PDA

View Full Version : Jelaq go, no mislq 4e v posledniq moment 6te se izdanq...



i_love_it
05-04-2006, 17:37
Imam si priqtel ot 1 godina no o6te ne sme go pravili.Naistina toq 4ovek me izpalva ot vsqkade,obi4kam si go i znam 4e toi ymira za men...Jelaq go no si mislq 4e vse ne6to 6te se obarka...Az sam devstvena i malko me e strah no kogato sam s nego zavravqm za vsi4ko...Nali ne e nujno da iz4akvam o6te sled kato 4e se 4uvstvam gotova? :oops:

Chiana
05-04-2006, 17:59
Е, нз на колко години си, но съдейки по думите ти връзката ви е сериозна и се обичате. И какво по-хубаво от това? Не го мисли това за първия път, а и както казваш ти когато си с него не мислиш за нищо. Еми това е! Отпускаш се и не го мислиш. А и да се обърка какво? Голяма работа! Може да пробвате и 10 пъти ако трябва... А и аз не виждам какво би могло да се обърка? Да не му стане... ? Да те заболи много, че да спрете? :-k Нз и аз какво имаш в предвит под това объркване... Не ми се вярва да се притесниш до такава степен... щом се обичате, а и щом твърдиш, че си готова... Пробвай и ще видиш какво ще стане. А и първият път не е чак такова страшно събитие, бе миличка... Може малко да те позаболи в началото, но болката преминава. И това е. Ще ти е малко странно, все пак ново изживяване, но споко. Просто опитай и ще видиш как е. И най-важното - не го мисли толкова и всичко ще е ок :wink:

_FroZeN_TeaRs_
05-04-2006, 18:01
Имай вяра в себе си момиче ... щом се чувстваш готова и най-важното е да си имате взаимно доверие, няма какво толкова да се обърка .. пък и все пак не се явяваш на изпит, просто се наслади на самият акт и по време на изпълнението му не мисли за нищо друго освен за това как да си доставите взаимно удоволствие ..
Може евентуално да обсъдите някои от желанията си, за да не станат конфузни ситуации(орална любов)
Бъдете щастливи и не се притеснявай за нищо .. все пак първият път е добре да използвате презерватив, той е със специален крем и ще улесни проникването, за да е възможно по-безболезнено :smt004

05-04-2006, 18:54
ха.. еми щом си спокойна с него, значи го обичаш? оО

osemenitelia
05-05-2006, 02:59
ха.. еми щом си спокойна с него, значи го обичаш? оО
тя каза че го обича бе глупак.....
а по темата....щом не е скъсал с теб заради това...значи дъежи на теб... пусни му така ще заздравите още повече връзката си ;]]]

SpermoDaritel
05-05-2006, 04:30
Nqma nishto strashno f tova.Seksat e chast ot edna vryzka.Prosto go napravi i shte vidish che nqma nishto strashno e da moje da te pozaboli no vse tova e normalno pro vsichki momicheta.Nego misli deistvai :D

R0lfc0pter
05-05-2006, 09:21
ха.. еми щом си спокойна с него, значи го обичаш? оО
тя каза че го обича бе глупак.....
а по темата....щом не е скъсал с теб заради това...значи дъежи на теб... пусни му така ще заздравите още повече връзката си ;]]]
маннерс плз

SuN4o_F
05-05-2006, 11:20
saglasna sam s Chiana...nedei da go mislish tolkova :smt026