PDA

View Full Version : ПЪПКИТЕ...КАК ДЕ СЕ СПАСИМ ОТ ТЯХ



avri_cool
05-04-2006, 19:11
hora izpolzvam clearskin na AVON po4istva6t gel s mikrokapsuli 4udesno po4istva liceto no ne se mahat...vsqka ve4er iztiskvam gnoinite pupki i sled tova po4istvam sus lavandulov spirt..no kajete mi po EFIKASNO LEKARSTVO SRE6TU TEH!!!!![/b]

lori :)
05-04-2006, 19:24
И аз използвам Clear skin от Avon и мога да ти кажа ,че наистина действа .Трябва само постоянство.

PS Не че искам да ти се бъркам ,но защо не вземеш да си смалиш "малко" аватара :wink:

Mystery
05-04-2006, 19:29
Еми с редовно почистване на лицето се поддържа хубава кожа без папки. Ило поне при мен е така. Веднъж на 3 седмици ходя при козметик за почистване на лицето. Препоръчвам Зелената серия на VICHY. Идеална е! Само нея ползвам и никакви проблеми нямам!

P.S. Смени я тая картинка! Ужасно голяма е и дразни! Виж точка 5 от правилника!
5.Да НЕ публикуват снимки с големи размери, които затрудняват
разглеждането на сайта от останалите потребители

SiXth_SeNSe
05-04-2006, 19:35
от приятели разбрах,че лекарство на име зинерид е много ефикасно още не съм го пробвала но видях ефекта :) пробвала сам с хума и да ти кажа не беше зле :)

(скролера ми се изтърка докато стигна до текста :mrgreen: моля те както и др преди мен намали аватара :) )

broken`dreams
05-04-2006, 22:26
ami nai vajnoto e da po4istva6 liceto si -az polzvam novata seriq na Neutrogena-visibly clear i sum super dovolna:) ina4e za samite pupki polzvam edno krem4e na Avene-Diacneal mislq 4e be6e i to e mn dobro no si nqmam ideq kolko struva:) ina4e maika mi e dermatolog i tova koeto tq obiknovenno izpisva na pacientite si e Skinoren a az predi polzvah i Delacin-T i togava bqh stra6no dovolna-sigurno 6te nakaram maika mi pak da mi donese:) no ako iska6 da pomogne6 na liceto si 6te e hubavo da ne si stiska6 pupkite-moje 4ak kogato imat vruh4e za6toto ina4e stavat edni rani.....ujas ](*,)

avri_cool
05-05-2006, 15:02
1ox vi hora :) 6e si izbere koe da probvam ... :lol:

^sladyranka`
05-05-2006, 20:51
hora izpolzvam clearskin na AVON po4istva6t gel s mikrokapsuli 4udesno po4istva liceto no ne se mahat...vsqka ve4er iztiskvam gnoinite pupki i sled tova po4istvam sus lavandulov spirt..no kajete mi po EFIKASNO LEKARSTVO SRE6TU TEH!!!!![/b]

Ujas!Za6to gi iztiskva6?!?Tova e golqma gre6ka!Po tozi na4in moje da ti ostanat petna!Tova koeto pozlav6 e mnogo dobro,samo 4e ne trqbva da si pipia6 kojata !Probvai za nqkolko dni da ne si gi iztiskva6 i 6te vidi vidimo podobrenie!Pak i ne e huabvo ako skojata ti e predrazpolojena kam poqvata na akne i komedoni da prekalqva6 sas sladkoto i maznite hrani!

