PDA

View Full Version : Dali ne6tata sa takiva kakvito mi izglejdat?



nice_and_slow
05-04-2006, 15:19
S priqtelq mi sme zaedno ot 10 meseca,otno6eniqta ni sa pove4e ot perfektni,karame se 4at pat,no rqdko i ne e za nqkakvi golemi problemi,imame si doverie,4uvstvame se dobre zaedno,no naposleduk use6tam,4e nqkak si ima nqkakva promqna v otno6eniqta.Ne se vijdame kakto predi.Ne si govorime po icq tolkova 4esto,imam nqkakvo 4uvstvo za ot4ujdenie ot negova strana.Prekarva pove4e vreme s edin negov priqtel.Ima da u4i i za tova ne se vijdame kakto predi,a v su6oto vreme izliza i si gubi po 2,3 4asa s tozi priqtel I OT TOVA SI VADQ IZVODI,4E VE4E NE ME OBI4A,4E NE SE 4UVSTVA KAKTO PREDI i t.n.
Molq vi nqkoi da mi pomogne,tova mi e purvata takava vruzka i ne znam ulegnalo li e ne6to,kakvo se slu4va ili e tova koeto si mislq,4e ne me obi4a ve4e.
Molq vi pomognete s nqkakvi mneniq.

PLAMENKO
05-04-2006, 15:27
абе да ти имам проблема , БЕ?!
аз да не съм медиум да знам тои кво чуства и мисли ... писна ми от малумници тая държава пропада бе еееееиииииииииииииии глеееедаммм и не вярвааааааам на ОЧИИИИИИИИТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ сииииииииииииии 8-[ 8-[ 8-[ :shock: :shock: :shock: :shock:

п.с.
просто го питаи :wink:

LP_girl_14
05-04-2006, 15:32
ммм..според мен ако не те обичаше нямаше да е още със теб.Просто явно във вашата връзка е нахлул навика...Прекалено сте свикнали един с друг и всичко ее превърнало в ежедневие.Загубила се е тръпката-опитай се да я съживиш.Прекарайте ден-два насаме,някъде извън града ако имате възможност,правете неща,които не сте правили до сега,отдайте се малко един на друг,провокирайте се,изненадвайте се...просто ви трябва малко разнообразие за да запалите отново огъня.Въобще не е трудно,стига и двамата да го желаете.Пък за по-сигурно,поговори с него за това.може би наистина си въобразяваш.Само той знае кво става с него,така че нищо няма да ти струва да проведете един разговор и така и двамата ще сте наясно дали ще се откажете или ще се борите за връзката си : :wink:

SmiLe_BaBy{P}
05-04-2006, 15:41
Аз не мога да отговоря на въпроса ти ... знам ли какво е в главата на гаджето ти.Може пък това да го прави несъзнателно .... Може пък да иска да ти подскаже,че не те иска вече или знам ли .... говорете ... #-o

street_art
05-04-2006, 15:57
i spored men imate nyjda ot malki promeni - ne6to koeto ne se ste pravili do sega.raznoobrazie.i vse pak 6te e nai-dobre da sednete da pogovorite :lol: aide i da pi6e6 posle kvo e stanalo.az tyka 6e se [-o< za teb :D

Deqn
05-04-2006, 17:02
@nice_and_slow, ако го обичаше толкова силно, би му дала свободата да има свой собствен живот, приятели, и забавление. Твоят егоизъм не е проява на любов, това е просто егоизъм

^sladyranka`
05-04-2006, 17:30
Po-dobre pogovori s nego.Az sa6to sam imala takava dalga vrazka i da olegvat ne6tata oba4e tova ne ozna4ava 4e ne te obi4a!Moje bi e prosto momentno.I az nz kakvo to4no e ... Pogovorete!Kaji mu kakvo misli6.Prosto re6ete ne6to.Uspeh

R0lfc0pter
05-04-2006, 18:11
S priqtelq mi sme zaedno ot 10 meseca,otno6eniqta ni sa pove4e ot perfektni,karame se 4at pat,no rqdko i ne e za nqkakvi golemi problemi,imame si doverie,4uvstvame se dobre zaedno,no naposleduk use6tam,4e nqkak si ima nqkakva promqna v otno6eniqta.Ne se vijdame kakto predi.Ne si govorime po icq tolkova 4esto,imam nqkakvo 4uvstvo za ot4ujdenie ot negova strana.Prekarva pove4e vreme s edin negov priqtel.Ima da u4i i za tova ne se vijdame kakto predi,a v su6oto vreme izliza i si gubi po 2,3 4asa s tozi priqtel I OT TOVA SI VADQ IZVODI,4E VE4E NE ME OBI4A,4E NE SE 4UVSTVA KAKTO PREDI i t.n.
Molq vi nqkoi da mi pomogne,tova mi e purvata takava vruzka i ne znam ulegnalo li e ne6to,kakvo se slu4va ili e tova koeto si mislq,4e ne me obi4a ve4e.
Molq vi pomognete s nqkakvi mneniq.
хахахах да не ревнуваш от приятеля ? оО

black_dimond
05-04-2006, 19:33
ne pravi privurzani izvodi i imai predbid 4e moje da iska malko po4ivka no vupreki tova da te obi4a

ani4ka18
05-04-2006, 20:51
всеки има нужда от малко лично пространство. остави го да ходи нагоре-надолу като толкова иска. по възможност даже се опитай да се отдръпнеш малко от него. ако те обича наистина ще забележи отчуждението ти и ще те потърси. и дано тогава нещата бъдат така както ти ги искаш O:)

ani4ka18
05-04-2006, 20:53
всеки има нужда от малко лично пространство. остави го да ходи нагоре-надолу като толкова иска. по възможност даже се опитай да се отдръпнеш малко от него. ако те обича наистина ще забележи отчуждението ти и ще те потърси. и дано тогава нещата бъдат така както ти ги искаш O:)

Krem4eto
05-05-2006, 16:59
Ключова дума:Контакт


Трябва да говорите!!!!!

УСПЕХ

nice_and_slow
05-05-2006, 17:15
BLAGODARQ VI ZA MNENIQTA!
Da,govorihme ve4e i vsi4ko e to4no:)