PDA

View Full Version : vr1zkata...lubov, sex, revnost...



х
05-04-2006, 20:06
k1de e dopiratelnata? ima li vr1zka mejdu
lubovta i revnostta,
lubovta i sexa
sex i revnost
revnostta i sexa, i vs drugi kombinacuii ot tiq 3 ne6ta!
revnivi li ste?
d1rjite li 4oveka do vas da pravi sex samo s vas...za6to?
pravite li sex kogato ste vlubeni?
a pravite li lubov kogato izneverqvate?
revnuvate li ot lubovta?
pravite li lubov s revnostta?


mai mn gi zabata4ih ne6tata...i vse pak, k1de spored vas e vr1zkata?

`Death`Whore`
05-04-2006, 20:14
ima li vr1zka mejdu
lubovta i revnostta,
lubovta i sexa
sex i revnost
revnostta i sexa?
Естествено, че има!


d1rjite li 4oveka do vas da pravi sex samo s vas...za6to?
Защото човекът до мен трябва да ми се отдаде изцяло. Любовта е за двама.


pravite li sex kogato ste vlubeni?
Не обичам изразът "правя любов". Правя секс с човека, когото обичам.


a pravite li lubov kogato izneverqvate?
Изневеряваш на човека, когото обичаш. Следователно изневярата е просто ръгане.



revnuvate li ot lubovta?
pravite li lubov s revnostta?
Тези са доста абстрактни, Принципно ревнувам от доста неща, но от любовта...

Ecstasy
05-04-2006, 21:08
lubovta i revnostta,
lubovta i sexa
sex i revnost
revnostta i sexa, i vs drugi kombinacuii ot tiq 3 ne6ta!
revnivi li ste?
d1rjite li 4oveka do vas da pravi sex samo s vas...za6to?
pravite li sex kogato ste vlubeni?
a pravite li lubov kogato izneverqvate?
revnuvate li ot lubovta?
pravite li lubov s revnostta?


mai mn gi zabata4ih ne6tata...i vse pak, k1de spored vas e vr1zkata?


Ако хората се обичат=>те трябва да си имат доверие,а не да се съмняват един в друг
:smt008
Секса се прави с човек,на когото държиш или с някой,с който просто искаш да задоволиш своите човешки желания
:smt043
За секса и ревноста-не намирам връзка
:-s
иии така :wink:

bibonka
05-04-2006, 23:12
Revnostta idva s lubovta...Ne moje da obichash nqkoga i da ne go revnyvash dori malko..Vinagi ima revnost...
Pravish sex s nego sledovatelno (v povecheto slychai de) go obichash a ottam idva revnostta...
kakto kaza edno momiche lubovta e za dvama...
a iznevqrata e ...bih kazala neshto koeto moje da zastrashi vryzkata dori da q ynishtoji,no ako dvamata se obichat ioma golqma vyzmojnost za proshka..:)

05-04-2006, 23:26
Връзката е в тва, че си от иначе толкова красивият град Варна, и го грозиш и опорочаваш като пишеш "Ь" с "1".
Поради що се не срамиш жено!?!?

LoRinSeR
05-05-2006, 06:50
Естествено, че има допирателни точки между трите, ще отговоря просто: "Секс без любов може, но любов без секс не може".

LoRinSeR
05-05-2006, 06:58
Revnostta idva s lubovta...Ne moje da obichash nqkoga i da ne go revnyvash dori malko..Vinagi ima revnost...
Pravish sex s nego sledovatelno (v povecheto slychai de) go obichash a ottam idva revnostta...
kakto kaza edno momiche lubovta e za dvama...
a iznevqrata e ...bih kazala neshto koeto moje da zastrashi vryzkata dori da q ynishtoji,no ako dvamata se obichat ioma golqma vyzmojnost za proshka..:)

Не може да казваш, че обичаш някой и да изневериш. Аз не бих простил, дори на сегашната си приятелка, която обичам до мозъка на костите си, а дори и да простя, вече няма да има доверие и същите чувства ...

black_dimond
05-05-2006, 07:15
pove4eto vurvqt ruka za ruka e ima i nqkolko izklu4eniq kato revnosta i sexa vupreki 4e i tam ponqkoga se poqvqvat iskrite na revnosta

