PDA

View Full Version : Кърджали



djei-djei
05-04-2006, 00:43
Били ли сте някога в Кърджали?И ако да какво там ви направи най-силно впечтление;какво най-много ви хареса;какво мислите за хората там(българите);какви са ви впечатленията за момичетата-като характер,и има ли много руси момичета и кои са най-яките блондинки там??И всичко друго което се сетите за града или ви е направило най-силно впечатление..нещо интересно и любопитно което се е случило в града(случки) което искате да споделите и с нас..
Ще се радам да има кой да каже нещо повече.. \:D/
благодаря на всички които ще се включат по темата! :P

Jamalska
05-04-2006, 13:32
да ти имам темата направо...
Еми не съм била там,не знам нищо за руси женки...
Имам си един-2 приятели там...И двамата са готини хорица и си и уважавам ама...:/

teenkopele
05-04-2006, 13:53
До сега не съм ходил, но защо пък не в бъдеще?!? \:D/
Иначе за хората там, нищо не съм чувал. :wink:

дмкфнхсфх
05-04-2006, 15:09
Живяла сам там(в Кърджали) сега живея в София и мисля 4е там хората са мноо по яки от тук, тук са много студени.. е някои де ама там поне пове4ето са пе4ени а за жентике верно там има мн яки пи4ки и пи4ове... :lol: :D СуПеР си е градчето... :P

skate_warrior
05-04-2006, 15:15
Добре бе като не знаете нищо за Кърджали , защо пиешете в тая тема? Аз съм ходил там 2-3 пъти ... има хубави места. Скоро се нананесе едно семейство от точно под мен , обаче са големи селяни... Надуват чалгата по нощи и са много надути.. май кърджалийците не са от най-приятните хора ;)

Jamalska
05-04-2006, 15:28
Добре бе като не знаете нищо за Кърджали , защо пиешете в тая тема? Аз съм ходил там 2-3 пъти ... има хубави места. Скоро се нананесе едно семейство от точно под мен , обаче са големи селяни... Надуват чалгата по нощи и са много надути.. май кърджалийците не са от най-приятните хора ;)
Еми тия двамцата мойте..единия е би-бой;)..другия...е само фен,но ненормален фен на хип-хоп...и понеже в Кърджали няма ко да се прай явно редовно ходи по джемове,ивенти,концерти и тн:)Така че ..от всичко си има изключения

skate_warrior
05-04-2006, 16:06
Може да го видя на някой батъл ;)

BroKeN^DreAmZ`f
05-04-2006, 21:09
Били ли сте някога в Кърджали?И ако да какво там ви направи най-силно впечтление;какво най-много ви хареса;какво мислите за хората там(българите);какви са ви впечатленията за момичетата-като характер,и има ли много руси момичета и кои са най-яките блондинки там??И всичко друго което се сетите за града или ви е направило най-силно впечатление..нещо интересно и любопитно което се е случило в града(случки) което искате да споделите и с нас..
Ще се радам да има кой да каже нещо повече.. \:D/
благодаря на всички които ще се включат по темата! :PВъххх....как па са сети за Кърджалии...!?Ми ко да ти кажа темата не и виждам смисъла,ама както и да е тва няма значение!
Аз живея в Кърджали.......и кво да ти кажа града си е хубав макар и малко малък,само дето хората са малко шк....има си и готини де,ама преобладават селяните,което разваля самия град,ама кво да се прай тва е :) Иначе са зели и да го поопраят след някоя година може и да се намират повече от 1-2 места за забавление :P Колкото до мацките ми кво да кажа бива си ни:)))иначе и момчета има хубави :) абе не езле градчето :mrgreen:

Jamalska
05-04-2006, 21:56
Може да го видя на някой батъл ;)
Кой?;)

skate_warrior
05-04-2006, 22:11
Може да го видя на някой батъл ;)
Кой?;)

Тоя bboy :) А може и вече да съм го виждал... ;) Той от някое крю ли е?

1921
05-04-2006, 23:02
Бащаткото е от Ардино и поради тва имам роднини и в Кърджали. Кефя му се на града, ама май е зарад хората, които имам там, не толкова за града :)