PDA

View Full Version : Как мислите?



05-04-2006, 17:40
Искам да ви попитам нещо.Темата май не е за тук ама нали няма проблем?Мислите ли че чата е лошо нещо?Например чатиш си с някой и си уговаряте среща.Излизате и той Ви прави нещо?Мислите ли че трябва да спрем да си чатим или за вас не е проблем?Кажете мнението си!Моля Ви.Благодаря предварително!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника! И анкетата не отгоеваря на темата, за това я махнах! :wink:
Благодаря!

Loshotia
05-04-2006, 17:43
А контролното е в чата така ли?

SheLLia
05-04-2006, 18:12
да бе верно тая анкета с контролната какво общо има с чата :-D

b0n3
05-04-2006, 18:14
Какво е общото между анкетата и повдигнатите вапроси?
По вапроса за чата, що пък да не си чатя и какво пък да ми направи някой.Някоя мацка да ме омая и да ме вкара в някоя стая за мъчения :lol: Филми, филми,....

Angel_eyes
05-05-2006, 23:55
V 4ata nqma ni6to lo6o,ponqkoga taka moje6 da nameri6 dobri priqteli ili puk koi znae,moje da nameri6 polovinkata si!No sy6to taka se namirat i nqkvi izvrateni hora... [-X Za tva predi da izleze6 s nqkoi ot 4ata go opoznai i nqma nikakyv problem da se shlqete zaedno :)

priti_kiti
05-06-2006, 00:07
ми лично аз не веднъж съм излизала с хора от чата.. и не веднъж се е раждало нещо повече от приятелство :D а и в момента едни от най-добрите ми приятели са хора,с които съм се запознала в чата..
иначе в самия чат без срещи не виждам нищо лошо.. е разбира се тряя да внимаваш с кого си обшуваш и да имаш едно на ум,че може и да не е този за който се представя..

hamilcar
05-06-2006, 08:00
Няма нищо лошо,а пък в чата си лафя само с приятели или такива които знам кои са.Рядко много рядко с непознати.

maldini
05-06-2006, 10:35
Искам да ви попитам нещо.Темата май не е за тук ама нали няма проблем?Мислите ли че чата е лошо нещо?Например чатиш си с някой и си уговаряте среща.Излизате и той Ви прави нещо?Мислите ли че трябва да спрем да си чатим или за вас не е проблем?Кажете мнението си!Моля Ви.Благодаря предварително!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника! И анкетата не отгоеваря на темата, за това я махнах! :wink:
Благодаря!
Сега вярно,че има и много педофили по чатовете и
се представят за по-малки,но когато си чатиш в някакъв
малък чат и когато опознаеш повечето хора ти става ясно,че
те не са педофили и са си съвсем нормални деца,затова с тях
можеш да се срещаш!

ProstoAz
05-06-2006, 12:00
Чата не е лошо нещо, стига да се използва с акъл (както и всяко друго нещо между другото).
Пътувам си аз вчера в рейса и слушам две 11-12-годишни момичета (че да не казвам и по-малки) си обсъждаха как са си чатили с някакъв батко на 24 и много го харесали и мислили да си уредят среща! Е, това вече не е нормално!!! И не искам и да си помислям какво ще им се случи някой ден на тези момичета (ако продължават така), но в крайна сметка те са си виновни! Напоследък много падна възрастовата граница, 10-11-годишни хлапета работят (колко точно работят не ми е ясно) с PhotoShop, влизат в чата, чатят с батковци и как и по този начин си влияят много зле на психиката. Влизат в чата и заливат хората с отдавна излезли от модата "asl", "pic?" и т.н. въпроси. Ще им мине някой ден чат манията, но дали няма да е късно? И дали няма вече да са се опарили? Защото в чата, както има и хлапета, така има и възрастни мъже и жени, да не казвам педофили, но определено не и с чисти помисли. Всички сигурно знаете и за съществуването на канала #30-40 в мрежата ShakeIt, който никак не седи празен! И без да обидя никой, но 30-40-годишен човек в чата сигнализира за някакви отклонения в поведението, някакви проблеми и т.н и т.н.
Също така какво ще стане, ако някой загорял 17-18-годишен пикльо предложи на едно 11-12-годишно лапе да правят "виртуален секс"? После кажете, че чалгата влияела на ранното започване на водене на полов живот.
Чата и въобще интернет са полезни, именно за това и са измислени, но както и от всяко друго нещо и от това се възползват хора с не добри помисли и хора на съвсем друга вълна.

Чата аз използвам (вече не много често), за да си говоря с приятели, да се разберем нещо, да питам за домашното и т.н., без да е нужно да звъня по телефона и така...Не казвам, че не чатя с непознати, но го правя рядко, а и не стигам далече - след 5-10мин. вече ги игнорирам.

П.П. Също така какво ще кажете за зачестилите теми в "Любов" - "Чатим си от 1 година, ОБИЧАМ го, той ми ИЗНЕВЕРИ, а даже НЕ сме се ВИЖДАЛИ"?!? Смятате ли това за нормално?! Аз лично - не! Чата не е за хора със слаба психика и такива, които не могат да различават виртуалното от реалното!

asdadasd
05-06-2006, 17:59
Влизат в чата и заливат хората с отдавна излезли от модата "asl", "pic?" и т.н. въпроси.

Tova, che ti ne gi izpolzvash ne znachi, che drugite ne go polzvat. Sled kato imash natrupan opit kato `chatter` zapochvash da gi izbqgvash, da si pishesh s poznati i kato cqlo nqmash nujda ot tqh.


Също така какво ще стане, ако някой загорял 17-18-годишен пикльо предложи на едно 11-12-годишно лапе да правят "виртуален секс"? После кажете, че чалгата влияела на ранното започване на водене на полов живот.

Da, i tezi 11-12 godishni lapeta slushat chalga i hodqt po diskotekite (amor & double vision nai-chesto) poznai za kakvo...chalgata e maloumna muzika (s izvinenie, che malko izlizam ot purvona4alnata tema). Moga da ti izbroq hilqdi pesni ot janra na chalgata, v koqto se pee za nameci za sex i t.n, koeto podvejda tezi lapeta. I ne mojesh da go otrechesh, zashtoto tova si e istinata i mogat da go potvyrdqt mnogo hora.

Sushtoto moje da se kaje i za bulgarskiqt rap (koito neznam i do kolko moje da se nareche rap). Toi budbujda lapetiite kym nasilie i kym posqgane na narkotici, bilo to da izpushat po edna marihuana ili da minat na heroin (ako obikolish malko po drujba primerno shte se uverish v tova).

ProstoAz
05-06-2006, 18:26
asdadasd, много отклони темата, така че няма да задълбаваме по този въпрос!!! :wink:

Само като заключение на собственото си мнение бих искала да кажа, че чата влияе зле на младото, подрасващо поколение, което все още няма ясна представа за реалността и за заобикалящия го свят. :)