х
05-05-2006, 07:17
странно ми е защтото аз обичам истински, но не ревнувам...и нямам нищо против да ми изневеряват сексуално. щом на приятеля ми му харесва да спи и с други жени, какво лошо има в това? :-k той обича мен а не тях...
не го разбирам просто това с ревнуването...ревнувам единствено от телевизора и готварската печка. дразня се когато реши да готви и сме заедно. но когато не сме заедно ми е все едно дали ще реши да готви или ще е с друга жена. важното е да сме щастливи нали така? :smt008

micron
05-05-2006, 07:20
Еми аз чесно казано си ревнувам моита приятелка въпреки че тя казва че няма от какво да се претеснявам но това жените сте гадна напаст неискам да ви убидя но просто си е така и немога да имам доверия просто съм си тъкав.
Секс и ревност малко несе връзва защото тогава сте само двамата освен ако не мислиш в момента абе тя дали него е правила с някои друг преди товаа ..
А иначе ако се обичате е това е само за двама и няма място за 3-ти човек, намесили се трети това вече между вас не е връска а приятелство и до там сте били Гаджета.
за мен една връска е хората да си имат доверие и да са само двамата и никои друг.

х
05-05-2006, 07:27
те двама човека пак може да са си двамата, но от време на време да разнообразяват... с други... :oops:

LoRinSeR
05-05-2006, 07:41
те двама човека пак може да са си двамата, но от време на време да разнообразяват... с други... :oops:

Ти тройки ли предлагаш ? ;-)

`Death`Whore`
05-05-2006, 10:02
Х, а защо да са заедно, след като трябва да се съобразяват? Направо да потърсят други хора. Ако кажеш, че е, защото се обичат - и аз съм на мнение, че не можеш да изневериш и да казваш, че обичаш!

SEXtreme
05-05-2006, 10:15
Хм...секса е част от връзката, но понякога добра, а понякога - лоша. Ревността е едно много силно чувство, което обикновенно значи загриженост и истински чувства, но не винаги. ЕСТЕСТВЕНО, че искам гаджето ми да спи само с мене...говорим за случаите, когато има връзка, а не само секс. Изневярата е нещо отвратително и това НИКОГА не бих простила, защото е едно долно унижение - правили са ми го тоя номер и е мн гадно! Ревността, любовта и секса вървят ръка за ръка в една истинска връзка - едното без другото не може....т.е. то сичко може, ама няма да е истинска връзката тогава...:)

`Death`Whore`
05-05-2006, 10:17
Я обясни защо мислиш, че сексът може да е лоша част от връзката /говорим за връзка, не за лиготии/.

SEXtreme
05-05-2006, 10:22
Я обясни защо мислиш, че сексът може да е лоша част от връзката /говорим за връзка, не за лиготии/.
Ами защото не винаги сексът е хубав! Примерно ако вървите супер във взаимоотношенията и тръгнете да го правите и се окаже, че в леглото просто не си пасвате, няма как това да не рефлектира върху отношенията ви и то може да стане фатално! Просто...ако стане обратното обаче - ако не ви бива в говоренето, но сте супер в леглото или ще се карате и после ще се "сдобрявате" или просто ще ограничите връзката само до секс - т.е. има спасение. Но иначе....
Пример: Имах едно гадже, с което ходихме месец и малко и решихме да го правимеее....добре, ама като си легнахме на него не му стана...и така няколко пъти и когато стане въпрос той се сдухваше и почваше да ми се сърди. И така пробвахме няколко пъти и се нещо ставаше...спряхме дори да се опитваме ама без изобщо да го обсъждаме. И един ден стана нещо впрос и се скарахме много жестоко и се разделихме....преди да се опитаме да правим секс беше страхотно, но след това....:(
Та за това казвам, че можеи лошо да е ...

`Death`Whore`
05-05-2006, 10:25
Е, да, но не говорим ли в момента за общия случай? Ясно е, че трябва да има доста фактори за сполучлива връзка. Но пък сексът с моя приятел не е бил винаги невероятен - трябваше му малко тренинг. Понякога трябва време, за да си паснат хората, ако човек има желание.

SEXtreme
05-05-2006, 10:28
Е, да, но не говорим ли в момента за общия случай? Ясно е, че трябва да има доста фактори за сполучлива връзка. Но пък сексът с моя приятел не е бил винаги невероятен - трябваше му малко тренинг. Понякога трябва време, за да си паснат хората, ако човек има желание.
вярно е, но не винаги тренинга действа. А и това, че секса е лош не значи, че един от двамата не го бива....ти може да си супер с един човек, но гола вода с друг :) Мисълта ми е, че секса влияе прекалено много на връзката и ако той е хубав и връзката има големи шансове за успех, но ако е лош.....кофти :)

`Death`Whore`
05-05-2006, 10:31
Честно да ти кажа, неприятен секс съм имала 3 пъти и трите пъти беше по обясними причини и вината не беше в нито единия от двамата...а това с неставането забелязвам, че е все по-срещан проблем в този форум....нещо става с поколението!

^KaSiDi^
05-05-2006, 11:04
k1de e dopiratelnata? ima li vr1zka mejdu
lubovta i revnostta,
lubovta i sexa
sex i revnost
revnostta i sexa, i vs drugi kombinacuii ot tiq 3 ne6ta!
revnivi li ste?
d1rjite li 4oveka do vas da pravi sex samo s vas...za6to?
pravite li sex kogato ste vlubeni?
a pravite li lubov kogato izneverqvate?
revnuvate li ot lubovta?
pravite li lubov s revnostta?


mai mn gi zabata4ih ne6tata...i vse pak, k1de spored vas e vr1zkata?

i mejdu trite ima mn mn tqsna vryzka \:D/
mejdu liubovta i revnostta spored men lichno obache vryzkata ne e zadyljitelna....ako se zamislim kogato obichash nqkogo,ti mu vqrvash i ne poglagash pod symnenie negovite chuvstva kam teb i fakta,che za nego si edinstven/a,ako pak go revnuvash,tva opredeleno ne znachi,che ne go obichash,a prosto,che si nesig v sebe si i si mislish,che ne si dostatychen/a na svoita polovinka....ima dve maximi:"Proverkata e vissha forma na doverie" i "Revnostta ne idva ot jelanieto na pokajesh kolko mn obichash,a ot silnoto jelanie da bydesh mn obichan"....ako se zamislim v/u tqh....vseki sam za sebe si shte nameri otgovora kyde tochno e vryzkata ](*,) ](*,) ](*,)
mejdu liubovta i sexa predpolagam vryzkata na vs e qsna,ako obichash nqkogo nai-hubavoto neshto e da mojesh da mu se otdadesh napylno i da spodelite tolkova hubavi i krasivi momenti zaedno :smt008 :smt057
meydu sexa i revnostta spored men lichno vryzka nqma poradi prostata prichina,che da ima sex ne e zadyljitelno da ima liubov....i samiq fakt,che si spal s nqkogo po nikakav nachin ne iziskva toi da ti e veren ili ti na nego(pone po moi razbiraniq)
tochno az ne moga da se nareka revniv chovek,spored men revnostta e za slabite,nesigurni v sebe si i bezharakterni hora,kogato obichash nqkogo tr da mu dadesh nai-skypoto si,a toi ako syshto te obicha nikoga nqma da ti go vzeme,na toq princip sam :wink:
v nikoi sluchai ne iziskvam partniora mi da pravi sex samo s men,mislq che tva dori e dosta trudno da se iziskva i ne vqrvam poveche ot 40 % da go poluchavat,dori v cluchai,che go iziskvat,pak i sexa si e sex,ako az ne iskam otzad,a momcheto do men iska kakvo losho ima da opyne nqkoq...awe nz..pone taka mislq az... [-X
e mislq,che vseki pravi sex,kogato e vliuben v nqkoi i stiga chuvstvata da sa vzaimni... :smt007
ne mislq,che e redno kakvato i proqva na liubov po vreme na sex s nqkoi dr,a ne s partiniora...ako se poqvqt chuvstva...to togava vryzkata otiva... #-o
opredeleno ne revnuvam ot liubovta :wink:
ne mislq,che s revnostta moje da se svyrje liubovta :-k

a i btw temata e mn dobra :) evala =D> \:D/