KozMetiCHKa
05-10-2006, 19:13
sluhai sq...na 21 sam i predi 2 godini se otarvah...no ot 4-5 klas se po4na s teq papki...mnogo bqha..adski mn...sq 6e ti kaja moita istoriq..te mi provaliha jivota..(moje bi... :roll: ) ta zna4i hodih s edno mom4e no bqh adski pup4asala...na bradi4kata imah dve RANI GOLEMI KOLKOTO NOKAT NA KOTRETO NA RAKATA..EDNA TAKAVA NA NOSA I NAD VEJDATA DVE TRI..DA NE GOVORIM ZA BELEZI...za da izpolzvash produktii trqbva da znaesh predi tova kakva e kojata ti ...az ot okolo polovin godina sam distributurka na avon..tam ima edin test "kakva e vashata koja" na testa moqta koja izlezna "smesena" za da znaesh...za "smesenata" koja az izpolzvah prozrachniq korektor na AVON ot seriqta Clear Skin i adski mn pomaga za za4erveni petna i papki...stavat na kori4ka i za 1-2 ve4eri se maji predi da legnesh i 6te se mahnat...deistva mnogo i losiona za 4erni to4ki pak na AVON mnogo deistvat...vqrno malko isushavat kojata i na mestata kadeto si imala papka ti se luspi...vse edno si bila na plaj no kato ti se poqvi go mii s voda i se maha vednaga..na men li4no ADSKI mn mi pomogna prozra4niq korektor...adski mn.....Toi e vuv formata na glanc i e muni4ak i odoben i mojish da go nosish navsqkade.... \:D/ sega...imam samo 1 papka na cqloto lice koqto e zagorqla ot snoshti i taq ve4er ili utre sutrinta 6te q ulu6pqqqqq :twisted: ....imashe edna tema vyv toq forum"idealna koja-me4ti" -NE!tova ne sa me4ti grijete se za sebe si taka kakto trqbva edno momi4e da polaga griji za sebe si:) a ako vse pak kojata ti ne e smesena a 'mazna' nai dobriq variqnt e da napalnish dve 4ashi ednata s topla i dr-ta s studena voda i s pamuk vzimash ot toplata i miesh liceto taka zapushvash porite ..posle minavash sas studena voda i gi otpushvash..tova predotvratqva poqvata na pupki i isushava samo PUPKITE NE KOJATA..ako sam vi pomognala i imate o6te vaprosi pishete...az vlizam redovno vav foruma no ne sam regnata....zadavaite vsqkakvi vuprosi kam men po tema 'kozmetika' na vashe razpolojenie sam:)

blogGreen88
05-16-2006, 10:21
This is a good talking about the http://www.yska.info/s-akne.html akne!!I learn a lot more about akne here,I like it.
I search Yahoo for long time and find here.By the way I found some content on http://www.yska.info another website about it.Also,you can find some other on it,such as http://www.yska.info/s-student-insurance.html student insurance or http://www.yska.info/s-bankruptcy-chapter-7.html bankruptcy chapter 7 or http://www.yska.info/s-software-deployment.html software deployment.
LOL!Good job and go on talking plz,boys :)

milanistkata
05-16-2006, 13:13
emi az nqmam takiva problemi da 4ukna na darvo ima mnogo krem4eta sq izbelva6ti i t.n. probai na loreal sa dobri

KozMetiCHKa
11-16-2006, 10:03
Zdravei qvno si prejivqla dosta s tozi problem iskam da te popitam ne6to?az imam 4uvstvitelna koja i nikoga po4ti ne mi izlizat pupki samo pri cikul edna max 2 no predi nqkolko meseca hodih nqkolko puti na kozmetik i liceto mi stana na rani i petna ](*,) nz pravi mi nqkolko po4istvaniq i ot togava zapo4nah da se poburkvam polzvala sum clearskin no predi tova i se okaza 4e ne e za men poneje kojata mi e mn 4uvstvitelna sega neznam kakvo da pravq imam belezi i ponqkoga obrivi no ne sa pupki i nqma gnoi v tqh molq te kaji mi nqkakuv produkt koito da mi pomogne i da se zali4at vsi4ki laina ot tazi kozmeti4ka :?: blagodarq predvaritelno

lunnoto_momi4e
11-17-2006, 07:10
Аз използвам само крем анти-акне на TeenClean и съм много доволна.Само него съм си зела от цялата серия,ама тва не пречи... O:)

teen4e
12-14-2007, 05:34
аз използвам на avon - от серията CLEARSKIN само кремчето и от второто намазване забелязах че пъпките започнаха да загарят(аз съм в 6 клас :oops: )

BoЯе
12-14-2007, 10:24
hora izpolzvam clearskin na AVON po4istva6t gel s mikrokapsuli 4udesno po4istva liceto no ne se mahat...vsqka ve4er iztiskvam gnoinite pupki i sled tova po4istvam sus lavandulov spirt..no kajete mi po EFIKASNO LEKARSTVO SRE6TU TEH!!!!![/b]
Ето ти лекарството:
1.Ползвай почистващ гел сутрин и вечер
2.Избягвай да си пипаш лицето с ръце
3.Не изстисквай пъпките си !!!
4.Посещавай козметик веднъж месечно

holys
12-14-2007, 11:06
Намажи си хубаво лицето със спирт и след това ги изстискай много здраво след това пак със спирт и накрая със сапун :smt007

Iria
12-14-2007, 12:30
Тази тема е от 2006 година. Защо пишете в нея? :-D

BoЯе
12-14-2007, 12:49
Еми да проверявам датата на всеки топик ли :P

Exothermic
12-14-2007, 17:10
Мажи се с пикоч всеки ден преди излизане... :-D

Иначе Клийн Клеар май така се казваше,много помага...

sLaDkA_GrEsHkA
12-16-2007, 19:17
pitai za skinoren v aptekite mn e efikasno konsultirala sum se s dermatolog samo che efekta se zabelqzva sled mesec i polovina - dva