PDA

View Full Version : Добър ден имам 2 въпроса относно моят член....



Пострадал :(
05-04-2006, 14:33
Така първия ми въпрос е следния имам съмнения че имам Гениталните брадавици но не съм сигурен точно под главичката имам бели пъпчици твърдички точно както ги описват и съм забелязал че колкото и да си мия пенисът той все има някаква кофти специфична миризма..... ама по 5 път на ден да го мия пак същата работа така искам да ви попитам ако имам изобщо такива брадавици как се лекуват ? мога ли сам да извърша тази манипулация или трябва специялист, бих предпочел сам да я извърша ..... така това е единия въпрос а това е другия ...

Имам и някакви кофти съмнения че имам Фимоза.... тази снимка не трябва да се вижда от хора под 18 годишна възраст http://img444.imageshack.us/my.php?image=rampagerpic138tb.jpg

ще съм ви благодарен ако ми кажете дали имам така наречената Фимоза лека вечер........

Prismaniac
05-04-2006, 15:17
Хм,странно но и аз имам същото и май не е фимоза. Тва се нарича юзда доколкото знам, а фимозата е изобщо да не можеш да си забелиш главичката.

DrSmurph
05-04-2006, 22:51
Snimkata e ujasna, no Fimoza niamash! Drugoto ne se vijda!

05-07-2006, 14:18
I az imam nekvi beli pap4ici kak da gi mahna help!

eti4ka_87
05-07-2006, 14:32
dobre be xora otidete na lekar,taka mojete samo da gadaete kakvo vi e.Nqma ni6to stra6no,znam 4e vi e sram,no kato otidete 6te vi dadat mexlemi i lekarstva i 6te se opravite,za6toto tova sa seriozni ne6ta,koito mogat da se polu4at na vseki 4ovek,taka 4e bez da se pritesnqvate,za6toto v tova nqma ni6to sramno otidete na lekar.Uspex i dano da ne e ne6to mn seriozno.

dr. pesho
05-08-2006, 10:43
Ами 95% от мъжете имат бяли пъпчици по пениса не може да се избегнат както се появяват пъпки по лицето в навлизане на побертет така и по други части :wink: