PDA

View Full Version : Еми....не харесвам това което съм



тъжно момиче
05-04-2006, 20:09
Въобще не знам моя проблем за кой раздел е съжалявам предварително....проблема е че не се трая вече... чувствам се като отрепка.Не мога да се понасям....всичко е свързано с миналото ми....де да знам не си харесвам нищо нито външно нито вътрешно и това ми пречи да общувам,да се радвам на живота,да уча,да правя каквото и да е..Преди верем си казах МАЙНАТА му ...такава съм и си се приех и тъкмо станах непукист и си бях щастлива когато стана пак една гадост със семейството ми и пак почнах да тъжа...имам много ниска самооценка и винаги когато се случи нещо хубаво все си мисля как ще оплескам всичко и си представям всек гадни неща....Все си внушавам че ще се случи нещо много гадно....ето хванах си гадже сега вече си мисля как ще ме намрази,как ше му писне и ще скъсаме...Много ми е гадно..вече ми омръзна да не се трая и аз да съм най голямата смрад сред всички...не знам и аз що го пиша това съмнявам се да има ненормалници като мене.

ProstoAz
05-04-2006, 21:03
Всичко е въпрос на самонагласа, както може би и само осъзнаваш! Мисля, че трябва да зарежеш малко песимизма, да повярваш, че и на теб може да ти се случи нещо хубаво, трябва да започнеш да харесваш живота си - да му се наслаждаваш и да го изживяваш пълноценно. :wink: Не мисли постоянно за кофти работи, какво би станало след време и т.н. - живей за мига, радвай се! Сутрин след като станеш и отидеш в банята погледни се в огледалото, гледай се поне 5-10мин. и през цялото това време си повтаряй, че си много красива, че си най-прекрасната и че животът ти е също толкова прекрасен и винаги ще бъде такъв - зарежда с положителна енергия за целия ден, гарантирам! ;-)

05-05-2006, 13:40
Можеш ли да дадеш e-mail,тъжно момиче.Мисля,че имам с какво да ти помогна.

teenkopele
05-05-2006, 14:13
Всичко е въпрос на самонагласа...

Именно.
Повярвай в себе си и ще успееш да промениш всичко. :wink:

!?
05-05-2006, 14:13
Значи не съм единственият.Ти поне си имаш гадже.

05-07-2006, 19:51
Проблема е в това,че нямаш достатъчно самочувствие и гледаш песимистично на нещата,когато самата ти не се приемаш и не се харесваш няма как другите да те харесат:-k .Дори да не се харесваш не го показвай пред другите,защото тогава не само ти ще се подценяваш, а и другите теб!Така,че горе главата и гледай положително на нещата,ще видиш как всичко ще се подреди:wink: !!!

SANDDRA
05-08-2006, 19:32
Nie sme tova , koetomislim! Trqbva da spre6 s tozi pesimizum, no poneje mislq, 4e sama nqma da ti e mn lesno vzemi otidi na psiholog ( u4ili6tniq napr) ili se obadi na telefonna liniq triaditsa! Tam te izslu6vat psiholozi i davat suveti! Ako nqma6 tel mi pi6i da ti go dam. Usreh!

reallove
05-11-2006, 17:38
vij sq
haraktera ti trqa da e pekan da si tochen chovek
horata da vidqt che mogat da razchitat na teb za vsichko
ti taka pechelish tochki
pechelish doverieto im pechelish i edni golemi priateli v licata na dotogavashnite "prosto poznati"
ot opit ti go kazvam
noooo v staranieto si da si pekan ne prekalqvai moje da
postignesh sreshtupolojniq effect .....nai mnoo
da se osmeshish
poslusha i me naprei tva koeto ti kaam i nqma da sburkash !