PDA

View Full Version : как да ги махна по-бързо



missito_
05-04-2006, 16:58
здравейте,имам пъпки по лицето и по деколтето(не много обаче се забелязват).та искам да ви попитам как да ги махна бързо и ефикасно.може ли да ми препоръчате някой лосион или каквото и да е.може би темата се повтаря и за това се извинявам предварително но ще ви помоля ако някой може да ми помогне да каже нещо. мерси мн предварително :-)

05-04-2006, 17:22
vij za dekolteto ne znam oba4e az imam po liceto i si kypih edin exfolira6t gel na VICHY no da zn 4e dosta izsy6ava kojata i zatova go polzvam 1 pat na den.mislq 4e stryva6e okolo 20 lv... :D

Corpse
05-04-2006, 17:24
Zdravei:) Az lichno sam mnogo dovolna ot IMEX - predstavlqva kremche ( 7 lv) i sapun (5 lv). V Ukazanieto pishe kak se izpolzvat. Az se lekuvah 3 meseca i sega kojata na liceto mi izglejda chudesno:) Uspeh!

05-04-2006, 18:08
Tova v aptekite li se prodava pak?4e iskam da probvam i nego :-D

05-04-2006, 18:40
da v aptekite.az su6to sum s IMEX i sum mnogo mnogo dovolna.dori sega sum se namazala s nego:):)to e malka tubi4ka i e s cvqt na fon dio ten(no tvurde svetul,ne moje6 da se namaje6 i da hodi6 po ulicite.6te prili4a6 na murtvec)no opredeleno uspqva i da prikrie problemnite u4astaci do kato iz4eznat!!!no trqbva turpenie.az sum ve4e 2 mesec s nego.i do sega sum si kupuvala 5 tubi4ki!no izpolzvam i edin antibioti4en spitr koito ne moje6 da si nameri6 v aptekite.edin lekar ot grada go proizvejda.i razbira se sqkakvi drugi produkti-eksfulqnti,maski i t.n.6te pomognat,stiga da sa ka4estveni.i zabravi za fon dio ten.na men mi be6e trudno i gadno da izlizam bez grim no ve4e sviknah.daje se izlekuvah i sum sprqla grima.4uvstvam se mnogo dobre!

Persefona
05-06-2006, 15:41
пъпките не могат напълно да бъдат махнати.с времето всичко ще се махне. но те могат значително да се намалят като си купуваш само качественои козметични продукти. др могат да ти създадат мн големи проблеми. препоръчвам неща на Лореал и Гарние. за мен най важна е употребата на гел за миене на лице от горе изброените марки и след това задължително лосион. аз имам на лореал и е супер а и Clean& Clear не е лошо. може да си купиш само от аптеката Zinerit на мене мн ми помагаше а за деколтето предполагам че същите процедури ще помогнат

ludata_16
05-14-2006, 17:18
IMEX IMEX pomaga 100% =D> \:D/ O:)