PDA

View Full Version : kak da nakaram gadjeto da poludqva po men pak!!!



I^VaMpIre
05-04-2006, 21:04
ne,4e ne se obi4ame,ne 4e ne mojem edin bez drug,no nqkak si iskam da se vurne trupkata takava,kakvato beshe predi 1-2 godini...
iskam da napravq taka,4e toi da poludqva po men, da si misli postoqnno za men, da ne moje da disha bez men...(ne si mislete,4e nqma toplota pomejdu ni)
tezi,koito imat po-dulga vryzka znaqt za kakvo stava vupros
blagodarq predvaritelno na tezi,koito otgovorqt na ne do tam interesnata tema..

priti_kiti
05-04-2006, 22:42
абе хах не мислиш ли че е малко прекалено? :-k " da poludqva po men, da si misli postoqnno za men, da ne moje da disha bez men" :shock:
1 2 години не са малко.. а тръпката рано или късно изчезва-факт
но щом още сте заедно и се обичате не виждам повод за притеснение,даже му давай повечко свобода ;)

black_dimond
05-05-2006, 07:09
mi te vsi4i iskat vruskata im da e kakto v na4alo strasta i taka natatuka no ne moje vinagi idva edim moment v koto ne e 4ak tolkova plamenna lubovta taka 4e nqkukv malku podaruk po4ika isvun grada ili dori malka razdqla 6e poviqt mn dobre na otno6eniqta vi spored men

Sunny_stz
05-05-2006, 09:19
Ами незнам как да то4но не6тата между вас и какво е накарало пламъка ви да огасне,но може да го накара6 да те желае отново така както преди, като се дуржи6 малко по-разкрепостено.В смисъл да му покаже6 ,4е може6 и без него,така той 6те се 4увства несигурен и 6те те желае пове4е :wink:

Krem4eto
05-05-2006, 17:30
Ами незнам как да то4но не6тата между вас и какво е накарало пламъка ви да огасне,но може да го накара6 да те желае отново така както преди, като се дуржи6 малко по-разкрепостено.В смисъл да му покаже6 ,4е може6 и без него,така той 6те се 4увства несигурен и 6те те желае пове4е :wink:

Може би,а може би ще си помисли че тя не го обича а това е гадно!

Да разнообрази връзката това е идея!