i migove...5 godini na ujasqva6ta bolka i sulzi...tolkova mnogo sulzi,5 godini i 1 4ovek-4ovek koito promeni jivota mi i promeni men samata-nakara me da porasna a bqh o6te malka... :cry: no ne moga prosto ne moga da go iztrugna ot surceto si vupreki vsi4ko koeto mi e pri4inil vseki put kogato go vidq znam 4e nikoga nqma da ima 4ovek koito da ozna4ava tolkova mnogo za men,no znaete li ne sujalqvam za ni6to-vsi4ki mi povtarqha zabravi go toi ne e za teb....no az vuob6te ne sujalqvam 4e ne sum go zabravila i 4e sum izjivqla vsi4kite tezi migove s nego za6toto imenno tova sa migovete v koito sum po4ustvala onova istinsko 4utvo koeto se izpitva vednuj v jivota-onazi prikazka.... :smt008 imala sum i drugi priqteli sled tozi 4ovek no vinagi sum se zavru6tala kum nego :cry: poslednoto mom4e po koeto bqh luda su6to be6e ne6to kato nespodelena liubov-ujasno mnogo go haresvah govorehme si vseki den v icq...v u4ili6te si razmenqhme pogledi...gledahme se dosta dulgo...vseki boji den v produljenie na nqkolko meseca...daje izlizahme i nakraq to4no kogato bqh subrala smelost da govorq s nego izvednuj toi mi kaza 4e si ima priqtelka ot nqkolko dni-momi4e koeto gonel ot dosta otdavna...dosta me zabolq za6toto taqh ogromni nadejdi i sega vse o6te me boli no 6te mine vreme i 6te go preodoleq(nadqvam se)-drugo mai ne mi ostava.... ](*,) i taka tova mai e ot men-mai dosta se zaplesnah i posta stana dosta dulgi4uk no 6te se radvam ako nqkoi otdeli vreme da go pro4ete :wink: haide sladurkovci 4ao ot men-obi4aite se \:D/

648541
05-04-2006, 20:12
imala sum nespodelena lubov no nz za6to se polu4iha ne6tata taka a ina4e pove4eto lubovi sa mi bili nevuzmojni po red pri4ini :cry: i ne moga da si obqsnq kak vnagi se vlubvam v nepodhodq6tiq 4ovek ](*,) ](*,) ](*,) :-k

sexy_play_baby
05-04-2006, 20:26
Mне нямала сЪм несподелена любов но почти винаги става така че да се влюбя в неподходящо момче ама кво да се прави :cry:

malkoto_baby
05-04-2006, 21:49
Moita istoriq e mn dylga!Znacho obichah edno momche 2 godini...i toi se mi kazvashe obicham te samo kato priqtel :---) i ako sme bili hodeli sme shteli da si razvalim priqtelsvoto(pyk toi beshe golqm jenkar)i hodeshe s po nqkolko na vednyj vyrteshe momichetata na makiq si prys....noo uvii obichah go i celuvahme se tfa onovaa ama ne hodehme!!i sega kfo da ti e*a priqtelstvoto ne sme se vijadali ot 5 meseca ](*,)

Krem4eto
05-05-2006, 17:05
OoOoO наистина е гадно...Остават само спомените,мечтите,хубавите сънища...но разбира се времето лекува и аз се излекувах и ми е супер много по-добре!!!

pechomuh_f4e_
05-05-2006, 17:39
Mda prejivqvala sam nepodelena lubov... bih kazala 4e e otvratitelno :cry: e v1preki 4e nqkoi kazvat ( pove4eto de ) 4e im ostavali "spomenite me4tite i hubavite s1ni6ta" to4no obratnoto o6te ne moga da se savzema [-X ( pri nqkoi daje se polu4ava strah ot tova da b1de6 otblasnat o6te vednaj i da strada6 o6te pove4e) ne sam saglasna 4e vremeto lekuva to samo promenq horata no ne moje da zali4i stradanieto koeto si izpitval . :roll: ostava mi samo nadejdata 4e nqkoi den nqkoi 6te me obi4a taka 4e da me nakara da zabravq tazi bolka i da prodalja napred.

Nask0`
05-05-2006, 20:18
Повечето неможете да се съвземете, защото не е минало достатъчно време при мен минава след година и половина някъде.

PLAMENKO
05-05-2006, 21:22
имал съм всеки човек е имал :)
но несподелената любов не боли толкова много, колкото ако те прават на луд много време и да те лъжат че те обичат , един вид да си играят с чуствата ти ...
а когато някои те отхвърли поне ти показва че не те харесва , не си играе с теб... не те лъже