PDA

View Full Version : Направление?



sheherezada
05-04-2006, 17:32
1.Не съм мн сигурна дали темата е за тук.

Та днес бях при личната ми лекарка за да си взема направление за гинеколог.И тя ми вика са тоя месец нямаме ела другия.Ебаси кво и тва нахалство и според вас има ли възможност наистина да няма направления - щтот на мен ми се стори,че нещо ме изгъбарка.По принцип знам че в началото на всеки месец им дават направления и за тва отидох сега.Тя не е ли длъжна щом ми е личен лекар да ми даде направление - кво е тва да ме отлага.Ами ако проблема ми е сериозен и не може да чака,аз какво трябва да направя?

2.Моля да отговарят само тези,които са сигурни в това което казват.

DrSmurph
05-04-2006, 17:52
SHtom na 4.05 veche niama napravlenia - luje ... inache triabva vsi4kite i pac ientki da sahodili do dnes na ginekolog!

05-04-2006, 18:32
ne su6testvuva podoben izraz kato"nqma napravleniq"napravlenieto e edno list4e koeto tq ti dava.i moje da dade i 1000 na den.moje da ti otkaje samo kogato si vzimala napravlenie i to vaji 40 dena.(i nqma smisul da vzima6 i da ti dava drugo)no tq ili ne si vur6i rabotata ili vuob6te ne znae za kvo e tam!!!

lori :)
05-04-2006, 19:09
ne su6testvuva podoben izraz kato"nqma napravleniq"napravlenieto e edno list4e koeto tq ti dava.i moje da dade i 1000 na den.moje da ti otkaje samo kogato si vzimala napravlenie i to vaji 40 dena.(i nqma smisul da vzima6 i da ti dava drugo)no tq ili ne si vur6i rabotata ili vuob6te ne znae za kvo e tam!!!


Това не е вярно.Майка ми е лекар и от нея знам ,че имат определен лимит от направления и ако го превишат лекарите плащат глоба.Иначе да на практика направлението е само едно листче ,но определено не могат да се пишат по 1000 на ден :wink: .Но в конкретния случай май наистина нещо не е наред , не може от четвъртия ден от месеца направленията да са свършили. :-k

b-b-b
05-05-2006, 14:55
Znaesh li kakvo, za da ti dade sledvashtiq pyt nai-dobre izluji malko, 4e naistina ti e mnogo zle, 4e imash mnogo seriozni problemi i taka... Togava spored men nqma kak da ti otkaje. Prosto i kaji 4e neshto super mnogo te boli.