PDA

View Full Version : Тя изпраща смесени сигнали ,объркан съм!



ram
05-04-2006, 21:06
Здравейте!
Помните наскоро ви писах за проблема ми с едно момиче,който успешно разреших с вашите съвети.Или поне мислех ,че съм го направил.

Здравейте!
Историята е следната : Преди две години харесвах(и още е така) едно момиче ,а съдейки по държанието и ,смея да твърдя ,че и тя ме харесваше ,но поради странични фактори нещата се провалиха и не се срещнахме и чухме,до преди 2 дена ,когато тя ми се обади.Та сега мисля да и се обадя и да я поканя на среща ,но не съм сигурен ,че мога сам да избера мястото.Затова се обръщам към вас за помощ!

п.п. Сложил съм "първа" в кавички ,защото и преди това излизахме ,но не стана както го мислех.Затова искам този път да няма грешки!
:D
Благодаря за вниманието!
това е от миналата ми тема /малко предистория/
Бяхме заедно седмица и нещо ,бяхме щастливи ,всичко ок.Но нещо почна да се отдръпва ,все казваше ,че нямала време ,възможност и т.н.
и така не се виждахме не знам колко време.После се срешнахме и си поговорихме ,и изглеждаше всичко наред ,но пак се отдръпна и днес като се разхождахме с компанията из кваратала и я видях с най-добрата и приятелка и някакво момче седнало до нея.Водеха много задълбочен и разгорещен разговор ,а въпросното момче беше се лепнало /буквално/ до нея и до колкото видях я беше прегърнал.
Не знам какво да правя.
Уж всичко е ок ,прекарваме си страхотно заедно и после ме реже и прави неща с които показва ,че не изпитва нищо към мен.
Как да го приема?
Благодаря ви за вниманието!

bibonka
05-04-2006, 23:23
Govori s neq za tova momche ..dali sa gajeta ala bala ...AKo sa gajeta ili ako toi i tq se haresvat prosto q zareji...znam che boli no ponqkoga e po-dobre v nachaloto otkolkoto posle da te boli oshte poveche...
Vyzmojno e prosto da si igrae s tebe...zatova moq syvet e da govorish s neq ili ako mojesh pitai nqkoq neina priatelka dali tova momche i e gaje i togava q nakaraida ti obqsni zasht otaka e postypila s tebe...

white_chik
05-05-2006, 06:28
ami nqma kvo da se 4udi6.trq da pogovori6 s neq i da vidi6 kvi sa i 4uvstvata kum teb.no po tva,koeto razkazva mi se struva 4e momi4eto e izgubilo interes.

black_dimond
05-05-2006, 07:01
naistina mai nai dobre da pogovorite i da se isqsnite

Sunny_stz
05-05-2006, 09:38
Зарежи я!!!Играе си с теб!Явбо харесва другото мом4е!Няма смисъл да ти4а6 след нея!Не си струва ,помисли за това,дали иска6 да си играят с теб 8)

Krem4eto
05-05-2006, 17:50
По-добре питай приятелките и приятелите и и разбери нещо повече и тогава си вади изводи!!!