PDA

View Full Version : haresvam go a nz kvo da praq :( a na vs ot gore e po golqm :



Cv3t_
05-04-2006, 20:19
eii hora pomognete mi ako mojete haresvam edin koito e na 20 god i e s 4-5 god po golqm ot men , a az mn si go like ot 2 sed se poznavame i e super qk i mi e mn qki s nego am anz kvo da pravq i si mislq 4 eme like .... :
1. da probvam li s nego makar 4e moije da ne stane ni6ty i posle da mi e mn kofti ako ne se polu4i - i ako probvam kvo d apraq ?
2. da go zaeba i da si namerq nai drug koito e pone na 16 - 17
help mi pls ! {} 10x

sexy_dizzy
05-05-2006, 16:28
Първо ще ти задам един въпрос,преди да си действала:нали знаеш какво искат момчетата на тази възраст??
Така,че първо си помисли дали той like теб или like нещо друго.Затова искам да те предупредя.Той може да ти свали звездите,после да преспи с теб и да те остави.Първо се опитай да разбереш дали има някакви сериозни намерения или просто го привличаш,тоест наблюдавайки го дали си забелязала да се държи с друго момиче така,както се държи с теб сега??
Относно втория ти вариант,то е лесно да се каже-но все пак бъди в процес на търсене на въпросния 16-17 годишен за всеки случай-ако с този 20-годишния нещо не се получи.Успех,миличка! O:)

^sladyranka`
05-05-2006, 17:32
eii hora pomognete mi ako mojete haresvam edin koito e na 20 god i e s 4-5 god po golqm ot men , a az mn si go like ot 2 sed se poznavame i e super qk i mi e mn qki s nego am anz kvo da pravq i si mislq 4 eme like .... :
1. da probvam li s nego makar 4e moije da ne stane ni6ty i posle da mi e mn kofti ako ne se polu4i - i ako probvam kvo d apraq ?
2. da go zaeba i da si namerq nai drug koito e pone na 16 - 17
help mi pls ! {} 10x
a be de da znam....kak taka se poznavate ot 2 sedmici i ve4e go like
spored men parvo go opoznai ....vsa6nost kak ste se zapoznali ...pak i ti sigurna li si 4e toi si nqma pr?!?
"2. da go zaeba i da si namerq nai drug koito e pone na 16 - 17
help mi pls ! {} 10x" e 6tom misli6 taka zna4i ti e vse edno dori i ni6to da ne stane....
nz izk4akai....
"ako probvam kvo d apraq " kak taka kvo da go prai6?!?
a be ti mai ne si mn na qsno kakvo iska6
q se vzemi v race :smt018 :smt013

*Poli*
05-05-2006, 17:39
Еми..... какво ти пречи да излезнеш с него, според мене ще е по-добре да не сте само 2... вземи още некви приятелчета ::: Ще си поговорите, ще го опознаеш по-добре...... Само след това ще разбереш самата дали има смисл да рискуваш........ и да опитваш

*Poli*
05-05-2006, 17:50
Първо ще ти задам един въпрос,преди да си действала:нали знаеш какво искат момчетата на тази възраст??


Първо ще ти задам 1 друг въпрос, sexy_dizzy: момчета на 16,17..... според тебе какво, не го ли искат?

Да, съгласна съм, че интересите им се различават, нo относно секса никак не си права. А и всичко зависи от самия него..... колко момчета познавам на по 20 годинки с ъкъл на 16, 17.....

Krem4eto
05-05-2006, 20:43
eii hora pomognete mi ako mojete haresvam edin koito e na 20 god i e s 4-5 god po golqm ot men , a az mn si go like ot 2 sed se poznavame i e super qk i mi e mn qki s nego am anz kvo da pravq i si mislq 4 eme like .... :
1. da probvam li s nego makar 4e moije da ne stane ni6ty i posle da mi e mn kofti ako ne se polu4i - i ako probvam kvo d apraq ?
2. da go zaeba i da si namerq nai drug koito e pone na 16 - 17
help mi pls ! {} 10x

Пробвай!!!Просто му хвърляй разни погледи и накрая му кажи!!!


Хайде успеХ!!

FikyScHetOo
05-05-2006, 20:52
Ми и аз леко попаднах в такова възрастово положение, но моя човек е мил, свестен, готин, симпатичен, добър, пасваме си по характери, разговора ни потръгва и може да се разчита на него, но го познавам от около година...ако нмамираш в него външност недей да действаш, но ако виждаш и други качества - Давай :smt023

black_dimond
05-05-2006, 21:14
mai nai dobre da probva6

sexy_dizzy
05-05-2006, 21:50
Първо ще ти задам един въпрос,преди да си действала:нали знаеш какво искат момчетата на тази възраст??


Първо ще ти задам 1 друг въпрос, sexy_dizzy: момчета на 16,17..... според тебе какво, не го ли искат?

Да, съгласна съм, че интересите им се различават, нo относно секса никак не си права. А и всичко зависи от самия него..... колко момчета познавам на по 20 годинки с ъкъл на 16, 17.....
Мога много добре да направя разлика между момче на 20 и на 16 и от наблюдателен-опит ти казвам,че момчетата на 20 да кажем са склонни да спят спят с някоя,без значение дали е готина или не,докато момчетата на 16 обръщат внимание и на физическото привличане или поне на по задоволителни размери.Това съм го чувала лично от момче,затова и съм си позволила да изкажа мнение.
Естествено че си зависи от самия него,но понеже аз не го познавам не мога да й кажа нещо повече от това,затова я съветвам да си има едно наум преди да действа.

Не виждам да съм споменала,че момчетата на 16 не го искат,но определено има разлика.А и 5 години разлика не са малко,не са и съвсем много,но точно 15-годишна с 20-годишен не мисля,че е идеална комбинация,така че тя сама да си прави изводите!

Rachel
05-06-2006, 00:22
Ако го познаваш от 2 седмици и вече толкова си хлътнала трябва да го познаваш и по характер така ли ? Или това означава,че си го виждала 2, 3 пъти и знаеш как изглежда ? Ако го познаваш, ще си отговориш сама на въпроса дали ще излезе нещо от евентуалната ви връзка. Ако ли не... опознай го и тогава действай каквото си решиш.

teenkopele
05-06-2006, 00:22
Според мен, пробвай.
Няма какво да губиш. :)
Успех. :wink:

kaka_lara
05-06-2006, 07:45
Ако го познаваш от 2 седмици и вече толкова си хлътнала трябва да го познаваш и по характер така ли ? Или това означава,че си го виждала 2, 3 пъти и знаеш как изглежда ? Ако го познаваш, ще си отговориш сама на въпроса дали ще излезе нещо от евентуалната ви връзка. Ако ли не... опознай го и тогава действай каквото си решиш.абсолютно съгласна O:)

POLA^_^
05-06-2006, 08:45
и аз мисля,че връзката между 15 годишно момиченце и 20 годишен батко не е много удачна и не предполага кой знае какво бъдеще...
Казвате,че 5 години не са голяма разлика и е допустимо...И сте прави!Ако става дума за 30 годишна жена и 35 годишен мъж,но точно в този период 15-20 даже 2-3 години разлика ясно си личи!