PDA

View Full Version : Ne6to ne gi razbiram



{P}HoNeY{P}
05-04-2006, 13:48
Cql jivot e bilo taka, no ne iskam da prodaljava i za napred!
Vinagi mom4etata sa me xaresvali kato 4ovek, a momi4etata sa pleli intrigi sre6u men!
Imam samo 2priqtelki i dosta pove4e priqteli, no imam nujda ot momi4e za priqtelka!
Mom4etata me podkrepqt i kazvay, 4e momi4etata me mrazqt, za6toto mi zavijdat, no az ne razbiram na kakvo?

teenkopele
05-04-2006, 13:56
Според мен, ти завиждат за това, че момчетата обръщат повече внимание на теб, отколкото на тях и може би за външния вид. :wink:

neutravlad
05-04-2006, 14:52
Приятелство между момичета... съмнителна работа. Между момичета трудно може да има силна връзка (приятелска), или е само временна. Имам разни наблюдения върху мои много близки приятелки... А това, което е казала P4elata Brymze е достоверно, момичетата са по-склонни на лицемерие. Е, ако един мъж е лицемерен е много по-силно и по-умело...
За съжаление (не)приятелството между момичета е правило! Е, всяко правило си има изключения, които го потвърждават.
Виж между момчета може да има много силна връзка (за справка филма ”Планината Броукбек” :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )

reallove
05-04-2006, 14:57
ne se pritesnqvai
zavijdat ti !!!!!!

SheLLia
05-04-2006, 16:01
олеле оверявам те че не ти трябва да изпитваш такава нужда от приятелки,още повече проблеми ще имаш на главата.по-добре нека си ти завиждат - вярвам че и така ти е добре,а аз лично предпочитам момче за приятел от колкото момиче,защото ние жените сме по-големи лицемерки,завистливи и интригантки,а момчетата специално на нас момичетата не виждат да има за какво да ни завиждат,а и в някои ситуации момчетата повече са ме разбирали и са ми давали съвет от колкото момичетата.те гледат само да ти навлекат още повече неприятности.sorry че съм толкова критична,но хората които са патили ще подкрепат и защитат мойто твърдение