PDA

View Full Version : Trqbva li razre6enie ot Roditel?



Adani
05-03-2006, 22:48
Vaprosa mi e sledniqt-Trqbva li razre6enie ot roditel ako edno nepalnoletno momi4e iska da napravi abort? Bqh 4el nqkade 4e v Angliq ne e nujno...

Qvkata_
05-03-2006, 22:53
ЦЕНЗУРА!!!

т. 13. Повече няма да пишеш в този форум!

.: machoka :.

анонимно човече
05-03-2006, 22:57
Qvkata mislq 4e priqtelq s problema e mom4e :) pone taka izglejda ot tova kakvoto e napisal.Otnosno vyrposa ne mislq 4e trqbva razre6enie ama ako nqkoq putka re6i da abortira bih q prebil 4e da se vzeme v ruce.Tova si e 4isto :smt073

Qvkata_
05-03-2006, 23:02
ЦЕНЗУРА!!!

т. 13. Повече няма да пишеш в този форум!

.: machoka :.

05-03-2006, 23:37
I'll resurrect every aborted baby and start an army :evil: :evil:

Qvkata_
05-03-2006, 23:39
ЦЕНЗУРА!!!

т. 13. Повече няма да пишеш в този форум!

.: machoka :.

SuN4o_F
05-04-2006, 09:28
лица под 18 години не могат да правят аборт без разрешение от родител/настойник...

манипулацията е адски опасна все пак...

а за закостенелите ви виждания относно аборта...
по- добре да убиеш ембрион, отколкото да съсипеш живота на едно дете, което е нежелано + живота на двамата родители...
az sam napalno saglasna pak i ako maikata sega e na 14 15 ... situaciqta e pla4evna #-o

SEXtreme
05-04-2006, 11:45
Абе, вие тъпи ли сте ве?! Изобщо знаете ли какво е за едно момиче да има нежелано бебе?! Вие изобщо осъзнавате ли какво е това?! А ти Qvkata_ земи си затвори устата, шото явно си нямаш представа за кво говориш! Аре да те видиме тебе, дали няма да направиш аборт, ако от това зависи бъдещето ти?! Кой е по-важен - твоя живот или живота на едно същество, което даже не е на белия свят! Не казвам, че не е важно - напротив. Аборта е нещо ужасно, но не винаги човек има избор....а вие дето разправяте, против аборта сте едни кухи говеда, дето мислят с долнати си глава, АКО ИМАТ ТАКАВА. И ако ти Qvkata_ си полицай (което не ми се вярва) и ако колегите ти са като теб, значи наистина държавата ни отива на зле

По темата: За аборта мисля, че трябва съгласие на родителите, но не съм сигурна.

Chiana
05-04-2006, 17:37
Да, нужно е съгласието на родителите. Така е според закона. Подпис поне на единия родител! Е, естествено има и клиники, които работят незаконно, но смятате ли, че това е добре за вас и приятелките ви? Кой знае какво е обслужването.... А абортът не е шега работа! Това си е операция...
А относно това да задържи детето... наистина си е гадно нещо аборта, но в някои случаи няма друг вариант. Много по-добре е момичето да абортира, отколкото да задържи детето, което ще расте при неблагоприятни за него условия, а младите родители ще си съсипят живота! Според вас някой 14-15-16-годишен хлапак може ли да бъде отговорен и грижовен баща, да изхранва семейството си, да се грижи за жена си, да изкарва пари и да не хойка наляво-надясно по дискотеки и купони? И цял живот да е с момичето, което му е родило дете? Защото аз например ако съм бременна и искам да задържа детето, ще накарам приятеля ми да се ожени за мен. Все пак детето не е правено само от майката. И бащата трябва да си понесе последствията... А пък и аз не мога чесно да ви кажа, аз съм на 18 и дори да забременея, ще родя на 19, и пак не мога да си представя да бъда майка на тези години! А камоли 14-15 годишно момиче!
Та това е! При непълнолетни абортът е най-доброто нещо, което може да се направи. И аз съм убедена, че всеки родител ще предприеме тези мерки. Колкото и да е бесен на детето си, колкото и да му се кара, това ще е първоначално. После ще се усети и ще го заведе на лекар. Та затова не трябва да се рискува, а да се каже на родителите.

`Death`Whore`
05-04-2006, 17:39
Бих направила аборт, обаче не бих родила. Мъжът не ме интересува по този въпрос. Не той ще носи бебе, не той ще дебелее, не той ще яде постоянно, не неговите зъби и кости ще се преебат! Изборът е на жената!
Дори да оставим това настрана, едно дете трябва да се възпитава от двама влюбени родители, а не от някакви гадженца, на които им се е скъсал презерватива. Детето трябва да е искано и родителите трябва поне да се уважават, за да е щастливо. А единственото, което една жена иска за евентуалното си дете, е да е щастливо.