PDA

View Full Version : ~°~Prezervativi - vidove i marki~°~



SweetBunny
05-04-2006, 21:49
Mnogo sujelqvam, ako temata se povtarq, no takava do sega ne sum vijdala 8-[ ...

Ta kakvi prezervativi izpolzvate? Imate li si liubima marka i takiva, koito redovno izpolzvate...Kakvi sa: cvetni, s aromat, po-uvlajneni, "za po-golqmo odovolstvie" (to prosto ima vsqkakvi ismisleni vidove)...

Temata e glavno za MOMI4ETA, preporu4aite mi nqkoi, s koito vi e dobre, ne vi boli i koito sa po-uvlajneni i pluzganeto stava po-lesno :-D :-) Prezervativi ot 20-30st vzemate li si :-s ili davate malko pove4e pari \:D/

Predvaritelno blagodarq za otgovorite :smt004

bibonka
05-04-2006, 23:00
Azlichno izpolzvam Vitalis Extra Safe :) Predi izpolzvah Lifestyles no se skysa i se naloji da pribegna do Postinor-a a ottam imah mnogo pritesniq,zatova sega sym na Vitalis vylna :P
ne smeq da si vzimam ot 20-30 stotinki,zashtoto ne jelaq otnovo da prejiveq syshtoto a imenno da se pritesnqvam dali slychaino ne sym bremenna...:)
Inache sym gi polzvala kogato prosto nqmashe kak da namerim apteka i az vinagi imam v sebe si edin ot obiknovennite a i bqh na zor i togava go izpolzvah :)))

YO
05-05-2006, 09:44
ЦЕНЗУРА!!!

т. 2


.: machoka :.

`Death`Whore`
05-05-2006, 10:22
Виталис са гаднички...наскоро ги ползвах няколко пъти и само единият беше хубаво...като и тогава имаше недостиг на влажност. Даже единият път беше гадно...

fast girl
05-05-2006, 14:24
neznam za vas no az li4n nepoznavam priqtelka na koqto da ne se e kasal DUREX az li4no sam na lifestyle ot 2 god i sam super dovolna ot vsi4kite im vidove =) abe mila probvai i sama si haresai mnogo individualno si e=) aide i bezavariino :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

05-05-2006, 14:31
Vsqkakvi, bez tiq ot po 20 stotinki. Durex sa sred edni ot naj-lubrikiranite, koeto e dobre. Mrazq cvetni. Lifestyles sa gadni za men, sportex i te ne sa osobeno dobri. Dosta dobri sa Vitalis, Durex, Benetton, Cool (namirat se izkliu4itelno rqdko ve4e). No vseki si ima predpo4itaniq. I se pi6e Udovolstvie, ne Odovolstvie.

nekaduren
05-05-2006, 17:44
аз ползвам Durex и до сега не съм имал проблем с тях

ACTPO
05-05-2006, 19:01
не много често използвам презервативи,че удоволствието да правиш секс не е същото,но предпочитам да го правя с Виталис

SweetBunny
05-06-2006, 13:44
аз ползвам Durex и до сега не съм имал проблем с тях
xax tctc ami az puk bqh 4ela edna "klasaciq", 4e Durex bili ot skupite prezervativite, koito nai-mnogo se kusali ](*,)

lainagovna
05-06-2006, 14:22
мачока май беше пуснал такава тема

fast girl
05-06-2006, 17:55
аз ползвам Durex и до сега не съм имал проблем с тях
xax tctc ami az puk bqh 4ela edna "klasaciq", 4e Durex bili ot skupite prezervativite, koito nai-mnogo se kusali ](*,)


podkrepqm DUREX naistina se kasat stra6no mnogo =)

05-06-2006, 19:14
kusat se ot postavqneto, ne ot markata

една
05-06-2006, 19:48
аз само DUREX ползвам и нито веднъж не ми се е късал 8)

Mollotov
05-20-2006, 21:55
Аз предпочитам да използвам "SPORTEX" - Стандартните. DUREX съм чувал, че се късат много, но аз не съм късал. Но пък за DUREX съм и чел във форума на "Ероганс", че са доста тесни. И за туй вече мога да кажа, че съм съгласен. Получавало ми се е доста пъти някво странно такова - поставяш си го правилно, но той се развива много трудно, сякаш си го обърнал обратно... Заради такива случаи избягвам сега DUREXа и гледам SPORTEX да вземам. Обикновено приятелката ми е тази, която взима DUREX... Въпреки, че й обяснявах 1000 пъти :) Хехх

batkodoki
05-20-2006, 22:47
хубава тема :)

1./ Никога НЕ купувайте презервативи без на място да погледнете срока им на годност! Не се срамувайте от това - това е нормална практика в цял свят.

