PDA

View Full Version : Sex bez 4ustva????



avri_cool
05-04-2006, 19:04
na 14 sam i za pruv put pravih sex minalata sedmica,be6e na lodka!Ta s mom4eto koeto go pravehme re6ihme 4e sme gotovi toi mi e biv6 priqtel v koito sam vlubena no minalata godina skusahme za6toto toi hode6e s edna ot varna,tazi godina kato se vurna toi i moite 4ustva se vurnaha...no kakva ironiq na sudbata okaza se 4e toi hodi sus su6tata,im 4ustva kum men i mi e kazval no az iskah da sme samo priqteli ta tazi ot varna zamina i nie zapo4nahme da se sre6tame i taka edna ve4er bqhme na keq i go napravihme v edna lodka,sega toi zamina da u4i v rumuniq kato posledniqt pat mi kaza 4e sam malka i 4e si imal priqtelka...a uj ima 4ustva kum men??!?!?nikoga ne sun bila tolkova vlubena i zagubena kato sega...pomognete mi!kak da mu otvorq o4ite i da vidi 4e naistina go obi4am toi go znae,dori znae 4e tazi ot varna e samo zaradi parite s nego a toi o6te e s neq ....... HELP!!!!!!!

djigi
05-04-2006, 19:23
Ох, какъв е тоя аватар. Много трудно се чете темата ти....
Ама и двамате сте умници. Той използва теб и явно иска да му го връщат, ако знае че тази другата е заради парите му!

micron
05-04-2006, 19:24
Еми първо си управи Avatara пак после чакаи отговори
Намери си някои които да обичаш като този но и тои да изпитва чувста към тебе .. Защото ако има чувства само от едната страна се губи смисъла на една връска

kefish_bs
05-04-2006, 19:26
Извинявай ако не съм те разбрал правилно,но мисля че той не може да е сас 2-е.Хем със теб хем със другата.Няма значение дали е с нея заради парите,или заради друго.Ще ти дам пример със мен.Бях сас едно момиче известно време разбрах,че тя ходи и със още едно момче.И аз и казах Bye,понеже не ме кефят такива връзки.А за това как да му покажеш че го обичаше малко сложничко,не четох внимателно но мисля,че твоя приятел е във Румъния още.Малко трудничко ще му покажеш,че го обичаш.Извинявай,че не ти помогнах но това е моето мнение дано да се оправи всичко м/у вас.Пожелавам ти го от сърце аре ;)

SmiLe_BaBy{P}
05-04-2006, 19:44
По-скоро на тебе трябва да ти отворят очите...не на него

`Death`Whore`
05-04-2006, 19:48
Колкото и да мислиш, че хората се интересуват от другите, научи, че хората се интересуват единствено от себе си. Правят нещо за друг само ако им изнася или ако им е безразлично. На това момче няма да му дреме особено, че ти го обичаш, ако той няма чувства към теб - а той няма такива според мен. Ако ТОЙ ТЕ ОБИЧА, ще забрави всяка друга и ще бъде с теб.

osemenitelia
05-04-2006, 20:02
абе божеее.... ти си на 14 ...."никога несъм била толкова влюбена" ти кво искаш да си се влюбвала 17 пъти ли... пък като си му пуснала така бес да те обича .... кво искаш да си най-важното нещо в живота му ли ....

Labelle
05-04-2006, 23:43
Първата любов е нещо мног гадно като е несподелена....... А твоята е такава, миличка не винаги трябва да се вярва на красивите думи на момчетата. Той е постигнал целта си - спал е с теб, заминал е и честно казано малко му пука каво ти е. Так че - затваряй страницата и продължавай напред. Няма нужда да се измъчваш заради един ЦЕНЗУРА. Още си на 14 имаш време за много силни влюбвания като това.