PDA

View Full Version : tqsno mi e...



xxxxxxx_A
05-04-2006, 20:25
4udq se...az li s1m sb1rkana ili b1lgariq naistina e prekaleno malka...
az jiveq v1v varna konkretno i tuka mi e mnogo tqsno... stanahme i nie kat selcata det vsi4ki se poznavat... a i diskotekite omr1zvat, moreto e sku4no lqtoto, ba4kane, u4ene i ni6to novo...

ta si misleh za horata koito jiveqt v po-mal1k grad ot moq-ne vi li e tqsno? p1tuvate li 4esto za zabavlenie i raznoobrazie, ili sdamo po rabota :-k

05-04-2006, 20:30
mi men pita6 li me jiveq v Pazardjik.4 diskoteki na kryst 2 plaja ni6to novo syper sky4no glavnata fra6kana ds kafeta ot kade mine6 seki te gleda seki te poznava ebi my maikata naprao pone vyv varna e po dobre more tva onva mi pri nas ](*,)

priti_kiti
05-04-2006, 20:33
еми аз го няям тоя проблем щото живея в София..

i'm so excited!
05-04-2006, 21:02
на мен пък и софия ми е малка, като изключим големите квартали всъщност наистина не е толкова голяма имам чувство, че знам всяка една уличка в центъра на софия къде води и къде ще стигна ако тръгна по нея :-D виждам се по улиците с едни и същи хора толкова често... но пък е забавно.... :-D

Devilsplaymate
05-04-2006, 21:03
Да , живея в малък град . Да , по площ е малък ( и светогледът на хората в него е малък) .
Дискотеките ти били умръзнали ... нямало забавления.... Хората правят купона ! Ако сам не си помогнеш да си направиш веселбата - няма кой !В мойто градче има 4 кафета на кръст и 1 дискотека , малко е , нали ? Но като гледам , хорицата дет си правят кефа , не се оплакват. А на тебе във Варна ти е тясно .
Кофти е наистина като всичи хора се знаят кой - кой е . Особено ме дразни клюкарщината - 'На едната страна на селото си пръднал - на другата си се усрал"

xxxxxxxxxxx_a
05-04-2006, 21:09
еми аз го няям тоя проблем щото живея в София..

az govorq za bg kato cqlo... i nemoje6 da me ubedi6 4e horata s koito se vijda6 i mestata k1deto hodi6 sa razli4ni i interesni vseki den...
sofiq si e sofiq...no nu iork si e nu iork...

teenkopele
05-04-2006, 21:17
София ми се струва нито голям, нито малък град- средна работа. :)
Иначе, както вече казаха, ХОРАТА правят купона и ако сама не си направиш веселбата, няма кой. :wink:

midnight...
05-04-2006, 21:29
ммм честно казано каквото си направиш - това ти се случва.
на мене Пловдив ми е перфектен, всичко си му е на място :mrgreen:

priti_kiti
05-04-2006, 22:28
еми аз го няям тоя проблем щото живея в София..

az govorq za bg kato cqlo... i nemoje6 da me ubedi6 4e horata s koito se vijda6 i mestata k1deto hodi6 sa razli4ni i interesni vseki den...
sofiq si e sofiq...no nu iork si e nu iork... xaxa абе най-точно го каза *-*Krisito*-* - "Хората правят купона ! Ако сам не си помогнеш да си направиш веселбата - няма кой ! " ;)

air_J
05-05-2006, 07:57
Във всеки град вървежните неща са ограничени (говорим за дискотеки, клубове, кафета и т.н.). Дали ще е само едно, дали ще са 50, дали ще са 100, дали стотици, дали хиляди - така или иначе имат граница и ако сте гледали "Секса и градът" ще разберете, че дори Ню Йорк може да омръзне, и дори там дето се вика "всички се познават".
П.С.> Кой е този град - nu iork? Авторката на темата би ли споделила? :shock: