PDA

View Full Version : Искам да го обичам, а не мога



att
05-03-2006, 23:06
От близо 7 месеца съм с момче, което страшно много държи на мен. всеки божи ден ми доказва колко много ме обича, доказва ми, че не може да живее без мен. той прави всичко възможно за да ми угажда, да ме глези. подкрепя ме и е до мен тогава когато дори родителите ми са ми обърнали гръб... а какво му давам в замяна? лъжа го! всеки ден го лъжа в очите, че изпитвам същото каквото и той към мен. той е от малкото хора, които заслужават да бъдат истински. как да го направя щастлив без аз да бъда нещастна?! :(

Qvkata_
05-04-2006, 00:14
ЦЕНЗУРА!!!

т. 13. Повече няма да пишеш в този форум!

.: machoka :.

IdiOtKa
05-04-2006, 03:08
От близо 7 месеца съм с момче, което страшно много държи на мен. всеки божи ден ми доказва колко много ме обича, доказва ми, че не може да живее без мен. той прави всичко възможно за да ми угажда, да ме глези. подкрепя ме и е до мен тогава когато дори родителите ми са ми обърнали гръб... а какво му давам в замяна? лъжа го! всеки ден го лъжа в очите, че изпитвам същото каквото и той към мен. той е от малкото хора, които заслужават да бъдат истински. как да го направя щастлив без аз да бъда нещастна?! :(
не се притесняваи 6е свикне6 с времето .....

black_dimond
05-04-2006, 07:25
e ne moje i ti i toi da ste 6astlivi kato ti ne go obi4a6 trqbva ili da pravi6 kompromisi i da se nau4i6 da go obi4a6 ili da mu kaje6

LP_girl_14
05-04-2006, 10:52
Според мен трябва да говориш с него и да му кажеш истината.Тва са 7 месеца и ти не си могла да го обикнеш.Още 7 ли смяташ да чакаш?Дори той да е най-съвършенния човек на тази земя,като не може да ти разтупка сърчицето и да те накара да изпиташ онова чувство дето любов му викат,тогава няма закво да си с него.Разбирам че ще го нараниш,но той ще се почувства по-зле ако ознае че не го обичасш и си с него само защото наискаш да изпита болка при загубата ти.Той заслужава да е с момиче,което да му отвърне на чувствата и да го обича по същия начин.Остави го да намери щастието си.Това се опитай да направиш и ти :smt023

priti_kiti
05-04-2006, 11:04
Според мен трябва да говориш с него и да му кажеш истината.Тва са 7 месеца и ти не си могла да го обикнеш.Още 7 ли смяташ да чакаш?Дори той да е най-съвършенния човек на тази земя,като не може да ти разтупка сърчицето и да те накара да изпиташ онова чувство дето любов му викат,тогава няма закво да си с него.Разбирам че ще го нараниш,но той ще се почувства по-зле ако ознае че не го обичасш и си с него само защото наискаш да изпита болка при загубата ти.Той заслужава да е с момиче,което да му отвърне на чувствата и да го обича по същия начин.Остави го да намери щастието си.Това се опитай да направиш и ти :smt023 точно!

tedy1_baby
05-04-2006, 11:10
ми въпроса е спорен.ако му кажеш той ще има възможност да продължи на пред.може и да му е трудно,но ще го направи.от друга страна по-лесно е да останеш с него,но рано илу късно пак ще го оставиш.така че най-добре е да му обясниш ситуацията и да се сотавяте вече.

sasho_metallico
05-04-2006, 11:37
Абе вие всички момичета сте такива.
Някое момче като ви обича и ви огажда вие не можете да му отвърнете със същото. Обаче ако е някой боклук и ви прави на две и полувина веднага тичате по-него.
А ти като не чувстваш нищо към него го зарежи и си останете френдс.
И да ти не дреме

sometimes_
05-04-2006, 12:56
Понякога се случва и това - имаш това, което искаш, но вече не ти е интересно. Както каза LP_girl_14, по-добре поговори с него, няма смисъл да се лъжете и мъчите... До сега не си го обикнала, та сега ли ще го обикнеш... Мисля, че си с него заради това, че си му признателна за обичта, която ти дава и може би...от съжаление. Така че ако държиш на него, по-добре го остави да намери момичето, което ще го обича наистина, защотото той явно го заслужава...

teenkopele
05-04-2006, 14:44
Според мен трябва да говориш с него и да му кажеш истината.Тва са 7 месеца и ти не си могла да го обикнеш.Още 7 ли смяташ да чакаш?Дори той да е най-съвършенния човек на тази земя,като не може да ти разтупка сърчицето и да те накара да изпиташ онова чувство дето любов му викат,тогава няма закво да си с него.Разбирам че ще го нараниш,но той ще се почувства по-зле ако ознае че не го обичасш и си с него само защото наискаш да изпита болка при загубата ти.Той заслужава да е с момиче,което да му отвърне на чувствата и да го обича по същия начин.Остави го да намери щастието си.Това се опитай да направиш и ти :smt023

Много правилно казано! =D>

SmiLe_BaBy{P}
05-04-2006, 15:45
От близо 7 месеца съм с момче, което страшно много държи на мен. всеки божи ден ми доказва колко много ме обича, доказва ми, че не може да живее без мен. той прави всичко възможно за да ми угажда, да ме глези. подкрепя ме и е до мен тогава когато дори родителите ми са ми обърнали гръб... а какво му давам в замяна? лъжа го! всеки ден го лъжа в очите, че изпитвам същото каквото и той към мен. той е от малкото хора, които заслужават да бъдат истински. как да го направя щастлив без аз да бъда нещастна?! :(
не се притесняваи 6е свикне6 с времето .....


Току що защити потенциала на nicka си... според тебе 7 месеца малко ли са? :smt014 Даже са прекалено много време, при условие,че и двамата са живяли в лъжа.Виж какво att единствения изход от това е да му кажеш всичко.Истината и само истината.Достатъчно дълго си го лъгала тоз човек .... Поне в последните ви моменти заедно бъди искрена и честна към него.

Krem4eto
05-05-2006, 15:56
От близо 7 месеца съм с момче, което страшно много държи на мен. всеки божи ден ми доказва колко много ме обича, доказва ми, че не може да живее без мен. той прави всичко възможно за да ми угажда, да ме глези. подкрепя ме и е до мен тогава когато дори родителите ми са ми обърнали гръб... а какво му давам в замяна? лъжа го! всеки ден го лъжа в очите, че изпитвам същото каквото и той към мен. той е от малкото хора, които заслужават да бъдат истински. как да го направя щастлив без аз да бъда нещастна?! :(

Ако го оставиш имай в предвид,че никой няма да е като него!Само ей това исках да ти кажа!