PDA

View Full Version : приятелка или не?



bad_baby_girl
05-04-2006, 11:39
хелол на всички форумци ...та искам да ви помоля да ми помогнете за моята най-добра приятелка :cry:
преживавали сме мн хубави моменти заедно .... всичко беше наред ,но наскоро станаха разни гадни неща и гаджето ми нещо не я одобряваше....
искам да разбера дали все още ми е приятелка..тва за говоренето го знам ...но ми се струва че аз се раздавам много,а тя не толкова или така ми се струва...мн искам да намеря начин по който да разбера дали ми е истинска приятелка и дали още държи на мен както преди....

плс плс плс ХЕлП :cry: :-k :| :cry:

05-04-2006, 12:47
[b]според мен като за начало опитаи да и кажеш това което самата ти сподели.може пък и да помогне , а ако не питаи пак :?: :?: :)

FizeuRa
05-04-2006, 12:54
понеже сега много бързам ще ти дам това прати и го ... не стане ли ще го мислим O:) УспеХ :mrgreen:
http://www.myfriend.hit.bg/

teenkopele
05-04-2006, 13:39
Приятел в нужда се познава. :)

bad_ba
05-05-2006, 07:33
еми тва няма да помогне щот аз съм и пращала такива мн..аз искам да развера просто до колко ме уважава и държи на мен...някви др идеи има те ли :cry: :-k

05-05-2006, 22:54
kogato edin chowek dyrji na teb prosto si lichi...az imam syshtiq problem..samo che se razdelih weche s gadjeto si i sega i az se kolebaq dali tq mi e istinska priqtelka ili ne...zabeleji dali kogato i goworish se interesuwa ot problemite ti i dali iska da ti pomogne po nqkakaw nachin makar i samo da te uteshi,ili prosto te prekyswa i zapochwa da gowori za neshto dr i ne te izslushwa izobshto..az moqta naposledyk samo za towa q nabludawam i si prawq weche izwodite..nzm za men e towa :)