2./ Никога и за нищо на света НЕ ползвайте презервативи с изтекъл срок на годност!

3./ Когато върху оргиналната кутийка на мястото на срока за годност има залепен ДРУГ стикер /случва се в хипермаркетите/ НЕ го купувайте! търговеца сам го е предатирал.

4./ Поставяйте презерватива правилно върху еректиралия член - като НЕ оставяте въздушна междина, т.е. свийте или стиснете с пръсти "връхчето", резервоара за семенна течност.

5./ ВНИМАВАЙТЕ! Всяко "драсване" с маникюр, или с пръстен, или с кавото и да е бижу по кондома - нищо че той преди акта изглежда здрав - ще доведе до скъсването му точно когато не трябва.

6./ НИКОГА НЕ въвеждайте пишката облечена в кондом в Нея, преди Тя да се е овлажнила достаъчно и Тя да ви помоли за това. За целта имате на разположение - сърце, думи, ласки, устни, език и пръсти.

7./ НИКОГА НЕ "смазайте" презерватива със слюнка, кремчета, вазелин или каквото имате под ръка. ТОЗИ латекс понася огромни напрежения и САМО гелове на водноразтворима основа. НИЩО друго. Собствената му смазка е достатъчна ако сте умели.

8./ НИКОГА не ползвайте един презерватив за повече от една еякулация.

9./ След щастливия финал - свалете внимателно кондома като внимавате да не изтече съдържанието му, завържете го на възел и го изхвърлете /не през балкона!/ увит в салфетка.

10./ Слагането&свалянето може да е възбуждаща част от любовната игра, но с оглед избягването на инциденти / неопитност, срам, маникюр, бижута.../ нека Момчето познавайки себе си и отговорностите си го прави само.


това може и да се изтрие безпроблемно. не е важно.
p.s. ако някой реши че е важна тема - да я мести.

p.p.s лично аз имам добро впечатление от лидера "дюрекс", но предпочитам "лайфстайл"-сивите, защото не ми стягат. :oops: но напоследък най-готини са "белите", защото са с nonoxynol-9, т.е предпазват от спин. ако някому прозвучи като реклама - свободен е да го делне.

viki91
05-20-2006, 23:34
аз ползвам Durex и до сега не съм имал проблем с тях
xax tctc ami az puk bqh 4ela edna "klasaciq", 4e Durex bili ot skupite prezervativite, koito nai-mnogo se kusali ](*,)

Вярно е...колко пъти съм ползвала DUREX толкова пъти са се късали ;)

05-21-2006, 10:46
Dobre, kajete mi kakuv prezervativ da si vzema, koito da e maximalno ovlajnen...kajete imeto :roll:

PleasureSeeker
05-21-2006, 11:13
Durex са си най-яките за мен...

TSecret
05-21-2006, 16:24
ami... v pove4eto slu4ai durex tingle e dobar no v interes na istinata po hubav ot sportex orasm niama i nego ve4e ne go proizvejdat-sled kato razbrah 4e sia go sprqli 6tiah da revna-toi be6e the best i nikoi drug ne mi haresva.... niakoi da znae podoben na sportex orgasm(sas spiralovidna forma)

fasta4eto
05-21-2006, 16:45
ami... v pove4eto slu4ai durex tingle e dobar no v interes na istinata po hubav ot sportex orasm niama i nego ve4e ne go proizvejdat-sled kato razbrah 4e sia go sprqli 6tiah da revna-toi be6e the best i nikoi drug ne mi haresva.... niakoi da znae podoben na sportex orgasm(sas spiralovidna forma)

mislq 4e durex imat podoben no nemoga da ti kaja imeto ne4eta mnogo opakovkata vazpolzvam se ot sadarjanieto :mrgreen:

po temata az si ostavam fenka na lifestyles

babyl0we
08-23-2010, 06:33
аз само DUREX ползвам и нито веднъж не ми се е късал 8)

Кирилицата е задължителна!!!
kalpazanka

6sense
08-23-2010, 07:18
те само от това ще се късат защото са durex :razz: :razz: :razz: :razz: от протриване - използваите лубриканти
скоро взех и разчаках един durex close fit хем е тънък бая зор си беше докато го скъсам с ръце

t0d1t0
08-23-2010, 07:51
кой тъпак ъпна темата ве,баси ретардите

Hilary_
08-23-2010, 08:23
Пет Май 05, 2006 12:49 am

КЛЮЧ!! :x

kalpazanka
08-23-2010, 08:39
babyl0we, официално си предупредена да пишеш на кирилица и да не вдигаш стари теми!