PDA

View Full Version : a dali 6te iska sex?



05-04-2006, 16:06
zdr, zna4i az sam na 15 i skoro si hvanah edno gadje, koeto e na 18.Ta vaprosat mi e - dali 6te iska sex, za6toto az iskam da go napravq 4ak na okolo 16. I ako poiska i az mu otkaja, dali 6te skasa s men?

micron
05-04-2006, 16:09
Зависи от това дали те обича .
Просто седни и кажи че искаш да го направиш след 16 си година а не сега
аи зависи дали няма да ти скимне и да те одари побертета и да почнеш да искаш по рано да го направиш.

RoyTheReaper
05-04-2006, 16:22
po vsqka veroqtnost 6te iska sex. no ako ti ne iska6 toi trqbva da te razbere. ako skusa s teb, zna4i ne si e struval.

ne mi stana savsem qsno: za6to to4no 16? otkade znae6 4e togava 6te si gotova? ami ako si gotova po rano? ne e redno da se postavqt granici tip "nikakav sex predi braka" ili "nikakav sex predi 16".

strange__
05-04-2006, 16:24
Зависи от човека;) Предполагам си на ясно,че след като е на 18 99% не е девствен и има своите нужди :arrow: определено ще му се иска.Но ако не ти го натяква...тоест дори и да повдигне темата от начина,по който ти говори за секса и вашата връзка ще разбереш какви са му намеренията: да те нае*е и да бяга или да те предразположи към това с много любов. Така,че моят съвет е поговори с него (но са не днес тръгвате и утре говорите за секс,изчакай няколко седмици да видиш дали има смисъл въобещ) и чак тогава мисли за каквито и да било действия :idea:

`Death`Whore`
05-04-2006, 16:29
Дали е девствен няма никаква връзка. След една възраст хората имат нужда от секс и е нормално във връзката да го има.

MiRaCuLiXbb
05-04-2006, 16:50
Не ве, само му е кеф да е с теб.
Ае приемете го вече, с вас сме only for sex.
Кво значи ако скъса с нея не си струвал?!?! Любофф нема, има потребности. Щом не можеш да му ги задоволиш ще си търси кефа другаде. Елементарно е.

Ecstasy
05-04-2006, 17:12
zdr, zna4i az sam na 15 i skoro si hvanah edno gadje, koeto e na 18.Ta vaprosat mi e - dali 6te iska sex, za6toto az iskam da go napravq 4ak na okolo 16. I ako poiska i az mu otkaja, dali 6te skasa s men?


Ем ти сама си решаваш :P А колкото до това дали той ще иска секс-има два варианта:
1) да е девствен и в началото да не иска ,но след време човешката му природа ще проговори и ще дойде време и за това
2) да не е девствен ,при което ще те кара да правите секс

Интересното и в двата варианта е че ти решаваш :wink:
Ако държи на теб ще те чака ,когато станеш готова :P
Що се отнася до това ,че искаш да правиш секс на 16-не си мисли такива неща,когато времето му дойде ще разбереш т.е. може да е по-рано или по-късно :D

freestyler
05-04-2006, 17:41
6e iska i o6te kak mene ako pita6,no ako mu otkaje6 nqma da te zareje,xorata na 18 (pone spored mene)ve4e ne sa tolkova tupi.Ako darji na tebe nqma da ti naprai problem...

SEXtreme
05-04-2006, 17:45
Ами предполагам, че ще иска, но това е нормално. Въпросът е, каква ще е реакцията му след като му откажеш. Слушай сега - ако много го иска и ре убеждава недей веднага да решаваш, че иска само секс, защото все пак е момче, а те мислят с пиш*ите си, тъй че е нормално да го иска. Но той трябва все пак да уважи решението ти. И мила, още нещо - в никакъв случай не го прави само за да не го загубиш, защото това хич не е гот...айде успех! ;)

Chiana
05-04-2006, 18:10
Абе, то работата не е до самото "пускане". Сексът си е част от самата връзка.. И един 18-годишен човек смята така (предполагам де)Сексът сближава двойката, укрепя връзката им и тя става по-силна. Е, стига сексът да е с любов, иначе връзката нищо няма да я закрепи. Ми ако не си готова - няма да го правиш и това е. Ще го направиш като си готова! Никой няма да те кара на сила. Виж, ние не можем да ти кажем той дали ще иска секс, нито го познаваме, нито нищо. Ти си го знаеш най-добре. :wink:

SuN4o_F
05-04-2006, 18:50
Абе, то работата не е до самото "пускане". Сексът си е част от самата връзка.. И един 18-годишен човек смята така (предполагам де)Сексът сближава двойката, укрепя връзката им и тя става по-силна. Е, стига сексът да е с любов, иначе връзката нищо няма да я закрепи. Ми ако не си готова - няма да го правиш и това е. Ще го направиш като си готова! Никой няма да те кара на сила. Виж, ние не можем да ти кажем той дали ще иска секс, нито го познаваме, нито нищо. Ти си го знаеш най-добре. :wink:
i az sam na sa6toto mnenie :wink:

4oki
05-04-2006, 20:07
Абе, то работата не е до самото "пускане". Сексът си е част от самата връзка.. И един 18-годишен човек смята така (предполагам де)Сексът сближава двойката, укрепя връзката им и тя става по-силна. Е, стига сексът да е с любов, иначе връзката нищо няма да я закрепи. Ми ако не си готова - няма да го правиш и това е. Ще го направиш като си готова! Никой няма да те кара на сила. Виж, ние не можем да ти кажем той дали ще иска секс, нито го познаваме, нито нищо. Ти си го знаеш най-добре. :wink:
i az sam na sa6toto mnenie :wink:

i k1de be6e ideqta na posta ti? :-({|=

Ecstasy
05-04-2006, 21:19
те мислят с пиш*ите си

Бее не е точно така.Пример-гостите ми идват някъде на 8май и викам на гаджето днеска да се възползваме,защото после някъде 4-5 до 6 дена нищо няма да правим иии той не ми пусна с краткото обяснение ,че не му е до това :smt017 ... е друг в въпроса ,че след около 20мин му се искаше... ама трябваше да се прибирам вече ц ц :smt012

teenkopele
05-04-2006, 21:30
Най-вероятно ще иска, но ако наистина държи на теб ще се съобрази и ще те изчака, докато си готова. :wink:

Labelle
05-04-2006, 23:36
Какво е това "дали ще иска секс" И "мился да го направя на 16" , то сексът да не е някаква стока или някакъв предмет че така говорите срокове глупости ..........
1) Секс се прави,, когато има любов
2) Секс се прави, когато се чувстваш достатъчно зрял и когато го искаш
3) Секс се прави, когато двама души го искат еновременно
4) Секс се прави , когато си сигурен какво е това животно секса
5) Секс се прави, когато осъзнаваш какви последствия може да има и знаеш как да се предпазиш

Дали ще иска - ще иска, ако те обича обаче ще изчака подходящия момент да си поиска. Първо ще е сигурен в чувстата ти и в готовността ти да правиш секс и тогава ще си поиска. А ако те притиска или си поиска на 3-5 среща - явно не си уцелила човека .

SpermoDaritel
05-05-2006, 00:11
Какво е това "дали ще иска секс" И "мился да го направя на 16" , то сексът да не е някаква стока или някакъв предмет че така говорите срокове глупости ..........
1) Секс се прави,, когато има любов
2) Секс се прави, когато се чувстваш достатъчно зрял и когато го искаш
3) Секс се прави, когато двама души го искат еновременно
4) Секс се прави , когато си сигурен какво е това животно секса
5) Секс се прави, когато осъзнаваш какви последствия може да има и знаеш как да се предпазиш

Дали ще иска - ще иска, ако те обича обаче ще изчака подходящия момент да си поиска. Първо ще е сигурен в чувстата ти и в готовността ти да правиш секс и тогава ще си поиска. А ако те притиска или си поиска на 3-5 среща - явно не си уцелила човека .
taka si e podqvolite :D

osemenitelia
05-05-2006, 00:25
епа така е

YahooO
05-05-2006, 03:36
Ami spored men naistina shte iska :)

RoyTheReaper
05-05-2006, 06:22
Ami spored men naistina shte iska :)

a spored men trqbva da si smali6 avatara

black_dimond
05-05-2006, 07:18
mi nai veroqtna da no nie kato ne poznavame tozi 4ovek ne moje da budem sigurni taka 4e izbora ne moje da go napravim nie a ti

05-05-2006, 09:16
Ще иска!

avri_cool
05-06-2006, 09:30
skupa ne iskam da te obijdam no vij ti si na 15 s kakvo iska6 da kaje6 4e 'iska6 da go napravi6 4ak na 16'...ako go obi4a6 ni6to nqma da te spre,a ako te obi4a 6te te razbere 4e ne si gotova o6te za sex.No trqbva da si sig 4e go iska6 i 4e e s 4oveka koito obi4a6.az napravih gre6ka kato pravih sex na 14 o6te ...no za ni6to ne sujelqvam radvam se 4e be6e s 4oveka koito obi4am ako iska6 mi pi6i

Alice Fox
05-06-2006, 10:44
Ако не иска значи нещо му има...мисля,че можете да седните да поговорите и може и да те разбере...иначе не знам... :roll:

PleasureSeeker
05-06-2006, 14:05
амм...ако е само заради секса с теб...ще те скъса ако не му пуснеш...така,че сама си прави изводите дали го искаш...

alex(f)
05-07-2006, 01:50
macka,bqh v sy6tata situaciq predi 3 meseca - az na 15,toi na 17 i toi iska6e sex,no az iskah zadyljitelno da sym navyr6ila 16. i mu go kazah. toi ne me razbra za6to go iskam no uvaji re6enieto mi i ostana s men. da oba4e nqma6e i mesec i ve4e tolkova iskah da spq s tva mom4e 4e dve ne vijdah :D
taka 4e 6te te posyvetvam da si myl4i6,a ako toi otvori duma da mu kaje6,4e v momenta ne si o6te gotova i da ne ti dosajda.a pyk sama si re6i koga :)

SpermoDaritel
05-07-2006, 04:48
che iska mi da ne e malak seki si ima nujdi :) pak i to seksa danebida si ima granici vij gi che nekfi pikli po na 13 14 veche sa ebat ti kakvo chakash ... pravish go kogata iskash kogato mislish che si gotova nqma opredelena vyzrast!