PDA

View Full Version : балсам и шампоан за къдрева коса



bad_baby_girl
05-04-2006, 11:34
здр-те..предполагам има мн такива теми сори за което....но исках да ви попитам за съвет какев шампоан да използвам за суха и къдрева коса...тя запо4на мн да ми се изтощава и нз на какво да мина.....а да и някакъв балсам от същата серия...МИСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО..тря ми спешно:oops: :roll:

ползвала съм на Сънсилк въобще не са хубави :-k

mariella_17
05-04-2006, 11:54
vij na gliss kur ili loreal, koito da e specialno za kadrava kosa
tezi dve marki sa mn dobri

In4iTu_
05-05-2006, 16:17
Аз ползвам на Avon шампоана и балсама за къдрева коса...На моята коса сякаш има ефект :Р

ProstoAz
05-05-2006, 20:57
На Pantene (или този за къдрава коса, или новия който рекламират) - всичките им шампоани и балсами са страхотни! Или поне лично на мен най ми харесват, а съм изпробвала почти всички други...

kaka_lara
05-06-2006, 07:29
Преди да почна да я боядисвам бях с Niveikata за къдрава коса балсама и шампоана. Nivea си е марка с доказано качество, отделно на 2 седмици маска и ако я чувствам много суха въпреки това - кристали O:)

mil4eto_
05-06-2006, 13:15
най-добрите продукти за коса са на "Loreal Professionnel","Kerastese","Paul Michell".вземи си някоя от техните серии за къдрава коса и няма да съжаляваш! =D>

ThE_DaRk_AnGeL'''
05-06-2006, 18:01
Аз имах същия проблем преди половин година
някъде ...и тогава майка ми ми взе един балсам
на oriflame с аромат на кокосови орехи,ама
не му помня за съжеление името,щото оттогава
не го намерих повече :(
А придаваше чудесен обем на косата ми,освен
тва ухае невероятно!!!
А сега вече няям проблем...косата ми си има
обем и не е изтощена,кат преди.А и използвам
различни шампоани и балсами

Labelle
05-06-2006, 21:39
Никакъв. От 8 месеца съм къдрава сменила съм каквото има за къдрава коса на всякакви фирми - толкова си е изсушена и изтощена колкото си е била. Студеното къдрене не прощава...........
Ако ти е естествено къдрава - шампоан и балсам за суха коса + 2 -3 капки бадемово масло по крайщата.

VukeHceTy
05-17-2006, 20:19
na Sunsilk i na Oriflame osobenno shampoana sa super