PDA

View Full Version : За глдалите филма Агент 007



05-04-2006, 10:14
Хрумнаха ми два малко странни въпроса.Не знам точно къде да сложа темата и затова я слагам тук.Та въпросите ми са свързани с филма Агент 007 :
1. Може ли според вас с подхода на Джеймс Бонд във филма да се свалят момичета/жени на улицата,в училище и на други места,абе изобщо в реалният живот?
2. Наистина ли ако имаш самочувствието,което има той за себе си момичетата/Жените ще ти се лепят така?

Хайде давайте,вие сте. :wink:

sometimes_
05-04-2006, 12:50
Ми да ти кажа - темата ти няма нищо общо с раздела "Любов". И все пак...разбери, че това е само филм, а по филмите всичко е възможно, за разлика от реалността. Малко се съмнявам, че с такова държание ще впечатлиш някое момиче.

LP_girl_14
05-04-2006, 12:57
Момичетата са индивидуални :arrow: имат различни характери,различно поведение и различни вкусове.За едни той може да е мъжът -мечта,а пък други въобще да не си падат по държанието му и т.н.Според мен за да спечелиш едно момиче трябва да бъдеш себе си,да се покажеш такъв какъвто си в действителност,а не да подражаваш на герои от филми :smt016

05-04-2006, 13:07
Това питам и аз де.Отговаряйте не се срамувайте. :lol:

05-04-2006, 13:18
Питам,защото в последно време установявам че има някаква истина.Като не се държиш така или не си забелязван или те мислят за сдухах.А колкото по голямо самочувсвие вадиш и колкото си понастоятелен и не ти пука от нищо и за нищо толкова си по харесван от момичетата.Затова зададох и вторият си въпрос.Като че ли не си падат по-малко неуверените и срамежливи? Не знам....мисля че момичетата ще кажат по-добре,макар че едно е да казваш,друго е да го правиш.